Jump to content
BulForum.com

Връзка с по-малка/ък..


Recommended Posts

Сигурен съм, че почти всички колеги са ходили с доста по-малки девойки (например той-24, тя-16), а и повечето колежки са се занимавали с 1-2-3 години по-малки от тях младежи. Е, от какво сте патили? На какво най-много сте се нервили? И на какво най-много сте се смяли?

Link to comment
Share on other sites

Оле много яка темичка. :punk

 

На мен така ми се случва че ми се окачват някои малки момиченца на 16 17 които ама хич незнаят какво искат.Видят ме на 20 21 и хайде да си хванем батко та да ни е сладко.То хубаво ама неможе като тръгнем 1 път да се сопна за нещо и веднага да има сърдити.Или пък я нещо да не стане както иска момиченцето и от принца на белия кон ставаш идеот,простак,кретен,олигофрен.Или пък сега те искам след месец се чува баналните оправдания от рода :ами омръзна ми вече,нека да си останм приятели и дрън дрън глупави извинения. :sick

Link to comment
Share on other sites

Човек, който ходи с момиче 8 години по-малко от него може да пати само от собствената си глава.

прав си, ама кво да ти кажа, като преди години голяма част от момичетата в класа ходеха с въпросните 8-год. по-големи. чудех им се тогава, чудя им се и сега. ама не на момичетата, а на въпросните 24-год. левенти.... още не го разбирам що да не си намериш нещо на собсвеното ниво..

 

както и да е, пуснах я тая тема щот съм пред дилема относно една комшийка с 3 години назад.. не че е болка за умиране, ама ...... бутай, ще го измислим!

 

някой няма ли някоя забавна случка с набор 91-92-9... педоф.? :pirate

Link to comment
Share on other sites

Никога повече с по-малк. Те харабия незнаят какво искат. А най-интересното е като те лъжат че са колкото тебе. Една колежка си беше довела приятелка на упражнения ( за ПУ-то става въпрос :) ) и аз и викам айде няма ли да ни запознаеш аа уу т'ва он'ва.... и отидохме на кафенце, напраихме малко лаф и секи по пътя си. После таз моя колежка ми дала номера на приятелката и оная ми се обажда и ми обяснява чи мъ харесъла и туй ти онуй ти.... както и да е, излясохме 2-3 пъти, ходихме до тях, водих я у нас, сичко идеалка. Заварката стана :D после нещо бях зает и имах много неща на главата ( работа и тем подобни ) и не и се бях обаждал няколко дни. И тя ми звъни и ми реве че съм и бил първата любов и че съм я наранил жестоко, че не съм бил с акъла за възрастта си ( 87 набор съм ) и как съм можел така да постъпвам с момичета на нейната възраст. И аз и викам, бе айде моля ти се първа любов, 20 години момиче станала, направо жена, да ми реве така на телефона. И тя ми вика че не била на 20 а едва на 17 и че ме излъгала да се почувствала по комфортно. Майкааааа къв скандал ми дига после...... Т'ва само дето не съм я потърсил 3 дена. Излезли сме 3 пъти и тя вече кажи го, събрала багажа и в нас да се мести. Не че е нещо кпй знае какво, не изпатих изобщо ама такива изпълнения не ми се правят вече. Почувствах се даже виновен че не съм и искал личната карта ( колкото и тъпо да звучи :laughing: ) Който е тръгнал с по-малка, зарибявайте я по свои по-малки братовчеди или нещо такова щото може по-лошо да ви дойде на главата :) айде със здраве :)

Link to comment
Share on other sites

прав си, ама кво да ти кажа, като преди години голяма част от момичетата в класа ходеха с въпросните 8-год. по-големи. чудех им се тогава, чудя им се и сега. ама не на момичетата, а на въпросните 24-год. левенти.... още не го разбирам що да не си намериш нещо на собсвеното ниво..

 

както и да е, пуснах я тая тема щот съм пред дилема относно една комшийка с 3 години назад.. не че е болка за умиране, ама ...... бутай, ще го измислим!

 

някой няма ли някоя забавна случка с набор 91-92-9... педоф.? :pirate

ами намерили са се де. точно на едно ниво са били ;) то нивото не зависи само от възрастта....

Link to comment
Share on other sites

http://www.bulforum.com/index.php?showtopic=33912

 

Тук има някои интересни мнения по темата, ако на някого му се четат :P

Link to comment
Share on other sites

Човек, който ходи с момиче 8 години по-малко от него може да пати само от собствената си глава.

 

 

 

Eдин познат е женен за жена 14 години по-млада от него, която освен това има и много хубава служба (тоест не се е оженила тя за него заради пари) и хич не му е зле. Така че тия ваши заключения дето си ги правите с разни децки (нарочно с ц) преживявания - хич не ги и споменавайте! Това като жената да е на 32 а мъжът на 40 не е като "жената" да е на 15, а мъжът на 23! Да не говорим, че такава "връзка" е и незаконна!

Link to comment
Share on other sites

Бе, вие сте луди хора. Дано не прозвучи прекалено възвишено, ама к'во значение има разликата в годините, когато говорим за любов. Е, разбира се.. понякога се оказва, че любовта не е била точно любов... ама то в повечето връзки така се оказва накрая. И, за да съм съвсем в крак с темата ще ви дам един личен пример - бившата ми приятелка е 6 години по-малка от мен. Честно казано, единственото по което може да се разбере, че е по-малка е личната карта. Просто някой "момиченца" са повече жени от самите жени. Тук говорим за съвкупност от интелектуално развитие, физическо развитие и прочие. Е да, ще се съглася, че някои други момиченца обаче, мислят не като 17-18 годишни момичета, ами като 13-14, ама тук пак опираме до индивидуалното развитие на конкретния човек, а то повярвайте ми НИКОГА не е имало общо с възрастта.

И какво по дяволите значи незаконно ? ( Не ми цитирайте сега закони, за да ми обяснявате, че незаконно е нещо което се прави в противоречие със закона.) Тоест, щом закона е казал - че не можеш да чукаш 17 годишна - не можеш ! Да, ама на мен родителите и са ми разрешили да спя с нея, как тогава ще ме спре един закон ? ( плюс това конкретния закон забранява изрично да спиш с момичета под 16 години, а именно малолетни ). Така че, твърде относителни са тук нещата според мен.

Идеята ми е, че ако ти е добре с някой човек... просто бъди с него ! ( А никога не може да ти е добре с някого, който не ти пасва на акъл, емоционалност и т.н. Може да се залъгваш, че ти е добре, ама в крайна сметка си знаеш, че не ти е. Точно поради тази причина има и адски много връзки основаващи се и градящи се изцяло на секс - партньорите се срещат само, за да правят секс - без задължения и излишни усложнения, ама т'ва е една друга тема! )

Link to comment
Share on other sites

Бе, вие сте луди хора. Дано не прозвучи прекалено възвишено, ама к'во значение има разликата в годините, когато говорим за любов. Е, разбира се.. понякога се оказва, че любовта не е била точно любов... ама то в повечето връзки така се оказва накрая. И, за да съм съвсем в крак с темата ще ви дам един личен пример - бившата ми приятелка е 6 години по-малка от мен. Честно казано, единственото по което може да се разбере, че е по-малка е личната карта. Просто някой "момиченца" са повече жени от самите жени. Тук говорим за съвкупност от интелектуално развитие, физическо развитие и прочие. Е да, ще се съглася, че някои други момиченца обаче, мислят не като 17-18 годишни момичета, ами като 13-14, ама тук пак опираме до индивидуалното развитие на конкретния човек, а то повярвайте ми НИКОГА не е имало общо с възрастта.

И какво по дяволите значи незаконно ? ( Не ми цитирайте сега закони, за да ми обяснявате, че незаконно е нещо което се прави в противоречие със закона.) Тоест, щом закона е казал - че не можеш да чукаш 17 годишна - не можеш ! Да, ама на мен родителите и са ми разрешили да спя с нея, как тогава ще ме спре един закон ? ( плюс това конкретния закон забранява изрично да спиш с момичета под 16 години, а именно малолетни ). Така че, твърде относителни са тук нещата според мен.

Идеята ми е, че ако ти е добре с някой човек... просто бъди с него ! ( А никога не може да ти е добре с някого, който не ти пасва на акъл, емоционалност и т.н. Може да се залъгваш, че ти е добре, ама в крайна сметка си знаеш, че не ти е. Точно поради тази причина има и адски много връзки основаващи се и градящи се изцяло на секс - партньорите се срещат само, за да правят секс - без задължения и излишни усложнения, ама т'ва е една друга тема! )

Съжалявам, но смятам, че твърде много си противоречиш. От поста ти разбрах, че си ЗА такива връзки, ама не съвсем, което пък не е точно така, обаче зависи от еди-кво-си. Та.. последно? ЗА или ПРОТИВ? Прав си, че не само годините са решаващи, но не мислиш ли, че колкото повече време си живял, толкова повече опит си натрупал? Дори и да не искаш живота те въвлича и поставя в ситуации, които ти оставят поне някаква поука. А каква поука на 16? Колко години ти е бил съзнателния живот до тази възраст?

Иначе и аз съм бил в положението приятелката ми да се допитва до мнението на майка си относно секс, но тва беше.. Да, точно на 16 години! От юридическа гледна точка не искам да споря, просто защото не ми е пределно ясен текста на закона, но за да си сигурен - що не я накара писмено разрешение да ти даде? Може би заверено пред нотариус?

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, но смятам, че твърде много си противоречиш. От поста ти разбрах, че си ЗА такива връзки, ама не съвсем, което пък не е точно така, обаче зависи от еди-кво-си. Та.. последно? ЗА или ПРОТИВ? Прав си, че не само годините са решаващи, но не мислиш ли, че колкото повече време си живял, толкова повече опит си натрупал? Дори и да не искаш живота те въвлича и поставя в ситуации, които ти оставят поне някаква поука. А каква поука на 16? Колко години ти е бил съзнателния живот до тази възраст?

Иначе и аз съм бил в положението приятелката ми да се допитва до мнението на майка си относно секс, но тва беше.. Да, точно на 16 години! От юридическа гледна точка не искам да споря, просто защото не ми е пределно ясен текста на закона, но за да си сигурен - що не я накара писмено разрешение да ти даде? Може би заверено пред нотариус?

Поздрави!

 

Смяташ, ама грешно. Ти или си много глупав... или си много глупав. Що по дяволите не се зачетеш по-внимателно в поста, белкем хванеш логиката на това което казвам. И къде видя, че си противореча ? Чакай сега да изясним нещо.. когато няма какво да кажеш... просто не го казваш.. не твърдиш разни неща, за да направиш впечатление - щот' така само се излагаш и в крайна сметка будиш доста смях в мене.

И как пък реши, че приятелката ми е питала майка си дали може да прави секс... тя просто спеше у нас.. Майка и и баща и да не ядат доматите с колците ? А бе ти си ... сега като се замисля даже не знам що ти го обяснявам.. От всичките ти разсъждения разбрах, че разсъждаваш като типичен пубер. Всъщност може би си такъв ? Както и да е... не ме интересува... просто не изказвай друг път елементарното си мнение, само за да кажеш нещо...

Link to comment
Share on other sites

Разлика на манталитети, разлика на количество събран житейски опит.

В един момент се превръщам в нещо като гуру на девойката и като свикне, че до себе си има стабилна опора, в моментите, в които "опората" има нужда от такава, се оказва в безтегловност...

 

Да не говорим за свирепи родители :)

Link to comment
Share on other sites

( аз ли само не виждам мнения на дами в темата ,е поне на тая страница )Иначе вярно е ,че дамите преди една определена възраст нямат много ясна идея и концепция за живота си ,да не говорим за това да го споделят с другиго.Аз съм забелязал ,че от 23 до 28 е желателно да се избистри някаква идея по по-важните въпроси иначе е прекалено късно.Няма лошо ,обичаме си ги ама аз лично от един момент нататък не се опивам да ги разбирам.Колкото до връзките с разлика ,ако и двамата партньори са удовлетворени и щастливи един с друг ,лошо няма( стига да е законно и морално ).

Link to comment
Share on other sites

По миналата година си замъкнах в нас една ученичка от Авенюто 88 набор а аз съм 66-ти.Тя дори не разбра на колко съм и и нямаше значение.И кво , някои ша кажат че съм престъпник ли, ибах ги в поровете.

За сериозна връзка повече от 12 години разлика макс е кофти според мен :(

Link to comment
Share on other sites

ами сегашната ми приятелка е на 18,а аз на 22.Омръзна ми от постното и държание 9 месеца вече и като взех да приличам на нея и се дразни,кога ли ще и бия шута и на нея не знам,писна ми от несполуки вече :unhappy:,писна ми ка то млъкна за около 5 мин. да ме пита упорито и настоящо (какво ми става или дали не се сърдя),писна ми постоянно аз да съм движещата сила в нещо без да усещам подкрепа и като падна духом за нещо в някой моменти вместо да ме подкрепи,да прави така,че да ми стане по гадно :unhappy: толкова много ли искам ми кажете

Link to comment
Share on other sites

ами сегашната ми приятелка е на 18,а аз на 22.Омръзна ми от постното и държание 9 месеца вече и като взех да приличам на нея и се дразни,кога ли ще и бия шута и на нея не знам,писна ми от несполуки вече :unhappy:,писна ми ка то млъкна за около 5 мин. да ме пита упорито и настоящо (какво ми става или дали не се сърдя),писна ми постоянно аз да съм движещата сила в нещо без да усещам подкрепа и като падна духом за нещо в някой моменти вместо да ме подкрепи,да прави така,че да ми стане по гадно :unhappy: толкова много ли искам ми кажете

Не искаш много, но това си е до човека(пак казвам). Аз съм на 19, приятелят ми е на 23(ще стане след няколко дни). Специално за подкрепата мисля, че и двамата правим много за другия, когато му е тежко. Просто не е важна възрастовата разлика, а характерите на хората и любовта между тях!

Link to comment
Share on other sites

Не искаш много, но това си е до човека(пак казвам). Аз съм на 19, приятелят ми е на 23(ще стане след няколко дни). Специално за подкрепата мисля, че и двамата правим много за другия, когато му е тежко. Просто не е важна възрастовата разлика, а характерите на хората и любовта между тях!

 

браво,радвам се много за вас :love ,почвата на връзката ви е наторена добре,просто трябва добре да впиете корени в нея и да не позволявате да никнат плевели до вас.Не се поддавай на хорски приказки и акъли както прави моята,а давай всичко без резерви,за да няма за какво да се хванат с теб,а и ако споделяте еднакви хобита си е супер.Знаеш ли колко ми става гадно на моменти,че предпочитам хиляди пъти да отида за риба,от колкото да се видя с нея,а и това съм крив като правя :(

Link to comment
Share on other sites

Не знам хора, за мен от набора по-хубаво няма. Като изключим някакви глуповати влечения в 6-7 клас, не съм се влюбвал в момиче, което не е на моята възраст. Това не идва да рече, че всички останали грешат в идеите си, а че просто аз така го усещам. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...