Jump to content
BulForum.com

REDLINE - нов филм с високи скорости


Recommended Posts

Мм филма ми грабна окото с уникалните коли. Иначе като сюжет може да го предскаже и 10 годишно дете!

Особено много се изкефих на енцото и Koennigg..май така се пише.. B) А и мадамата къртеше мифки.

Link to comment
Share on other sites

Яка жена кара много скъпа кола с над 200км/ч докато говори по телефона и в същото време участва в състезание за 100 милиона?! :lol: WTF Иначе наистина само колите(и мацката ест. ) са яки,сюжета е бозица.

Link to comment
Share on other sites

Яка жена кара много скъпа кола с над 200км/ч докато говори по телефона и в същото време участва в състезание за 100 милиона?! :lol: WTF Иначе наистина само колите(и мацката ест. ) са яки,сюжета е бозица.

 

чИ кО поИчИ моИ исЪш? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Филмът е естетически тъп, виртуозно плосък и шармантно безсмислен! :)

Готини коли и мадами с божествени задници - колкото си щеш из нета.

Необратимо загубено време!

Link to comment
Share on other sites

6te ti sa :P,AKo ne pomni6 Filma e s nelegalni sastezanie,a PRo Street 6te e legalno,a pak i nqma nito edna ot kolite v Filma ... kolkoto za jenite v Pro Street...ne nqma da e tazi ot filma :bgrin: :) :P

Link to comment
Share on other sites

Че като го правеха по Бързи яростни все едно всички, коли бяха от там. И да ти кажа едно 50% от колите са в Про стрийт!

И най-малкото, което можеш да забележиш е трасетата от филма и играта.А дали са легални в Про стрийт..Според мене никой все още не знае...

Link to comment
Share on other sites

Филма като цяло е добър но на моменти и особенно накрая е доста блудкав. С две думи става за гледане, но не очаквайте нещо велико :ghost

Link to comment
Share on other sites

тия където плюят филма сами са си виновни за изгубеното време.все едно не могат да се сетят за какво ша става въпрос, а ако пък не могат толкова по зле за тях :)

филма си е за яките коли.точка.

Link to comment
Share on other sites

Филма е точно обратното на уникален, изпълнен единствено и само с клишета. Целият филм е едно клише. Не го знам кой е режисьора, обаче е гола вода

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Филма е уникален заради колите-я ми кажете някой филм,в който да има състезание между едни от най-бързите серийни коли в света-Ferrari Enco,Porshe Carrera GT,Коенсиега(нз как се пише на английски простете ми :P ) до скоро беше най-бързата серийна кола в света!Изпълнен с клишета-дрън дрън .Супер си беше-толкова много уникални коли няма и в NFS :D

Link to comment
Share on other sites

Филма не беше лош. Ако се сложи в жанра Фантастика ще е по-добре. Каскадите бяха просто нереални откадето и да ги погледне човек. Поне малко да се нагледа на хубави коли, сюжета отсъстваше май :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пълен провал е този филм :sick сюжетът краден от "Бързи и яростни" , ефектите толкова нереални че дори малко дете ще им се смее камо ли човек който е карал някога кола, дори не го догледах докрая като видях как пичката спря пред финала (при това се движеше със 100+ и спря за 5 метра :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

не мисля че е по добър от бързи и яростни...опитали са се но не се е получило

а иначе намерих ето това нещо но незнам дали не е истинско или е фотошоп...

365944_orig.jpg

не е инстинско и фотошоп е едно и също в случая :).

иначе си е чист фотошоп: http://imdb.com/name/nm0004874/

 

А за Редлайн само го свалих прещраках и изтрих :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...