Jump to content
BulForum.com

RE:a hora ot PGEE ima li (biv6oto tee) :}


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

George 131 az sa6to sam ot TETA ama za sefte 4uvam 4e Gospodinova bila super.

Golqm suhar e.Ne se laji po momentni raboti!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
George 131 az sa6to sam ot TETA ama za sefte 4uvam 4e Gospodinova bila super.

Golqm suhar e.Ne se laji po momentni raboti!!!

Ne e hich na momenti. Veche 3 godini sa znaim, e verno e che v 8-mi i malko ot 9-ti beshe zle ama sq e good.

 

P.S.Ti koi klas si?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Are i az da se razpi6a.I az sam ot TET-a.Ot 10G klas sam i moga da vi kaja 4e "g" paralelka(pone na6ata)sme palni izrodi.Minava mi prez onaq rabota i ot tatak za Asata ili tova 4e ni nabutaha super v.... daskali.Tqh prosto nqma da gi komentiram 4e mnoo se otklonqvam.

I VAPREKI VSI4KO:TETA RULEZzZzZzZz :punk :punk :punk

:allien

Link to comment
Share on other sites

4e v TETA e gadno nqma spor :) Ama 4e se prejivqva nqkak e dobre .Pak i 6efa dava po4ivki kogato moje tva e hubavo :punk

 

 

 

TETA ruleZzZzZ

Link to comment
Share on other sites

Az sym sa6o ot 10 D. Da se nadqvame da ne izleznem kavali, a samo s malki psihicheski otkloneniq. Ko da vi kaja za daskalite vinagi pyrvoto mnenie ne e vqrno. Naprimer K.Koleva ot nachalo q misleh za nai-skapanata daskalka da no s vremeto celiq klas vze da q haresva. Gospodinova naplashi ni pyrvata godina i posle stana mnogo qka :wacko: . Dovolen sym ot Iskrova zashtoto ocenqva realno i pri nalichieto na vqrna shema i malko obqsneniq imash 3. Edna ot nai-qkite e Bojilova moje bi shtot i neiniq predmet ma kefi a i tq izpitva mnogo qko. No nai-golqmata greshka e inj.Ganka Ivanova v 8-klas bqh ostanal s mnogo dobri vpechatleniq ot neq beshe edinstvenata daskalka koqto ni obyrna vnimanie kakto mu si beshe reda ama imashe nqkva operaciq(ili neshto takova) i ot togava e mnogo zle suchenicite(neshto kato obraten efekt pri Iskrova).

 

P.S. A i za pochivkite sprqmo drugite uchilishta dosta chesto pochivame. Nqmame namaleni chasove shtoto ne se zanimavame s kokoshkarski raboti. Napravo ni puskat celiq den!!!!

VIVA PAUNOV :punk :punk :punk

VIVA PAUNOV :punk :punk :punk

VIVA PAUNOV :love :love :love

VIVA PAUNOV :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бах маа му, в какво се е превърнал хубавия (бивш) техникум :D

Аз изкарах там 5 годинки и мога да ви кажа, че това бяха най-яките години от живота ми :P Завърших 2001, тогава езиковите курсове бяха с едно "е" след цифрата, т.е. ако си IIIе-1 зачи 3-ти курс, езиков профил, специалност ЕОПП.

Я някой от сегашните ученици да каже какво правят инженерната групичка :D

Колева, Асата, Щерев, Домбазян и т.н. :P

Link to comment
Share on other sites

Асса-та ще ме оставя за лятото а с Колева си правим супер щоу тва е най-яката даскалка толва базик няма другаде пък и тя все има работа и караме едни часове ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Az sam Stilian ot 10 g klas.Aide da ne govorim koi po kvo 6te ostava 4e....Celiq toq tehnikum e sbarkan.Trqbva6e da 29 naistina da ima bomba 4e da go srinat barabar s daskalite.Dano da doidat :allien i da si vzemat UFO,Little Evil,Asata,KUTRULEVA....(are stiga sam pisal)Ako nqkoi iska moje da dopalni tozi spisak :D

Link to comment
Share on other sites

завърших ТЕЕ преди доста години 7-8 но не поддържам повечето мнения че е тъпо даскало. Пък и защо сте влезли там , като можехте да поразпитате преди това ? По мое време също имаше гадни даскали , но мога да ви кажа че само заради един - двама не си заслужава да вадим извод за всички.

Там има много добри учители, не знам дали Марински все още е там , но за него и за Парпулов мога да ви кажа че са най-добрите които са ми преподавали някога/при тях имам по 3-4 двойки за година и все пак ги уважавам.

Изключение правя само за Жак Аса-супер умен човек но за учител не става и за Велева-беше ми класна-от тая по тъпа не съм срещал.

Link to comment
Share on other sites

завърших ТЕЕ преди доста години 7-8 но не поддържам повечето мнения че е тъпо даскало. Пък и защо сте влезли там , като можехте да поразпитате преди това ? По мое време също имаше гадни даскали , но мога да ви кажа че само заради един - двама не си заслужава да вадим извод за всички.

Там има много добри учители, не знам дали Марински все още е там , но за него и за Парпулов мога да ви кажа че са най-добрите които са ми преподавали някога/при тях имам по 3-4 двойки за година и все пак ги уважавам.

Изключение правя само за Жак Аса-супер умен човек но за учител не става и за Велева-беше ми класна-от тая по тъпа не съм срещал.

Аз съм завършил преди 5 ама не се съгласявам с теб.

този парпулов беше бати и кухата лейка, а Марински може да е добър като човек ама Блянтов беше 20 пъти по добър преподавател и математик.

Ассата го знае цял Пловдив за него не мога да говоря щото не ми е преподавал, А Велева беше бати и отнесената при нея никой нямаше никви проблеми - излизаш да те изпитва и може и цял час да те изпитва ама 2 няма да ти пише - изпитва докато изкараш 3.

Link to comment
Share on other sites

Оооо Велева само един път седнах да уча за нейния предмет и от там нататък директно и вадя царския и не се усети оценки само 6.00 ама като и кажеш нещо за Буда или некви азиатски лайна и часа мина в глупости пък тя е достоен заместник на всеки психолог в даскалото с такива велики мисли и открития трябва да и дадът нобелова награда. :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Я кажете какво прави Щерев?

Тоя даскал ми беше любимия едно време :D

А пък за Домбазян да не говорим :)

Той още ли е там?

Link to comment
Share on other sites

Я кажете какво прави Щерев?

Тоя даскал ми беше любимия едно време :D

А пък за Домбазян да не говорим :)

Той още ли е там?

ЗА Щерев сам 100% сигурен че все още е, но за Домбазян не много, но мисля че и той е все още.

Link to comment
Share on other sites

Ako v TET-a si uchil za visheto posle shti e lesno(ako e neshto svarzano sas specialnosttati de). Sq gledam komshiqta v TU uchih tva det sam uchil minalata godina po TOE.

 

P.S. K'vo mojete da mi kajete za inj. Iskrova po PSE.

mnogo e pekana. draj se normalno s neq i nqma da ima6 problemi.

edno ot izklu4eniqta v TEE.znae vseki kolko struva,dali e tap iu4i naizust , ili e umen ama ne si dava zorza neq si 4ovek a ne nomer edikoi si.

Link to comment
Share on other sites

завърших ТЕЕ преди доста години 7-8 но не поддържам повечето мнения че е тъпо даскало. Пък и защо сте влезли там , като можехте да поразпитате преди това ? По мое време също имаше гадни даскали , но мога да ви кажа че само заради един - двама не си заслужава да вадим извод за всички.

Там има много добри учители, не знам дали Марински все още е там , но за него и за Парпулов мога да ви кажа че са най-добрите които са ми преподавали някога/при тях имам по 3-4 двойки за година и все пак ги уважавам.

Изключение правя само за Жак Аса-супер умен човек но за учител не става и за Велева-беше ми класна-от тая по тъпа не съм срещал.

prav si i za Parpulov i za Marinski makar 4e ne mi e prepodaval ,dobar matematik e. a toq dzer Veleva za ni6to ne stava6e.zla ,tapa i otmastitelna baq zor trqbva da si vidql s neq.az zavar6ih 96 avtomatizaciq.i nai interesnoto be6e 4e tezi koito me dokarvaha do ludost se zastapiha da ne me izklu4at ot TEE i blagodarenie na tqh zavar6ih.Stoi4eva,Parpulov,Iskrova . A za teze deto sega sa tam ne se zaqjdaite s tele6kiq ezik (Veleva) 6tot 6a vi razkaje igrata toq dzver, isamo 6-ci da imate kat ni6to 6a va ostai da povtarqte, i ot Mihailova po matematika ako vi predava, i ako e tam vse o6te de,tiq dvete mogat da vi naprawqt jivota 4eren (6tot ne sa dobre psihi4eski) i

Link to comment
Share on other sites

Мога да ви кажа, че Асата може да не става за преподавател, обаче е страшно умен човек и направо му се възхищавам. :P По машини и апарати едно време имах много двойки :( щото ме мързеше чак до болка да уча ама тогава толкова ми е била акъла. :( Като седнеш обаче да прочетеш нещо и НАЙ-ВАЖНОТО - като го разбереш, е тогава наистина никой не може да т е пипне :D

 

 

P.S. По машини имах 5. а по апарати - 3 :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

vreme e da vuzrodim temata...

dnes 19-ti mai...oficialno zavurshihme TETA...(neoficialno imame staj da karame)...

ta misulta mi e....tujno e....nqma da hodim veche vsqka sutrin da piem kafe s klasa v barcheto (v tozi red na misli barmankite sa strashno gotini hora)...nqma da se karame s daskali...nqma da piem na stulbite... :cry

abe kofti rabota...kato se zamislq kakvo ni chaka tova lqto....tejka ni maika... :cry

kakto i da e smelo napred...uspeh na vsichki koito dneska zavurshiha...uspeh s izpitite(samo ne kandidatstvaite MIO v PY)...

za vsichki oshte uchashti-ne se oplakvaite ot TETA zashtoto i ideq si nqmate na kakvo zlatno daskalo ste popadnali...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...