Jump to content
BulForum.com

REDLINE - нов филм с високи скорости


Recommended Posts

От трейлъра на филма се виждат уникални коли, просто няма такива возила...но защо ли ми се струва тъп сюжетът (тип: "убиват малкия брат и големият отмъщава)....и на трейлъра е показано как с обикновена кола (в смисъл не е булит от ф1, а няква спортна такава) един пич вдига над 200 мили в час - демек около 330 км/ч по обикновен селски път...а бе доста са се изхвърлили!!!Все пак колите си ги бива и мацките също. Та.... вижте за какво става въпрос Redline Trailer

A бе тъп или не, ще се гледа на кино няма как :) N-joy!

Link to comment
Share on other sites

Актьорския състав ме радва + това сюжета се различа малко от малко от бързи и яростни.И катастрофите са много по-брутални.Филма ще радва според мене.И тука като гледам не става дума за това, дали тоя се опитва да мине бързи и яростни.Ако не забеляза тука не са тунерчета колите :P

Link to comment
Share on other sites

Актьорския състав ме радва + това сюжета се различа малко от малко от бързи и яростни.И катастрофите са много по-брутални.Филма ще радва според мене.И тука като гледам не става дума за това, дали тоя се опитва да мине бързи и яростни.Ако не забеляза тука не са тунерчета колите :P

Не бе, аз не казвам,че искат да минат "Бързи и яростни" просто се чудя! Малко ми напомня на новото NFS, там също вкараха такива коли т.нар. exotic нали така!? А еее не знам за кво ама смятам, че филма ще е мн тъп и същевременно много зрелищен, ето защо смятам че няма да съжалявам когато го гледам - но задължително на кино!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Гледам вече се е появил в торента ама с такова качество не си заслужава да се гледа. Тези яки коли е грехота да се гледат на снежинки или черти или с трептене :)

Дано скоро изкарат доброто качество. Айде бръм бръм ...

Link to comment
Share on other sites

Гледам вече се е появил в торента ама с такова качество не си заслужава да се гледа. Тези яки коли е грехота да се гледат на снежинки или черти или с трептене :)

Дано скоро изкарат доброто качество. Айде бръм бръм ...

Аз смятам даже, че е грехота да не се гледа на кино!

Link to comment
Share on other sites

Тези как са потрошили ферарито и поршетата... :cry

На мен и на части да ми ги метнат няма да ги откажа :)

Link to comment
Share on other sites

>>> 1 <<<

Може и да няма Енцо.... :bgrin:

Енцо има,но ше го разбият в определен етап на филма.В сайта даже го пише :cry :cry :cry .Бахти мазохистите майна.Както каза Фибамана-тфа ферари и на части да ми го дадът пак ша го зема :) :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Според мен не си заслужава такива хубави коли да се гледат с такова качество... :(

Link to comment
Share on other sites

Според мен не си заслужава такива хубави коли да се гледат с такова качество... :(

съгласен съм с теб качеството е много гадно но пък филма си е як :punk

Link to comment
Share on other sites

Sorry za angl. azbuka...Ne 6te da raboti fonetikata tuka a pak na normlaen Bg ne moga da pi6a :angry1

 

Ta za filma : Ako trqbva 2 puti 6a og gledam lo6o i dobro ka4estvo...ama s toq treilar Ne moga da 4akam za po dobro ka4estvo :love :woot

Link to comment
Share on other sites

Това сериял ли ще е или нормален филм и скоро дали ще го има в бг ?

Нормален филм е. Има го в торента, но е с гадно качество :(

Link to comment
Share on other sites

Това сериял ли ще е или нормален филм и скоро дали ще го има в бг ?
Като гледам ще си е игрален филм. И ще е много луд :)

... изпревариха ме

Link to comment
Share on other sites

Da ti kaja zavisi kvi avtomobili obi4a6 pove4e :P ...Tuneri - S upgreidi i t.n Ili Exotichni koli koito sa samo 4ista skorost....Ina4e Filma e mn. zariben dori i lo6oto ka4estvo...Oba4e tro6eneto na koli ...NAI QKOTO KOETO SAM VIJDAL NQKOGA ! :devil (kato se ima an predvid 4e obi4am da gledam po4upeni Ferarita) :laughing: ...PURE ADRENALIN (kazano s 2 dumi) :love :love :love

 

EDIT: Po bobur li e ot Fast and Furious...Mislq 4e en moje da se sravnqvat predpolojenie 4e sa 2 razli4ni tipa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ve4e ima DVDRip.XViD

filma e mnogo qk,samo kraq malko kuca6e.

 

Обърнахте ли внимание когато нашия човек скачаше с мотор пред един влак,как забавиха скоростта,а влака направо летеше,да кажем мотора се е движел с 200 , ами влака !? - 1500 или повече ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...