Jump to content
BulForum.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

smurphet

World Of WarCraft

Recommended Posts

а как стои въпроса с опашките?

много ли се чака, за да влезеш?

Ами не е много зле. На нашия има най-много 300 човека опашка, което ще рече 20 минути до половин час чакане. Ако нета е несабилен вече е изнервящо. А опашките ги има най-вече събота и неделя. През седмицата рядко. Скоро мисля, че ще изчезне проблема, само да направят да може да се прехвърлят герои между сървърите.

daite info za silver moon , kade da se lognem ,realmlist etc

Отиваш в пулсар, плащаш и се логваш :)

айде и идвайте на silver moon, че сме само четирима българи.

По-добре в Dragonmaw :) Там сме 20 и нагоре българи и сървърът е все още медиум и няма опашки :)

аха аз обмислям като направят character transfer да се местя там, ама може и тук да си остана, че се сработихме с гилдийката

аве пичове това Diablo  го изядохте с парцалите ......замислете се че WOW идва от WarCraft ,а не от Diablo ...... и нормално е да има ОГРОМНИ разлики между тези игри ..... B) и стига сте се дърчили.Всички са прави. имаш ли пари и искаш да е циклиш играй е ,а 26 лева на месец са бая пари за нас ,освен ако не взимаш по 250-300 лева заплата и тези пари са си само за теб

abe za parite az sam u4enik i si napravih smetkata 4e s parite na den koito polo4avam za edin mesec se ostavat 30 leva spesteni...tai4e...ako iam6 zelanie ima i an4ini

Awe hora idvaite v dkwow.kicks-ass.net tva e super qk survar i nqma nikaf lag :D :punk ve4e imam suoer razvit geroi i sum 8 lvl ama sme dosta malko horica puk i mai az sum edinstveniq ot bulgariq.Idvaite we daje sq sum v edno parti ot roug druid warrior i hunter ama mai tva e edinstvenoto parti v celiq survar :D Areeeeeee

Awe hora idvaite v dkwow.kicks-ass.net tva e super qk survar i nqma nikaf lag  :D  :punk ve4e imam suoer razvit geroi i sum 8 lvl ama sme dosta malko horica puk i mai az sum edinstveniq ot bulgariq

И как разбра че си единствения от българия?

az....me4ka ili lav:P

VAZNO:NA KAKVA SKOROST IGRAETE AZ 6TE SI ZEMA ORIGINALNA IGRATA NO NA KAKVA SKORST DA MI E NETA>>>AZ SAM DOSTAPNA....AMA WC3 VARVI SUPER QKO,,,,,TA WOW???? DAITE MNENIE DOSTAPNA KAK 6A E V PIRATKITE KAK E?

A I ABE OK SI4KO SAM ZAPSIAL DA TESTVAM PIRATKITE AMA KAK DA VLEZA V NQKOI PIRATSKI SARVER I KAK DA SI NAPRAVQ ACC V SAITA NA PIRATSKIQ SARVER LI>?>>>

Ami specialno v tozi piratski survar igrata si vurvi perfekno puk i az su6to sum na dostupna igrae se bez nikakuf lag no tva ve4e si zavisi ot survara v koito igrae6

q q q Ba4kaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!! :D  :punk  :punk  :punk

Да ама на мен ми иска вече да съм си направил асс в тоя сайт :( и след това вече мога да си напраа асс за WOW :cry HELP

EDIT: Стана :P . А и да ви питам, могали да я играя без да си плащам всеки месец :confused ( погледнах последните 2 страници ама не намерих отговор ).

pi4 tova sa piratski NE ISAKT PARI!!!! a originalnite realmove isakat i da trqbva pla6ta6 seki mesec ina4e te rezat:P sled vreme pak moze6 si plati6 ida s igrae6

Awe hora idvaite v dkwow.kicks-ass.net tva e super qk survar i nqma nikaf lag  :D  :punk ve4e imam suoer razvit geroi i sum 8 lvl ama sme dosta malko horica puk i mai az sum edinstveniq ot bulgariq.Idvaite we daje sq sum v edno parti ot roug druid warrior i hunter ama mai tva e edinstvenoto parti v celiq survar  :D Areeeeeee

пробвах го тоя сървър. вярно е, че няма никъв лаг, ама има много малко хора :(

за хънтъра - доколкото знам, още не бачкат петовете.

pi4 tova sa piratski NE ISAKT PARI!!!! a originalnite realmove isakat i da trqbva pla6ta6 seki mesec ina4e te rezat:P sled vreme pak moze6 si plati6 ida s igrae6

Значи, я играеш ся безплатно а :blink: ?? Значи, си си я изтеглил от warez-a, направил си си пиратски асс и ся я разцъкваш :confused

• Create New...