Jump to content
BulForum.com

RE:a hora ot PGEE ima li (biv6oto tee) :}


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

I az sum ot TET-a - 11 klasi mislq 4e po-lo6o nqma. Koyto e vlqzal tam se e preebal.

 

Otnosno tva:

az sam ot g klas nqkoi ima li ot teta ?

 

Koy "G" klas 8,9,10,11,12 - uto4ni se ?

Po princip G klas e mnogo v guza 6tot imat 1 vesel predmet - El. Ma6ini i aparati - pri koyto ako nqkoy mine bez izpit vse edno TET-a go e zavur6il kato otli4nik ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

i az sum ot teta.

El. Mashini go ima ne samo v g klas :(. A ina4e g klas sa nai zle u4at i po trite 4asti na u4ebnika :). Otdelno Assa-ta moje i TOE da im vodi a ponqkoga i Fizika. Prosto perfekt stava.

Link to comment
Share on other sites

TET-a rulez :punk :punk :punk

 

Mnogo jako daskalo (pone beshe de, sega neznam kak e ama predpolagam pak si e supper ;)

 

BTW zawursih tam predi dosta wreme, niakade okolo 1995 E1/P1 paralelkite, sled towa w TU. Procetoh nesto i za TU-to w po goren post ce e palna boza, hehe. Taka si e ama triabwa da se radwame i na malkoto koeto imame w Plovdiv stoto skoro i TU-to moze da go zakriat... Kakto i da e...

 

TET-a RULEZ :punk :punk :punk

&

TU RULEEZ :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Mnogo jako daskalo (pone beshe de, sega neznam kak e ama predpolagam pak si e supper

 

 

BoardMan ne znam kak si go zavur6il i kva specialnost si bil oba4e v momenta samo nqkoy ot selqnite koito u4at v tva prokleto u4ili6te go haresvat [za6toto sa nqmali golqm izbor]. Edno vreme moje i da e bilo qko oba4e sega si e pulen kenef i ako mojeh da vurna nazad vremeto nikoga nqma6e da e zapi6a v nego. Eto ti samo nqkolko pri4ini :

 

1.Mnogo u4ene bez smisal

2.Daskalite ti go nabutvat po malko postoqnno

3.Kvoto i da stava TET-a U4I

4.6ibanite daskali sa ifti-fifiti s direktora i nqma ni6to koeto da gi spre i nqma da napusnat osven s krakata napred

5. ......... - zamisli se i 6te otkrie6 drugi

 

P.S. - Izvinqvam se za izpolzvanite necenzorni dumi.

P.S.2 - BoardMan ne iskam da se zaqjdam prosto iskam da pokaja kak e sega v taq dupka.

Link to comment
Share on other sites

Aham, werojatno e taka. BTW ne znam sega koj e direktor tam, no po edno wreme beshe Parpulov. Toj e ot starata generacia malko, taka ce normalno nestata da sa po-zategnati.

Ami taka si e, to kenefa e na wsiakade - edno MG naprimer da wzemeh ne e koj znae kolko po-razlicno. Taka ce spoko :P

Istinata e ce triabwa da se uci, triabwa i to mnogo ako cowek iska da stane nesto ot nego i da se realizira w posledstwie (imam w predwid na zapad, stoto tuka edwa li). Izobsto za skapanoto ni obrazowanie triabwat zelezni zakoni, kakto se kazwa Krumski zakoni :wacko: .

BTW to ot edno wreme si e taka w TET-a: mnogo cetene, wziskatelni daskali stoto poweceto sa inzeneri a ne samo prosto pedagozi... sega programata e malko posakratena ili pone ne se darzi wece tolkowa mnogo na tech.predmeti kolkoto predi (imam w predwid ce ne se prepodawa na towa niwo obsto wzeto), ama ako triabwashe da izbera pak bih izbral TET-a. To si e wapros na nastroenie i naglasa. Az oste ot 4-ti klas si mectaeh za wlezna w TET-a i togawa za towa dadoh dosta usilia za tazi kauza, poluci se :punk . Sled towa sastoto stana i s TU, makar ce me biaha prieli i w PU w posledstwie, hehe. Sega dejstwam i po-natatuk, nali znaesh sas zelanie i usilie wsicko se postiga ;) ama na gotowo nisto ne idwa :lol:

Ta taka, znaci nezawisimo ot mnogoto cetene i wziskatelnite daskali nie kato cialo si biahme super kurs w TET-a, sploteni wseki bi naprawil wsicko za drugia, biahme zadruzni i niamashe cepene na watreshni grupicki, grupata na toja, grupata na onia i da ima nesto kato studena wojna pomezdu im, da se karame po mezdu si ida si prawim mrasno. Prosto s kef otiwahme na daskalo, kakto se kazwa ako ne za drugo to za da se widim s kursa, da ostanem sled casowete, da otidem niakade (po cesto w daskaloto si namirahme niakoja staja) da obarnem po 2-3 igri na belotce i da si kazem po niakoja druga wesela istorijka (prostotija obsto wzeto, hehe), pak i da si naprawim shouto - imashe dosta bazici pomezdu ni, ama na "fair-play". Puk sega maj twa go niama, i sto li :confused

Link to comment
Share on other sites

Sega direktor e Paunov - golqm bazik stava v negovite 4asove [ako izob6to gi karame].

V momenta v pove4eto klasove nqma nikva splotenost vseki plyue i pravi mrusno na drugiq i e super tapotiq :angry: :angry: puk otnosno mnogoto 4etene taka e trqbva ama koy li go pravi :) .

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gudo mislq che si prav za poecheto neshta koito kaza(daje sichkite). Nai mnoo me drazni tva, che ako napraish neshto v nqkoi chas na nqkoia daskalka, tq kazva na svoiata kolejka i zaedno te ebat qkooooooooooo. Ili se oplachesh na klasnata i tq nishto ne pravi, vika i nqma pravo da pravi taka uchitelq ama negov probem i NISHTO. Dori nqma na koi da se oplachish. I NAI NAI shibanoto e che TET-a VINAGI uchi. Tva namaleni chasove ne sam sreshtal mnoo otdavna.(a skoro imashe mai)

 

P.S. Evala praa na bat VENKO che kogato triaashe da uchim v sybota, toi ni pusna.Neshto ne chuvano do sega :)

Link to comment
Share on other sites

Do sega az vse sam minaval po tunkata laysna [ne sa mi prepodavali daskali kato K.Koleva ili L.Popova] oba4e tazi godina Assata zdravo ni reje. Mnogo malko daskali pi6at 3 po milost bez da si dal $$$ ili da poznava6 nqkoy tehen rodnina koyto da hodataysva za teb. Oba6to vzeto koyto e zavur6il TET-a e UJ dovolen ama posle ako kara6 vis6e [koeto e ve4e e po4ti zaduljitelno] vsi4ko u4i6 nanovo taka 4e pak nqma smisal ob6to vzeto KEL FAYDA OT TET-a !!!

Link to comment
Share on other sites

Iskrova v momenta e edna ot nai - gotinite daskalki v momenta. Predi godini e bila golqm zvqr no sled kato preturpqva nqkoi li4ni tragedii(nqma da kazvam kakvi) e korenno razli4na. Sega e drug 4ovek. Vsi4ki sa mnogo dovolni ot neq.

Link to comment
Share on other sites

Iskrova v momenta e edna ot nai - gotinite daskalki v momenta. Predi godini e bila golqm zvqr no sled kato preturpqva nqkoi li4ni tragedii(nqma da kazvam kakvi) e korenno razli4na. Sega e drug 4ovek. Vsi4ki sa mnogo dovolni ot neq.

:woot E dano da si prav shtot inache gorko mi. I kvo se uchi po tva PSE?

Link to comment
Share on other sites

:woot E dano da si prav shtot inache gorko mi. I kvo se uchi po tva PSE?

Хммм

 

Тя ми беше класна, поне 1 година щото курса сменихме няколко (мисля че поне 3)

 

Но по мое вереме (а и сега предполагам) си беше много готина, влизаше ни в полужение, застъпваше се за нас пък и ние гледахме да не я набутваме много с нашите си глупости понеже истина си беше че много гупости и бели правехме....

 

Eto tuka PIC....

 

Wsiaka prilika s dejstwitelni lica ne e slucajna :D :D :D

 

Inace PSE-to mi e lubimia predmet - "Procesi i Shemi w Electronikata". Predi pone se uceha: anteni, usilwateli, generatori, operacionni usilwateli, radio-elektronika, praveha se niakolko (3 ili 4) kursowi proekta po individualno zadanie. Sega ne znam kak e...

Link to comment
Share on other sites

P.S. K'vo mojete da mi kajete za inj. Iskrova po PSE.

za iskrova edna duma lo6a ne kazvaite

Tam nomera e samo da podhvarlish neshto za Paunov i 4e e okral u4ili6teto i 4asa go pishi begal

 

Are 4e prodaljavam da 4eta nadolo ako ima o6te problemi samo pitai i da ne e za novi daskali 6tot sam zavarshil predi 5 godini

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...