Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

yo xopa imam informaciq 4e ima bgsarvar na world of warcrafta am ne sam siguren ako nqkoi znae ne6to pove4e da mi prati saob6tenie plssss :huh:  :wacko:  :unsure:  :woot  ;)  :wir

ами ако говориш за go-link - да, има го все още май... Ако се върнеш няколко страници по-назад мисля има писано по този въпрос, ако не има инфо във форумите на data.bg, там ще видиш страницата за регистрация и IP-то на сървъра.

Link to comment
Share on other sites

Valkasdar, click si na Spell Book-a vlizash v Beast mastery .. tam ti e nujnia skill.

Magazina na Pulsar ne raboti ... no office-to im raboti ... i to e to4no tam kadeto e i magazina .. moje bi s 5 metra razlika :) derzaite.

 

ps. Nqma BG server ... a izbran za BG Realm ... i toi e Warsong no e malko prenaselen i ima opashki .. vie si reshavaite pove4e info na wowbg.org

Edited by aJ|eKc
Link to comment
Share on other sites

abe nikoi ne otgovori kade v pld ima magazine na puslar toq v fashona ve4e go nqma pak i otgore na tova pulsar ne otgovarqt na pismoto mi ve4e 2ri den pak i ne pi6i magazinite

 

Добре де, толкова ли е сложно да се обадиш ? Един междуградски ще ти излезе левче, не повече

Link to comment
Share on other sites

mi da pi4 free e NO VAPREKI TOVA AZ 6TE SI KUPQ ORIGINALA NE E HAVA DA IGRAE6 V PIRATSKITE VAPREKI 4E E FREE!!! :huh:

 

 

оффтопик:

абе не стига че не пишеш на кирилица ами и блъскаш яко с нъм лок-а .... научи се малко да пишеш и тогава някой може ти обърне внимание

:banned:

Link to comment
Share on other sites

оффтопик:

абе не стига че не пишеш на кирилица ами и блъскаш яко с нъм лок-а ....  научи се малко да пишеш и тогава някой може ти обърне внимание

:banned:

Мда, на мен ми прави впечатление че използва доста Caps Lock-а и това дразни наистина, виж ако е писал числа някакви с Num Lock-а ами не, не ме дразни :woot

Преди да правим забележки на другите не е лошо да погледнем себе си.

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

PipeFan, magazina ne raboti no office-to im e tam ... ne moga da ti kaja kade to4no za da ti e po interesno ... prosto potarsi. Ako ne go namerish zna4i nqma da namerish i pove4eto questove v WoW. Otkadeto sledva 4e nqma smisal da si q vzimash :)

Link to comment
Share on other sites

abe nikoi ne otgovori kade v pld ima magazine na puslar toq v fashona ve4e go nqma pak i otgore na tova pulsar ne otgovarqt na pismoto mi ve4e 2ri den pak i ne pi6i magazinite

Магазин на Пулсар имаше някаде зад Халите.Връткай се по уличките и ще го видиш. BTW с телефона ще ти е по лесно.

Link to comment
Share on other sites

ne pi4 na 7 sam...ti na kolko si da pravi6 takiva zabele6ki 3? :confused kat sa gluposti ne gi 4eti

 

a sega seriozno abe hora nemoga si zapi6a WOW..svalih si q a sega kakvo? iskam testvam piratkite pak nemoga...ale kazete kvo da napravq ka4ih gi na discove pusnah gi slagah discovete kakto iska i po edno vreme na texture fila umrq...sprq be 4akah go 10 mins i pak taka si ostana LOL> ale pelase help ;)

Link to comment
Share on other sites

Деа кажете каде се намира тва Загреб 2 бе .. днес бяхме до магазина до джумаята ма там свършили :blink:

Нещо по..известно до тоя магазин на загреб 2 да има ? :)

Link to comment
Share on other sites

Деа кажете каде се намира тва Загреб 2 бе .. днес бяхме до магазина до джумаята ма там свършили  :blink:

Нещо по..известно до тоя магазин на загреб 2 да има ? :)

Ми тоя до джумаята е Загреб 2 :)

Link to comment
Share on other sites

абе това тема за пиратския Уоу ли е или за платения ? че немога да се сетя нещо ....

 

като искате да си купувате направете го стига сте спамили. Тук се събират хората които нямат пари (или желание) да си я купят и търсят алтернативни варианти за да играят.

 

Искате да дразните останалите със това че родителите ви дават пари и се фукате пред всички ?? еми като цяло лошо няма ама мисля че се прекалява с това парадиране с парите на тати ...

 

Темата се отвори за всички които няма да си купят играта и ще си играят безплатно с проблеми или без, от 2 страници насам чета само как майката на Иванчо му дала пари и щял да си купи, пък бащата на Петър също решил че 12 годишното му хлапе заслужава да играе за 160 лева игра ...

 

Е да ама не .... Тоя спам - Къде са модераторите !?!!??!

:spam: :rulez:

Link to comment
Share on other sites

Кой модератор ще ти чете тема 53 страници. Може и да има, не знам.

Аз притежавам играта и я играя. Зарежете смехориите с пиратски сървъри, съберете пари и я купете. Налейте парите си в мелницата на Близард, за да могат да пуснат следващото заглавие още по-неоригиналнo и още по-комерсиално от WoW.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...