Jump to content
BulForum.com

RE:a hora ot PGEE ima li (biv6oto tee) :}


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Еми аз отидох в 9:00 и нищо не изпуснах :) Важното е, че ще учим по 3 часа :P :D Давайте да събираме пари да черпим майсторите, че да вземат да изпуснат някой прозорец "без да искат" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dqtca-a-a , stqgaite se, 4e ot drugata sedmica zapo4vame redovnata smqna i 6te imame po 6-7 4asa :(

krai na udovolstvieto i spokoiniq u4eni4eski jivot :cry:

 

Domyrzq me, da iz4eta poslednite 3 stranici , ama nqkoi da kaje 2 dumi za Bojilova,4e sym na izpit pri neq i me my4i o6te ... ( okolo 20-25 4oveka sme :rolleyes: )

 

4e 6te e rezil da vzema da ostana v 10-ti klas :cry:

Link to comment
Share on other sites

Dqtca-a-a , stqgaite se, 4e ot drugata sedmica zapo4vame redovnata smqna i 6te imame po 6-7 4asa :(

krai na udovolstvieto i spokoiniq u4eni4eski jivot :cry:

 

Domyrzq me, da iz4eta poslednite 3 stranici , ama nqkoi da kaje 2 dumi za Bojilova,4e sym na izpit pri neq i me my4i o6te ... ( okolo 20-25 4oveka sme :rolleyes: )

 

4e 6te e rezil da vzema da ostana v 10-ti klas :cry:

СПОКО уе от нашия клас мъчеше 4-5 човека ама ги пусна чак през октомври

Link to comment
Share on other sites

koito u4il v tee-to u4il az se mahnah taq godina :D i pak sam zaqk v drugoto daskalo 4esno kazano malko sajelqvam ama savsem mani4ko :D

Да не би да ти липсва пияният ни директор :) Или К.Колева и Ж.Асса (не съм сигурен как се пише т'фа странно еврейско име :blink: )

Link to comment
Share on other sites

Жак Шемая Асса - Бивас

ba6 taka e :D ama ima edni raboti pred imeto det ako gi izbroq 6te mi se iztarkat bukvi ot klaviqturata :D ... ina4e mi lipsva napivaneto seki petak na tepeto direktora i nai ve4e klasnata mi /Kosharova/

p.s. po golqm izrod ot klasnata mi nqkoi ako vidi da go snima!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Някви отзиви от новата по английски. При нас почна да врещи на 15-тата минута(една такава руса, прилича на използван парцал), и да питам струва ли си да се учи по измерване.

Link to comment
Share on other sites

Някви отзиви от новата по английски. При нас почна да врещи на 15-тата минута(една такава руса, прилича на използван парцал), и да питам струва ли си да се учи по измерване.

 

При кой сте по измерване та да ти кажа??

Link to comment
Share on other sites

snolp,Sep 27 2005, 00:33 AM]ba6 taka e :D ama ima edni raboti pred imeto det ako gi izbroq 6te mi se iztarkat bukvi ot klaviqturata :D ... ina4e mi lipsva napivaneto seki petak na tepeto direktora i nai  ve4e klasnata mi /Kosharova/

p.s. po golqm izrod ot klasnata mi nqkoi ako vidi da go snima!!! :blink:

 

Пробвай с КАТЯ КОЛЕВА-това е животно или оная по ЕМЗ-Копривленска

 

Да не би да ти липсва пияният ни директор :) Или К.Колева и Ж.Асса (не съм сигурен как се пише т'фа странно еврейско име :blink: )

 

Ами бях ученик на ПГЕЕ сега съм ЗАЙЧЕ в ТУ и мога да ти кажа че ми лиспсват тия типове :D Ела в ТУ и ще разбереш аз смятам да се махам

Link to comment
Share on other sites

При кой сте по измерване та да ти кажа??

Деа знам. Един такъв почна да разправя че бил бачкал в някъв завод за оръжия, върви един такъв все изтупан с ризката в панталона...Не мисля да си давам зор да има научавам имената.

Link to comment
Share on other sites

Ами както искаш твой проблем.Аз бях при Раднева и бая ни мъчише.Обаче ако не се заяждаш минаваш без проблем.Ако му знаеше инфото за тоя дакал можеше да ти кажа и нещо повече :)

Link to comment
Share on other sites

Тая година съм много нареден.Катя Колева ми е класна(тя и миналата гдойа беше де) ама не е тва проблема.Тва животно ще ми преподава по Ел.техника,МГ и както се очертава и по ПСЕ :( Тва означава 6 пъти седмично при нея. О.о

Link to comment
Share on other sites

Ами както искаш твой проблем.Аз бях при Раднева и бая ни мъчише.Обаче ако не се заяждаш минаваш без проблем.Ако му знаеше инфото за тоя дакал можеше да ти кажа и нещо повече :)

Хмм. При нея се минава супер лесно даже и да не си учил ;).

 

бтв давам уроци: "Как да завършим тет-а без да се ходи през половината от времето. Без досадно учене през по - голямата част от годината и накрая завършване с диплома "мн. добър"."

Link to comment
Share on other sites

Ами както искаш твой проблем.Аз бях при Раднева и бая ни мъчише.Обаче ако не се заяждаш минаваш без проблем.Ако му знаеше инфото за тоя дакал можеше да ти кажа и нещо повече :)

Ко па за Раднева при нея бях ебаси патрона седя си аз опънал съм си краката на чина хем съм на първия чин в средната редица говоря й кат на некаф дет го познавам от 5 години и никъф проблем на контролни да съм седнал да прочета 1 път тва дет е казала че ни трябва да учим ... преписването е лесно стига да си нагъл и да преписваш пред нея като се правиш на кретен ... в тет-а особено 12-ти клас изобщо не съм ходил ... чак накрая се сетих да ходя ;) супер аиляк е без значение ква специалност си само важното е да прецениш къде и кога може да минава номера ...

Link to comment
Share on other sites

I as sam ot teta i moga samo da kaja 4e tva e nai qkoto daskalo v PLD moje da si bqga6 kogato si iska6 i nikuv problem , 6-cite se pi6at vmesto dvoiki (za svedenie na zaicite :) )

tva e ot men :allien

Link to comment
Share on other sites

I as sam ot teta i moga samo da kaja 4e tva e nai qkoto daskalo v PLD moje da si bqga6 kogato si iska6 i nikuv problem , 6-cite se pi6at vmesto dvoiki (za svedenie na zaicite :) )

tva e ot men :allien

тва за 6-тиците не важи за повечето предмети...но знам ли, може да не съм случил на даскали или съм прекалено тъп :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

тва за 6-тиците не важи за повечето предмети...но знам ли, може да не съм случил на даскали или съм прекалено тъп :bgrin:

не си тъп. наистина не важи. като влезах и аз се нервих че успеха пада с единица две спрямо другите училища, но после се научих на айляка, и ся си прекарвам дните в поза- хасковски номер

Link to comment
Share on other sites

Бре как успявате да сте айляци Аз като учех яко ни даваха зор И за кво за да си държа оная работа с две ръце Важното е как ще завъртите милионите а на даскалите от ТЕТА поздрав от мен с песената на РАДО ШИШАРКАТА-К**ВИ СБОГОМ

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...