Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

за какво беше тогава тва цялото преустройство на вареза в торенти след като не искара и половин месец???и защо тогава продалжава да функционират софтуера и музиката....нещо не ми се връзва...ще продължаваме с нелеганите музики и програми а с филмите и игрити КРАЙ тай ли????

мерси пак!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

за какво беше тогава тва цялото преустройство на вареза в торенти след като не искара и половин месец???и защо тогава продалжава да функционират софтуера и музиката....нещо не ми се връзва...ще продължаваме с нелеганите музики и програми а с филмите и игрити КРАЙ тай ли????

мерси пак!:)

kakvo preustroistvo ?

wrzru.com ot samoto si na4alo na tozi adres priklju4i vsqkakva vruzka s evrocom

bt.wrzru.com dori ne se hostva ot evrocom, a e izvun Bulgaria

 

softwara i muzikata ne rabotqt ako vijda6 nqkakvi saitove te tova sa originalnite kitaiski a tam nqma ni6to polezno

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти Lamer!

значи вече си имаме НЕТ само за чат,работа и ако случайно някой си намери сървър да си краде от някъде нещо си!

Edited by SpeedMaster
Link to comment
Share on other sites

хахаха не се шашкай народе....сигурно не съм единствения но си намерих начин да се свалят филмите може би и за игрите ще работи...но не съм сигурен ползвате си http://www.wrzru.com/ за каталог и като си харесате филмче копирате му името...натискате си върху сърча и готово...евала...май ще има още малко аванта

Link to comment
Share on other sites

хахаха не се шашкай народе....сигурно не съм единствения но си намерих начин да се свалят филмите може би и за игрите ще работи...но не съм сигурен ползвате си http://www.wrzru.com/ за каталог и като си харесате филмче копирате му името...натискате си върху сърча и готово...евала...май ще има още малко аванта

5 минути не мога да спра да се смея :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Баси...тва си е сериозна неумност:)ама поне наистина прави смях.

 

i na koe mu vika6 "neumnost" 4e ne razbrah....pitam az....

 

MyH4o smei se be..polezno e za zdraveto...ako te vidia na ulicata az 6te ti se smeia...eh boje boje golemi razbira4i se izvadiha si4ki we tctttctctc

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

През деня скоростите са отвратителни, но интересното е че вечер стигам дори и скорости, по-високи от обявените.Например сега от data.bg стигам до 210 kb/сек.Дали и при някой друг се получават такива "аномалии" :blink: На Д+ съм.

Link to comment
Share on other sites

През деня скоростите са отвратителни, но интересното е че вечер стигам дори и скорости, по-високи от обявените.Например сега от data.bg стигам до 210 kb/сек.Дали и при някой друг се получават такива "аномалии" :blink: На Д+ съм.

На мен преди няколко месеца ми ставаше така, но нещата се влошиха. Ся дори и вечер нямам добър нет където и да е, но между 7 и 10 сутринта скоростите ми стигат обещания максимум (на И+ съм)... Надявам се наистина да преустройват тази мрежа. Абе ще се молим и квото стане =)

Link to comment
Share on other sites

от евроком за пореден път доказах какви са хубавци.отивам да питам каа да се прекратя договора понеже не го намирам вкъщи и мадамата ми връчва ценоразпис на нещата,които трябва да върна и съответно заплатя ако не мога.юсб или лан кабел-5лв,диск с драйвери-2лв...дотук добре,но КАРТОНЕНА КУТИЯ-5лв...без коментар

тъй че,пазете си кутиите от модемите,че ще ги плащате иначе :lol:

Link to comment
Share on other sites

от евроком за пореден път доказах какви са хубавци.отивам да питам каа да се прекратя договора понеже не го намирам вкъщи и мадамата ми връчва ценоразпис на нещата,които трябва да върна и съответно заплатя ако не мога.юсб или лан кабел-5лв,диск с драйвери-2лв...дотук добре,но КАРТОНЕНА КУТИЯ-5лв...без коментар

тъй че,пазете си кутиите от модемите,че ще ги плащате иначе :lol:

 

Отивам, стоварвам им боклуците пред тях и изчезвам. Нека ме накрат да им плащам картонени кутийки :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

незнам ама аз съм на ГГбит и БГ пиъринга ми изчезва.От тракера свалям с от 2кб докъм 40-тина кб.Подобно е и от други тракери(Арена примерно) :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес забелязах двама от Евроком, които ровичкаха нещо кабелите в шахтата пред блока. Като се качих, естествено нямах нет, но след около 1/2 час всичко неше наред, като че ли има и някакво подобрение, защото ми се "отпуши" международния...

Link to comment
Share on other sites

Ако си на достъпна, много ясно, че ще сваляш с 45к, няма за какво да се оплакваш. Колкото повече сийдъра имаш, с толкова по-голяма скорост е възможно да сваляш, стига връзката ти да го позволява... Все едно да искаш да прекараш слон през ключалката на един път, ако мога така да го кажа... :)

 

А отностно това от предишния ми пост - същата шитня си е нетът, явно тогава съм нацелил някъв по-нормален момент...

Link to comment
Share on other sites

А бе хора кажете какво става с тоя нет ? Скоростта към БГ и външния е около 100-150 килобита/с а съм на 18 лева . abv ми го отваря за половин до една минута, а за външни да не говорим и това е от няколко дни ! Това само при мен ли е, или евроком вече се разпада на кабели и модеми ?

Edited by vasilb
Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа честно мисля, че ГИГАШИТ се разпаднаха и ся сме на ЕВРОКОН :angry1 нета е супер брутален и постоянно спира :angry: от бая време се заканвам да се преместя и ще го направя :bgrin: само наще да имат пари де ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ви кажа честно мисля, че ГИГАШИТ се разпаднаха и ся сме на ЕВРОКОН :angry1 нета е супер брутален и постоянно спира :angry: от бая време се заканвам да се преместя и ще го направя :bgrin: само наще да имат пари де ;)

:confused :confused :confused Извинявай, ама тебе от колко време те няма в България? :angry1 :huh:

Link to comment
Share on other sites

а бе, upload-a да не са го вдигнали случайно? :huh: ся пуснах да един торент и гледам, че се движи между 55 и 59, а беше 30

Link to comment
Share on other sites

Аве пичове тоя нет маи нещо му стана :D :D (18лв.)

В близките 2 седмици едвам сам чатил по скайпа..., едвам ми отваряше страници, теглеше средно с 38к

упваше с 9-10к :confused

А ся - 60к долн. 20к уп. мин.

 

:

Edited by Eleutherios of Pelorygion
Link to comment
Share on other sites

ек са дигнали скоростите...имах информация,че ша е към август,ама явно са изгубили доста клиенти.

сега ъпвам с 50-60к...ама даунлоуда се е преебал.явно нещо работят.аз точно утре ще ходя да прекратявам договора,а те кво правят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...