Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Хм...трябва ли да имам 1.2.3,за да си сложа 1.2.4?А трябва ли 1.2.2 за 1.2.3? Т.е. трябва ли да слагам всички update-и,или само последния,за да я подкарам(Имам инсталиран 1.2.1)

И още нещо...Може ли някой да каже ip-то на оригиналния server,че не ми се преинсталира?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

awe hora vlizam si az vav toz 62.168.231.167 server pravq si horde geroi i kato entervam sveta i mi vkarva mo6ten error za nqkakav unknown objekt :-/ nqkoi moje li da pomogne??

Link to comment
Share on other sites

Veche izlezna Database 2.0 . Ako nqkoi iska da go svalq. Eto tuk

Tva za serveri da pravi6 li be6e?

 

Otnosno toq database pri nego kogato caka6 s orkite mije6 li da si kopuva6 magii.

6tot az po4nah shaman ama za nego nqma ni6to koeto da si kupi6 (ima6e samo demoni za warlock)

Edited by stefan_t_st
Link to comment
Share on other sites

Tva za serveri da pravi6 li be6e?

 

Otnosno toq database pri nego kogato caka6 s orkite mije6 li da si kopuva6 magii.

6tot az po4nah shaman ama za nego nqma ni6to koeto da si kupi6 (ima6e samo demoni za warlock)

 

Tochno toq database 2.0 e glavno praven za human-ite i veche kato igrah bih kazal che e dosta dobre. Sas dobar emulator toq database shte karti mifki :punk

Kogato izleze 3.0 shte mojem da se nasladim i na elfite :punk

Link to comment
Share on other sites

Tochno toq database 2.0 e glavno praven za human-ite i veche kato igrah bih kazal che e dosta dobre. Sas dobar emulator toq database shte karti mifki  :punk

Kogato izleze 3.0 shte mojem da se nasladim i na elfite  :punk

Az si napravih server na DB 2.0 ima dosta promeni i sa slojili alhimika deto go nqmashe v predishnite versii

Link to comment
Share on other sites

Хм...трябва ли да имам 1.2.3,за да си сложа 1.2.4?А трябва ли 1.2.2 за 1.2.3? Т.е. трябва ли да слагам всички update-и,или само последния,за да я подкарам(Имам инсталиран 1.2.1)

И още нещо...Може ли някой да каже ip-то на оригиналния server,че не ми се преинсталира?

 

Трябва ти инсталнат 1.2.3 и кат трагнеш да се канектваш ще ти свали и 1.2.4 то става за секунди!!! предните не ти трябват тях си ги има в 1.2.3!!

Link to comment
Share on other sites

Хора обяснете малко как се води битка!!! щото нещо немога да ги удрям и те ме спукват!!! помпам мишката кат луд и неще да удря!!! за пръв път я играя и незнам нищо по нея!!!

Link to comment
Share on other sites

Хора обяснете малко как се води битка!!! щото нещо немога да ги удрям и те ме спукват!!! помпам мишката кат луд и неще да удря!!! за пръв път я играя и незнам нищо по нея!!!

Malko sa precakani ne6tata tam,no vse pak se vodqt bitki.Dava6 s dqsnoto kop4e na mi6kata v/u gadinata i otiva6 pri neq. Rano ili kasno 6te po4ne da udrq, naistina malko moje da se uzori6 dokato po4ne no prosto o6te ne6tata sa prekaleno lagavi. V na4aloto moje i da miss-va6 dosta 4esto no geroqti s vseki udar(uspe6en ili ne) oveli4ava sposobnostta si da se bie s orajieto koeto izpolzva6.(i ot tuk 6te ocelva6 po-4esto)

Ako si warlock ili nqkoi drug class koito cepi ot dale4e prosto markira6 gadinata i puska6 magiqta.

Ima6 mqsto v koeto da narejda6 nqkoi umeniq (i dr. ne6ta sa6to de) koeto zapo4va ot dolniq lqv agal.Ta tam ima nomeraciq. I kato si sloje6 magiqta naprimer na mqstoto na 2 samo markira6 gadinata i natiska6 2.

Tva e koeto sam ustanovil do tozi moment otnosno kak da se bie6 :D

Link to comment
Share on other sites

има и други неща...примерно ако си паладин можеш да маркираш говедото с ляв бутон после пускаш магия и след това оръжието.по този начин ти викаш говедото :P :D

Link to comment
Share on other sites

Izvenete no mai az ne6to pak ne sam razbral ama kvo e tva WDDG 2.0 i za kvo sluji. Moite li4ni predpolojeniq sa 4e s nego si pravi6 server no samo moga da gadaq. Za tva molq prosvetete me :)

Database за сървър на твоя компютър, да. После ти трябва и WoWemu за версия 1.2.3 и можеш да си направиш собствен сървър, като трябва да промениш някои текстови файлове, описано е по-назад в тази тема как.

@Black_Hacker

мерси, макар че си го намерих преди това... Anyway, ще им трябва на другите сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Malko sa precakani ne6tata tam,no vse pak se vodqt bitki.Dava6 s dqsnoto kop4e na mi6kata v/u gadinata i otiva6 pri neq. Rano ili kasno 6te po4ne da udrq, naistina malko moje da se uzori6 dokato po4ne no prosto o6te ne6tata sa prekaleno lagavi. V na4aloto moje i da miss-va6 dosta 4esto no geroqti s vseki udar(uspe6en ili ne) oveli4ava sposobnostta si da se bie s orajieto koeto izpolzva6.(i ot tuk 6te ocelva6 po-4esto)

Ako si warlock ili nqkoi drug class koito cepi ot dale4e prosto markira6 gadinata i puska6 magiqta.

Ima6 mqsto v koeto da narejda6 nqkoi umeniq (i dr. ne6ta sa6to de) koeto zapo4va ot  dolniq lqv agal.Ta tam ima nomeraciq. I kato si sloje6 magiqta naprimer na mqstoto na 2 samo markira6 gadinata i natiska6 2.

Tva e koeto sam ustanovil do tozi moment otnosno kak da se bie6 :D

 

Пич мерси за информацията!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...