Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хах за какво ми ги даваш да ги чета като аз съм виждал 90 левел! Едно е да пише друго е да видиш.

По-скоро мисля трябва да е обратното - все пак това го пише на официалния сайт на играта. Ако от Blizzard са направили промени, не мислиш ли, че щяха да се оповестят на сайта на играта again ? Не те знам къде си го гледал този 90 lvl, но за 2 седмици активни официални сървъри малко трудничко ми се вижда да има изобщо герой с толкова много XP, дори и да предположим, че си прав за възможност над 60 lvl.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро мисля трябва да е обратното - все пак това го пише на официалния сайт на играта. Ако от Blizzard са направили промени, не мислиш ли, че щяха да се оповестят на сайта на играта again ? Не те знам къде си го гледал този 90 lvl, но за 2 седмици активни официални сървъри малко трудничко ми се вижда да има изобщо герой с толкова много XP, дори и да предположим, че си прав за възможност над 60 lvl.

 

Не е възможно да има играчи >60лвл крийпове има и по-високи мн ме кефи особено Архиепископа в Стормуйнд дето е 500+++лвл :)

Link to comment
Share on other sites

По-скоро мисля трябва да е обратното - все пак това го пише на официалния сайт на играта. Ако от Blizzard са направили промени, не мислиш ли, че щяха да се оповестят на сайта на играта again ? Не те знам къде си го гледал този 90 lvl, но за 2 седмици активни официални сървъри малко трудничко ми се вижда да има изобщо герой с толкова много XP, дори и да предположим, че си прав за възможност над 60 lvl.

Ave pi4 ti govori6 za OFICIALNIQ BLIZZARD-SKI server :)

Ako ne si zabelqzal vsi4ko jivo tuk govoti za PIRATSKI serveri!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

awe ima li zna4enie koq versiq e za da igrae6 v sobstven survar we 4e samo mi dava onezi tri skapani dumi4ki ;) iiii mnoo se draznq :angry:

май има.тоя WowEmu който имам поддържа 1.2.1 и с друг пач неще да тръгва.върни с някалко стряници назад и там някой беше писал че има за новата версия emu...

Link to comment
Share on other sites

Ave pi4 ti govori6 za OFICIALNIQ BLIZZARD-SKI server :)

Ako ne si zabelqzal vsi4ko jivo tuk govoti za PIRATSKI serveri!!!!:D

забелязал съм. Знам и за какво говоря аз. А това с тези пиратски сървъри - ако нещата са подобни както при Lineage II (сигурно) може и lvl 999 да има, като се променя и XP rate-a и кво ли не... Така че по-добре да не задавате въпрос до какъв левел можело да се стигне, щом не искате "официалния" отговор... Whatever.

Link to comment
Share on other sites

Така... ето как да си направите сървър:

 

1. Инсталирате играта от дискове 1 до 4!

 

2. След това качвате пач 1.1.1 и 1.2.1

 

3. Разархивирате WoWEmu там където се инсталирали World of WarCraft

 

4. Отивате в директорията bin/scripts отваряте файла emu.conf с notepad

 

5. Променяте следните редове:

 

http_host=Някакво IP на http_host=Вашето IP

rs_host=Някакво IP на rs_host=Вашето IP

ws_host=Някакво IP на ws_host=Вашето IP

 

6. За да си напарвите акаунт отивате в директорията на сървъра в папката Accounts името на файла е USERNAME-а ви в играта след като промените името по ваше желание отворете файла с Notepad и на първият ред в края във кавичките се намира паролата променете я по ваше желание.Ако искате да сте GM (GAME MASTER) нещо като администратор на сървъра трябва да промените последния ред от PLEVEL=6 на PLEVEL=0

 

* Незабравяйте в директорията на WoW да промените realmlist.wtf с Notepad и накрая на реда да промените us.logon.worldofwarcraft.comо с вашето IP

 

P.S: Сървърът е щогоде добър... като за пиратски , но мисля , че в неделя излиза NOX Server който ще се доближава максимално до оригиналния!

всичкото това го правя но като напиша юсер нейма при акаоунта и паса ми изписва unable to connect

Link to comment
Share on other sites

пич, смисъла са инстансите, бъдещите battlegrounds. тва е смисъла.

се трябва да сложат някъв таван на левелите, не мислиш ли?

плюс това до 60-ти левел не се стига никак лесно.

 

p.s.: някой успява ли да влезе в руския сървър?

Link to comment
Share on other sites

ami o6te v4era v originalnite serveri ima6e ve4e 2ma 60ti lvl taka 4e

dori da sa do 60

bi trqbvalo da go ugolemqt

6toto kaf e smisala da byhti6 za broni i me4ove

Edin priqtel koito caka v originalniq blizzard-ski server mi kaza 4e kato za na4alo sa slojili limit 60lvl. Sled kato se poqvqt dosta hora s geroi 60lvl 6teli da uveli4at limita:)

To ima logika do nqkade v tva, 6toto ina4e 6te se polu4i taka 4e nqkolko 4oveka 6te imat super geroi za smetka na mnogo drugi s mnogo po-malki vazmojnosti :D

Link to comment
Share on other sites

тук пише, че е up. един приятел пробва и с неговия и смоя акаунт и се не става.

Ne stava znaia kakvo pi6e....

Az se dokarah do polojenie CONNECTED i taka si ostana prozoreca dokato ne natisnah cancel....

Predolagam che e prenaelen ve4e, a te iavno ne podarjat opa6ka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...