Jump to content
BulForum.com

Фетиши


Recommended Posts

Ами и аз да се разпиша за фетишите. Така, първо да казвам от сега, хора със слаби нерви или сърца да не четат, най-вероятно няма да ми пуснат поста от погнуса модераторите като го видят ама..... случвало се е много пъти :) Днешно време всички мои приятелки се бръснат НАВСЯКЪДЕ. А аз си обичкам нормални естествени момичета. Космите под мишниците са там поради причина, и НЕ ТРЯБВА да се бръснат. Други пък имат мустачки, еми голяма работа, мижа кът ги целувам и тва е. Някои имат косми по крачката, еми човештинка е, какво толкоз. И ние си имаме косми, те не реват за тва, нали ?!?!? Айде със здраве, и ако поста види форумски свят, всички момичета които желаят да пишат ПМ :D :P :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
Космите под мишниците са там поради причина, и НЕ ТРЯБВА да се бръснат.

 

 

всичко друго някак си мога да го преживея но не и това...... :sick

единственното нещо което ме отвращава повече от не добре епилирана жена е.......хмм май няма такова нещо :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Добре де.. защо пак започнахме да съдим другите :)

 

Как очаквате повече хора да се изкажат в темата при мисълта че веднага ще дойде някой да ги нарежда.

 

Нищо чудно че само кочове се изказват. :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе,я дайте по-полека,браво за темата,нека и женския пол даде мнение де,момичета не се стеснявайте

Link to comment
Share on other sites

Сини очи, говорен дефект и сребристи коси :blush:

Link to comment
Share on other sites

Някой ден и на потта ще й дойде модата :)

добре де признавам си,кефи ме :bgrin: но когато е лекичко :love не чак да ме задушава :wacko:

татуси,обици и дебел,плътен глас :love :wacko: :wub:

Link to comment
Share on other sites

Коса... най-вече къса до ушите и боядисана(черна,червена,розова,виолетова) и обици. :)

 

 

 

Edit:

 

... имамедин познат той така леко гей (емо) си пада тамън върви на фетиша ти може да му дам скайпа ти или ICQ-то се запознаете ... в смисъл ти не си писал жена или мъж препочиташ така че се разбира квото има нали ???

 

carebear.jpg This little bear my care, but i don't give a fuck ! :)

Link to comment
Share on other sites

Коса... най-вече къса до ушите и боядисана(черна,червена,розова,виолетова) и обици. :)

... имамедин познат той така леко гей (емо) си пада тамън върви на фетиша ти може да му дам скайпа ти или ICQ-то се запознаете ... в смисъл ти не си писал жена или мъж препочиташ така че се разбира квото има нали ???

Link to comment
Share on other sites

По повод предпоследния фетиш - не ми харесват хич такъв тип прически. Може да се нарече анти-фетиш :punk , ама хубаво е момичето да има по-дълга коса, не като моята. Била тя руса/черна/кестенява/кичуреста.

Може да има много готини момичета с къси червени коси :blink: , ама важно е първото впечатление. Характера какъвто е...

Link to comment
Share on other sites

Къси полички, почти неприкриващи атлетичните, женствени бедра и почти прикриващи розовите прашки:)

Link to comment
Share on other sites

Малки очила с тънки рамки или направо от тея новите - без рамки, средно дълга червена коса(няма значение права или леко чуплива, но в никой случай къдрава), 1-2 бемки по лицето, леко мургав(но съвсем леко) тен, и супер сериозен и строг външен вид.За капак на всичко тва "бизнесдамата"(която ще е идеално, но не задължително да е висока 170-175 със стройна фигура) да е облечена в супер впит черен костюм на тънки бели раенца.... ; ) аууууу само кат си помисля. ; )

Склонен съм същата комбинация и с черна и руса и кестенява коса, ама няма да го има тоя ефект на перверзност като при червената коса... ; ) , а очилата са задължителни за да се подават строгите тъмни очи отдолу... :love :devil :cry

Link to comment
Share on other sites

ВИСОКИ БОТУШИ!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама някой случайно да знае какво е това чудо Фетиш? :)

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%88

 

90% от постовете бяха за сексуалните фантазии...

върни се в началото на темата,там е договорено за кво си говорим ;)

Link to comment
Share on other sites

Жоре, you're not alone!

Фината миризма на парфюм, леко примесена с уникалната и различна за всяка една жена телесна миризма, да го наречем "личната" миризма - просто полудявам...

Също така, личната миризма, примесена с миризмата на балсам за коса, леко носещ се от косата на дадена жена - издивявам. Случвало ми се е в автобуса, когато до мен има някое миньонче и главата му идва точно до носа ми направо да се обърна и врътна настрани, понеже не издържам :)

 

Всяка една жена, всеки един човек си има собствена миризма. Уникална. Различна в някой нюанс. Не говоря за миризмата на пот, но в миризмата на потта се долавя и този нюанс. Когато една жена открие правилния за нейната миризма парфюм - комбинацията е МАГНИТ. Имам чувството, че в досегашните ми приятелки основния фактор е бил именно миризмата. Да, за феромоните знам, но тях не ги долавям съзнателно, говоря за миризмата, която долавям и осъзнавам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...