Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

1:az si kupih originala

2:ne sam az programista az prosto kazvam v warez.ru s nqkolko priqtela se zaribihme!-igraq v spinebreaker

3:Ve4e moze da se leti.za korabite dnes 6a testvam a dori i da ne rabotqt ima portali!

4:vsi4ki talanti profesii i tn ve4e si ba4kat.ot profesiite samo ne sa testvani enginerstvoto i kova4estvoto no si4ko drugo si raboti ve4e.

5:KOITO NE ISKA DA NE SE ZANIMAVA WE PI4OVE! NO SI4KO TOVA SI E ISTINA I !ZA 5 LEVA NA MESEC DET 6A GI VADim vsi4ki PARI OTIVAT ZA PO DOBro GLAVNO PC!molq vi stiga pove4e gluposti

 

buga za navedenoto polozenie si go ima i v originala tai4e...ti zemi se gramni

Edited by PipeFan
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако всичко е истина съм готов да дам и някой друг лев в повече в началото, за по-добро РС и съответно за по-голям лимит на хората. В момента на какво РС е хостнат сървъра?

Link to comment
Share on other sites

zatvoriha temata:

 

Направихме сървар на WoW.Но събираме по 5 лв на месец не за нас ,а за по добар нет на главното PC.Единственото което не работи до момента са Инжинерството и Ковачеството от професиите.И корабите но за сметка на това са поставени портали за телепортация от земята на хората до земята на Ордата.Разбирасе те са на трудно достапни места Земятра на хората е 1 към 1 както е в оригиналните сървари.Разбирасе има добавени няколко допалнителни NPCта.Които иска да се запи6е да ми прати PM. За сега още се тества но вече има 12 човека които тесват...

 

edit:#wow-game канала в мирката!

 

лимита е 50 човека.Questовете работат!

Link to comment
Share on other sites

zatvoriha temata:

 

Направихме сървар на WoW.Но събираме по 5 лв на месец не за нас ,а за по добар нет на главното PC.Единственото което не работи до момента са Инжинерството и Ковачеството от професиите.И корабите но за сметка на това са поставени портали за телепортация от земята на хората до земята на Ордата.Разбирасе те са на трудно достапни места  Земятра на хората е 1 към 1 както е в оригиналните сървари.Разбирасе има добавени няколко допалнителни NPCта.Които иска да се запи6е да ми прати PM. За сега още се тества но вече има 12 човека които тесват...

 

edit:#wow-game канала в мирката!

 

лимита е 50 човека.Questовете работат!

Хах незнам тия глупости на някой 10 годишен дечко ли ги разправяш... или и ти не си вярваш аккво приказваш света може да е 1 към 1 ама то света си е свят друг е въпросът дали този свят е населен със същите чудовища като в оригинала който имат точно определен леве и NPC-тата дават същите куестове със същите задачки.. сигурно ще ми кажеш и че има гилд мастър и мжоеш си праиш гилдия а? Т'ва дето говориш са пълни глупости... и като събирате за така наречения "gLaVnO PC" по 5 лева що сте ограничили хората на 50 а? Не мислите ли че ако са повече от 50 ще дойдат поечеко пари? Има много причини да не вярвам в нито една от твойте думи но ще си ги ззапвазя за мен будалите да плащат по 5 лева.

Link to comment
Share on other sites

50 4oveka 6te e dokato sebarem pari gildii nqma da tova sme go zabravili ina4i si4ko drugo v zemqta na horata si e sa6toto  POVTARQM KOITNE NE 6TE DA NE SE ZANIMAVA NEKA NE PSOTVA NI6TO NE MI SE OTGOVARQ NA PROSTACI I KRETENI!

 

карай го по-спокойно пък ти. все пак и ни е не сме длъжни да търпим твоето отношение, нали? и по какво съдиш, че сме "PROSTACI I KRETENI"?

да не би като земята на хората е завършена и е едно към едно като на близардските сървъри да значи, че сървъра е 100% готов? все пак има още 7 раси. ако искам да играя човек, ще се пусна в който и да е пиратски сървър. все пак тва е от db-то. а и ако искаш да има хора, които да ти цъкат по 5 кинта на месец, вземи постни малко повече инфо за сървъра. 'щото от т'ва, което си писал до момента не ми става много ясно с к'во толкова е по-добър твоя сървър от другите десетки.

Link to comment
Share on other sites

Emi ima6e tema sas si4ko opisano...mozebi kato ne sam spomenal pove4e gre6ki zna4i gi nqma?a za otno6enieto molq vi az prosto predlagam ne6to ne mi se ka4vaite na glavata s gluposti koito iska da mi prati pm.Zemqta na horata e 1 kam 1 za6toto si4ki npcta i creepove sa tam kadeto trqbva da badat.za drugite sa malko razmesteni tova e .Ostana samo 4e nqma gildii i Enginerstovoto i kova4estvoto ne rabotqt.Si4ko ostanalo si e kakto trqbva.

Link to comment
Share on other sites

Аз играя в wow.keatebg.com и май вече са го пооправили защото играх 1 час без да ме изкара от играта.Не знам дали е като близардските сървъри но се играе добре за сега

Link to comment
Share on other sites

Emi ima6e tema sas si4ko opisano...mozebi kato ne sam spomenal pove4e gre6ki zna4i gi nqma?a za otno6enieto molq vi az prosto predlagam ne6to ne mi se ka4vaite na glavata s gluposti koito iska da mi prati pm.Zemqta na horata e 1 kam 1 za6toto si4ki npcta i creepove sa tam kadeto trqbva da badat.za drugite sa malko razmesteni tova e .Ostana samo 4e nqma gildii i Enginerstovoto i kova4estvoto ne rabotqt.Si4ko  ostanalo si e kakto trqbva.

 

 

Баче усещаш ли вече колко си некомпетентен.Казваш ,че във вашия сървър има всичко което е възможно за един Пиратски сървър до този момент ,и сега извъднъж казваш ,че няма Гилдий.Е в моя сървър има ,значи е възможно нали.След като нямате Гилдий ,значи сте още със стара версия на Сървър Емулатора и доста други неща също не работят.Дори е възможно да го има Гадния Cloth Bug ,но ти пак не казваш.А ако го няма значи сте с още по-стара версия на емулатора.

И както казват хората ,защо не пуснете няколко дена Пробен Период ,и всеки ще си прецени що за сървър е това.Но естествено ,че няма да пуснете защото сървърът ви е пълна боза.

 

4222.2.5-Гилдийте Работят,BattleZones Работят,MailBoxes Работят и тн.

4222.1.1-Доста неща не работят ,Има Cloth Bug

4222.0.1-Няма Cloth Bug ,но доста неща не работят

Link to comment
Share on other sites

4222.2.5 go imame .prosto ne sam tesval gildiite ....nesam az 4oveka koito se zanimava az prosto tarq o6te hora comprende? ima so 4ovek koito se zanimava s tova i mi e friend.pomoli me da napravq tema v warez....tva e si4ko ot vreme na vreme cakam v negoviq sarvar i testvam a za probata ve4e ima 21 4oveka koito igraqt po dobra proba ot tovaa??? ako isak6 np 6a ti dam v vtornik acc s pass i vlez i testvai....az v deistvitelnost ni6to ne razbiram.za tova sam i dal kanala v mirc kaddeto ima baq hora det razbirat i rabotqt po sarvara....wow-game.

Edited by PipeFan
Link to comment
Share on other sites

Помощ изгубих се. В world of warcraft героя ми е елф.Имаше някакъв поход на елфите.Бяхме в DARNASSUS от там минахме през някакъв телепорт и щяхме да ходим да убиваме орки .Спомням си че минахме през едно море обикаляхме каквото обикаляхме и сървъра се рестартира.После като пуснах да играя се оказах сам на някаква карта.В момента се намирам на картата DARKSHORE точнато място където се намирам е RUINS OF MATHISTRA.Работата е там че сега не мога да се върна в DARNASSUS.Нека някой който е обикалял да каже как мога да се върна

Link to comment
Share on other sites

50 4oveka 6te e dokato sebarem pari gildii nqma da tova sme go zabravili ina4i si4ko drugo v zemqta na horata si e sa6toto  POVTARQM KOITNE NE 6TE DA NE SE ZANIMAVA NEKA NE PSOTVA NI6TO NE MI SE OTGOVARQ NA PROSTACI I KRETENI!

:wtf:

 

оффтопик: имаш ли 12 ?

 

 

[mAd_cAt] - дай линк към тези база данни и сървъра да го прегледам в къщи какво са оправили. Я направо кажи от къде се свалят и каде пишат за промените

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

Помощ изгубих се. В world of warcraft героя ми е елф.Имаше някакъв поход на елфите.Бяхме в DARNASSUS от там минахме през някакъв телепорт и щяхме да ходим да убиваме орки .Спомням си че минахме през едно море обикаляхме каквото обикаляхме и сървъра се рестартира.После като пуснах да играя се оказах сам на някаква карта.В момента се намирам на картата DARKSHORE точнато място където се намирам е RUINS OF MATHISTRA.Работата е там че сега не мога да се върна в DARNASSUS.Нека някой който е обикалял да каже как мога да се върна

 

Това е точно съседната зона на Telladrasil ,Просто трябва да Поплуваш 10-15 Минути до Острова-Дърво на Елфите

Link to comment
Share on other sites

PipeFan, тва че някой в mIRC те е хванал за шаран и те е подлъгал, че има най-великия пиратски сървър, а всъщност си е свалил поредния Update от http://www.wddg-online.com/forum/index.php, не означава че трябва да ни връзваш и нас да ти слушаме ентусиазираните брътвежи.

Всички, които пускат пиратски сървъри следят ъпдейтите и не искат по 5лв, какво ти дава право да ни искаш ти?

 

И верно Имаш ли 12?

Link to comment
Share on other sites

ima li nqkoi koiti igrae v spinebreaker? i znae kak e svar6il v4ere napradenieto sre6tu orcite 4e poslednoto be6e zalka kartinka...poqviha se 5 taurena 60 lv na kodota i ni vrahletqha...sled tqh doide i cqlata orda:P

 

da imam 12...i ne me e podlagal ...prosto edni priqteli napraviha sarvar tova vizte koito iska neka prati pm koito ne iska neka ne se barka tova si e...a i btw

 

koi sa nai dobrite sarvari do momenta?za6oto az igrah po4ti vav si4ki v control panela i vidqh 4e si4ki do edin sa v gaza ot sqkade ...kazete nqkoi dobar da testva, ako e podobar ili sa6tiq kat na6iq to togava e togava 6te sprq vi zanimavam.5 lv ne sa za nas a za po dobar net za sarvrara stiga ste govorili protiv tova koito ne iska da ne se barka

Edited by PipeFan
Link to comment
Share on other sites

Защо не дадеш да пробваме сървъра преди да дадем 5лв.И после ако наистина сървъра е толкова добър ще дам 5 лв за да играя в него

Link to comment
Share on other sites

Ако всички пиратски сървъри искаха пари от хората, за да си купят техника, докъде щяхме да я докараме не знам. Като нямате пари за РС, не се надявайте да ви го купим ние. Стойте си в чата и си цъкайте в истинските сървъри, не само да се излагате като кифладжий без кифли.

 

Аз искам по 100 лева на човек за да си купя кола и да тествам магистралата с новите винетки, айде народе насам...

 

*Едит: а 16 имаш ли?

Edited by sMARTBomber
Link to comment
Share on other sites

i 16 imam...ako me povozi6 6a ti dam?4ove4e ima hora koito sa naviti .5 leva na mesec ni6to ne sa za koito ida e koito moze da si pozvoli vob6te PC s net...stiga ve4e i ti

 

ako ne ti otirva igrai si imai si 2000 ping v drugite i se radvai

Edited by PipeFan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...