Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Искам да попитам дали на някой му се е случвало подобно нещо!!! Значи взех си куест и го изпълних!! и след това ми даде пак същия!! и то няколко пати!!! нещо бъркам или това е дефект???

 

И кажете в кой сървър играете!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A na orajiqta ima edna skorost 1.1 ili 2.3

E koga udrq po-barzo pri skorost 1.1 ili 3.3 ?

v smisyl po-golqmo 4islo po-golqma skorost ili ?

1.1 е по-бързо от 3.3, предполагам това и сам можеш да го усетиш :) А относно куестовете - това е "бъг" от емулатора, не в самата игра. Много гаден бъг, бих казал, понеже така можеш да си трупаш "безплатно" experience (днес открих това при един куест на human-ите) и да си качваш нива без изобщо да трепеш гадини или да изпълняваш други куестове. Което ако играете в някой сървър а не както мен в направен от мен такъв, би било доста.. хм.. нечестно най-малкото. И обезсмисля донякъде играта, ако се ползва. Така че по-добре като си изпълниш даден куест изпълнявай другите, нищо че пак ти дава предишния.

Link to comment
Share on other sites

първо искам да се извиня за тъпите ми въпроси ИЗВИНЕТЕ изглежда ме е премързяло да провера всичко и второ къде е този бъг про human-ите?

Link to comment
Share on other sites

първо искам да се извиня за тъпите ми въпроси ИЗВИНЕТЕ изглежда ме е премързяло да провера всичко и второ къде е  този бъг про human-ите?

Ами в новата db няма такъв проблем щото много куестове са поправени и много куестове са добавени! Инче проблеме беше при куеста "Report to Glodshire"

Link to comment
Share on other sites

а сега е при онзи от Goldshire, който казва да говориш с някой си там пазач относно Murlocs. Изобщо не съм говорил с пазача, може би съм го срещнал из картата, понеже бях при Murlocs, но като се върнах в Goldshire и говорих с този, който ми даде куеста, ми изкара Quest Completed. След това отново говорих с него и ми даде пак същия куест. И пак говорих с него веднага след като получих куеста и ми даде Quest Completed, +220 XP. После пак така... Тоест мога да си получавам 220 XP без изобщо да правя нищо или да изпълнявам някакъв куест.

Link to comment
Share on other sites

аз си играя сам :) малко е тъпо ама поне разбирам ,малко по малко ,дали има смисъл от оригиналния WOW :punk

 

Абе че има смисъл има ама не са много хората които могат да си го позволят!!

Link to comment
Share on other sites

аз като съм 17-ти левел 220 exp не ме бърка ама 10х все пак

 

vsushnost ne e 220 ami dava nqkade kum 500 xp vupreki che pishe 220

nqkolko cukani kum 10-15 i kachvash level :")

nachi tva e precakanoto na 2.0db kakto i 4 podred quest deto go dava edin pich v Sentinal hill , a imeno questo e da otidesh do barracks v Stormwind i d anamerih edin izrud koito lipsva i sledovatelno ne moje da se produlji natatuk i igrata defakto spira :)

Link to comment
Share on other sites

voinik :")

samo shtita mi e 419 armor

i drugite neshta obshto 1108

 

В кой сървър играеш??? И другите да кажат!! кой е най-добрия в момента!!! говорим за пирадски разбирасе!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

voinik :")

samo shtita mi e 419 armor

i drugite neshta obshto 1108

 

яко :)) ми то и моя щит е такъв ама другите са малко зле ...иначе аз видях някакви PLATE дрехи и бяха с луд armor просто no comment и струваха бая де.ама не помня къде ги видях

Link to comment
Share on other sites

wahahah цялата система с нанасяне/оценка на damage-а нямат нищо общо с тези в оригиналните сървъри :( Няма Critical Strike, Parry, Evade, Block... И не знам как точно са го направили, но тва с armor-а е наистина глупаво - над определено съотношение твой defence / damage или квото е там на гадината, всеки нейн удар се absorb-ва.

А относно това кое струвало бая - ами пред малката крепост след моста има един elite monster lvl 1, който се убива с два удара точно и пуска предимно разни предметчета, струващи към 6-7 silver, respawn-ва се бързо и може да си го трепете колкото си искате. Точно на два метра, пред входа на крепостта има продавачка на оръжия, там продавате квото ви пусне, събирате достатъчно пари за да разгледате най-хубавите брони/оръжия/други глупости, след това достатъчно пари за да видите mounts, които се изчерпват май само с коне засега, иииии да се надяваме, че до това време ще е излезнала по-нова версия на database и емулатора, или пък прехваления NOX...

Link to comment
Share on other sites

аз си играя сам :) малко е тъпо ама поне разбирам ,малко по малко ,дали има смисъл от оригиналния WOW :punk

 

Никога неможеш да разбереш така дали си струва отригиналния ВОВ - ако не си играл в оригиналните бети на близзард. Искам ти кажа ситуации които ти неможеш да си ги мечтаеш в момента самичак на някав олигофренски сървър - примерно влизате 30 елфа в Ъндърсити и размазвате каде що видите ъндед, орки или квото и да е от "хорда". Точно такова е най-якото на играта: Теам плей-а и яките битки. Да превземате градовете и да рейете тикви ....

 

Ако някой си мисли че ще изпита тва удоволствие с тея пиратски сървари в момента да ходи да се гръмне :)

 

Докато не излезе един наистина як сървър и най-важното !! в него да има поне 1000 човека... до тогава забравете да видите красотата на игра. И пак повтарям ако имах излишни пари си я купувах задължително заслужава си !

 

А останалите като мен дето нямат - стискат палци да излезне хубав сървър В КОЙТО ИМА ХОРА ДОСТАТЪЧНО и останалото го знаете ...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...