Jump to content
BulForum.com

RE:a hora ot PGEE ima li (biv6oto tee) :}


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
MINAH!!! MINAH!!! MINAH!!! :P

xIMIA=3/g-jaBleva/

FIZIKA=4/g-n inj.JacK Shimaq Assa Bivas/

 

Ами време е да почерпиш тогава :D

 

То не че и аз не си взех вчера дипломата ама се спотайвам :lol:

Link to comment
Share on other sites

to ne che samo ti vze diploma vchera,ama... :P

4,38....no vse pak se pocherpihme kat horata...

Rom+cherven portokal=nezabravimo....:)

Link to comment
Share on other sites

Е аз съм от Бабериците(демек отличниците) и получих и книжка и парички с радост ще си купя пиене с тях :devil :devil :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

mdam 15lv...ehhh guzar...

knigata q e pisal moq klasen Gruncharov...ne mi se misli kolko bezsunni noshti ima da chetesh bulnuvaniqta na tozi 'prekrasen' daskal i 'velik' pedagog...

Link to comment
Share on other sites

mdam 15lv...ehhh guzar...

knigata q e pisal moq klasen Gruncharov...ne mi se misli kolko bezsunni noshti ima da chetesh bulnuvaniqta na tozi 'prekrasen' daskal i 'velik' pedagog...

 

Като зачетох в първите няколко странички видях въпросите с които ни мъчеше едно време като "Кой съм аз?" "Кой си ти?" и тем одобни!!Явно книгата ще му е същата като онези другите които ги водеше за учебници!!Е аз съм доволен при него без да права нищо само кажа някой друга мисъл и оня ми хакне 6 :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Абре на някой да му се е приходило на даскало вече?

Честно казано на мен :love. Само дето втора година няма да отида :cry. Заради приятелите говоря. С една част немога да се виждам редовно както преди и да прекарваме голяма част от деня заедно.

Link to comment
Share on other sites

xixi...radvaite se...batka vi Yorikkk zapisa 13-ti klas...

ne che pokrai studentstvoto shte se mqrkam tam, no pone do 3-ti Oktomvri shte si idvam chat-pat...:)

vse pak iskam 3-ta stepen po specialnosta... :P

 

Edit: i az iskam da pochvame, che nemoga da chakam poveche da natriq nosa na Peichinov zatova, che veche sum student... :devil

Link to comment
Share on other sites

xixi...radvaite se...batka vi Yorikkk zapisa 13-ti klas...

ne che pokrai studentstvoto shte se mqrkam tam, no pone do 3-ti Oktomvri shte se idvam chat-pat...:)

vse pak iskam 3-ta stepen po specialnosta... :P

 

Edit: i az iskam da pochvame, che nemoga da chakam poveche da natriq nosa na Peichinov zatova, che veche sum student... :devil

Бих те наредил веднага. но ти пък верно не записа техническа специалност :)

 

Само си мисля че няма да ти остава време за ТЕТ-а ;) В смисъл ще имаш и други задължения все пак. Но пък от друга страна - не ти трябва да се вясваш в даскало. ;) Все пак ти трябва само изпитите да си вземеш..

Link to comment
Share on other sites

каква техническа специалност за мен...та аз едва минавах по специалните предмети... :bgrin:

па за 13-ти клас...я с пищови, я с мили усмивки си зема изпитите накрая... :D

и да не ги взема, нищо не губя... ;)

Link to comment
Share on other sites

КАто се сетя за Катя Колева и направо ми се иска ваканцията да е цял живот :D

 

Човече,какви спомени отприщи в мен само като прочетох Катя Колева...

Завърших Тета (ТЕЕ по мое време) през 2001г. и изобщо не искам да си спомням за т'ва училище. Незнам как е положението сега ,но преди 6-7 години си беше мноо зле. Както казах не искам да си спомням , съчувствам на тези дето учат или ще започват да учат там...

 

 

nemoga da chakam poveche da natriq nosa na Peichinov

 

А пък този какви нерви ми е образувал ,то всъщност на целия курс...Ама и доста му се посмяхме...

Link to comment
Share on other sites

Изобщо. КАто се сетя за Катя Колева и направо ми се иска ваканцията да е цял живот :D Дано тая година да не ми преподава тя, а още по-малко да ми е класна щото лошо ми се пише :(

Ми кво да ти кажа...Зех си на 8 юли изпита по ел.техника с 5. Трябваше да се похвала, май бяхме само двама дет го зеха от първия път, а бяхме цяла стая. :D

Аз искам да хода на даскало, че да се вида с някои приятели/ки, ако може и една доживотна бележка освободен от практика...., но да не ставам нагъл...

 

едит:Мойта класна май ще е Искрова. Мен много ме кефи като човек, иначе ми казаха че ще ни даржи из късо, обаждания на родители и такива работи..

Link to comment
Share on other sites

И аз съм завършил ТЕТ-а.Специалност:,,Ел.машини и апарати,,-беше мноо яко,още повече че Ж.Асса ми беше класен,много ни плашеше,ама се оказа точен.Искам да попитам,провежда ли още кръжока с филмите?Беше много як :D

Link to comment
Share on other sites

Чада другата седмица идвам да записвам 13-ти клас и ша има олигофрения още :) не моа съ разделя с тва даскало ... мнооо си го обичам :)

Link to comment
Share on other sites

Оффф.кво да ви кажа и аз съм в ТЕТА,и ся ще съм 9-ти клас.Ми като специалности си го бива,но някои учители са в гъза!! :bgrin: :sick Особенно учителката по математика Х.Михайлова.Тва е най-шибаната учителка в даскалото.Явно Господ не ми е дал толкова много късмет,за да се падна при нея.Иначе класната ми е най-печената в целия град.Елена Иванова-не може да не я знаете :)

Link to comment
Share on other sites

Оффф.кво да ви кажа и аз съм в ТЕТА,и ся ще съм 9-ти клас.Ми като специалности си го бива,но някои учители са в гъза!! :bgrin:  :sick Особенно учителката по математика Х.Михайлова.Тва е най-шибаната учителка в даскалото.Явно Господ не ми е дал толкова много късмет,за да се падна при нея.Иначе класната ми е най-печената в целия град.Елена Иванова-не може да не я знаете :)

Абе на Михайлова цаката е да се мазниш се едно ше се жениш за нея и да не говориш в час и по-малко от 4 няма да имаш, а че е проста т'ва няма как да не се забележи :D Теб ся те чака ел. техника да видиш к'во значи да си при Катя Колева или при митичния Жак Асса

Link to comment
Share on other sites

Абе на Михайлова цаката е да се мазниш се едно ше се жениш за нея и да не говориш в час и по-малко от 4 няма да имаш, а че е проста т'ва няма как да не се забележи :D Теб ся те чака ел. техника да видиш к'во значи да си при Катя Колева или при митичния Жак Асса

Ми,аз и като бях 8-ми клас бях при Асата и завъших с 4-ка :(.Тоя учител дава шансове за изява-за повишаване на оценката,ама като каже:"Вас ва няма!"-и просто полудявам.Аахахха

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...