Jump to content
BulForum.com

DCC


Recommended Posts

Само дето това почва от такса 25 лв на месец, т.е. 25 лв е минималната такса, за която това е в сила.

Трябва наистина да си доста активен мобилен потребител на интернет, за да си позволиш освен домашния нет за 20-30 лв да плащаш още 25 за мобилния.

Не е зле, за определени хора това може даже да мине за основен нет ако не са по торенти и т.н.

В същото време предплатения им нет реже глави! Миналата година за 100 лв си взех, и повече не смятам да взимам такъв нет. 25 МБ за 10 лв, 350 МБ за 20. И това нямаше да е толкова лошо ако валидността на пакетите не беше само 30 ДНИ! Сори ама аз бих се задоволил с 350 МБ Ок, но примерно ми трябва 2 пъти в месеца като ходя на вилата, и примерно бих ги изразходил за 6-7 месеца. Иначе за месец бих изгубвал 80% от трафика ако всеки месец давах по 20 лв, което е абсурд. А 25 лв на месец за 2-3 дни ползване с не повече от 40-50 МБ трафик, при това не всеки месец - няма как да стане.

Мобилния нет все още е на адски надути цени за нормално нечесто ползване от тип "предплатен". Даже възнамерявам да продам тоя техния модем, щото е и кодиран към тях!

И да видя нещо на Глобул дали нямат по-добри оферти, щото не се траят цените на мтел.

 

http://www.mtel.bg/mobiltel/m-tel_combi_home.php

1.Месечната такса е 19,90 лв. с абонамент за 2 години

2 това е обща такса и за фиксираня телефон

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И интернета е 3 пъти по-бавен от нормалното, добре че поне ping-а е стабилен и няма загуби на пакети.

Носят се слухове, че единия собственик си е взел техниката и на това се дължат проблемите.

 

няма такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

http://www.mtel.bg/mobiltel/m-tel_combi_home.php

1.Месечната такса е 19,90 лв. с абонамент за 2 години

2 това е обща такса и за фиксираня телефон

Аха, ок. Нека е така.

Аз обаче като чуя вече абонамент за ХХ години и ми призлява. Като стане като ЕК/БТК, като сговнят нещата, N на брой месеци да се чуди човек как да ги плаща и да се отърва.

За фиксирания телефон също мога да говоря доста, но в крайна сметка това още повече стеснява кръга хора, които биха ползвали такава услуга. 2 г. договор, мерси.

Да не говорим, че Виваком предлага по-добра алтернатива дори в лицето на най-ниския си план за 5 лв, с който говориш 100 минути И с домашни телефони. Настрана, че хората вече избягват да говорят и с такива, защото не знаеш кой стационарен е на Глобул, кой на мтел.., и в края на месеца защо майка ми дето уж има 300 безпл. минути към стационарни, получава няколко месеца сметки за ~40 лв - щото спокойна говори, а те доста вече ползват стационарен на глобул.

Та така с тия телефони. Неслучайно българия е една от най-гадните страни да ползваш телефони, особено мобилни.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Все още няма интернет DCC , пълно информационно затъмнение. Всички телефони дават заето.

 

0899908290 виж този, но най-добре отиди до касата където си плащаш интернет-а.

Link to comment
Share on other sites

0899908290 виж този, но най-добре отиди до касата където си плащаш интернет-а.

 

 

Благодаря за номера , но от сутринта го пробвам и все , или дава заето , или никой не вдига.

 

Явно ще чакаме.

Link to comment
Share on other sites

Тия май верно вървят на зле - пак няма нет и половината канали на цифровата се изпариха. Жалко само че Куулбокс се мотат вече няколко години с обещаното покритие в моята част на Кичука.

Link to comment
Share on other sites

Не е само в Асеновград. Аз съм в Каршияка в Пловдив и днес все на кръгъл час интернетът ми спираше за по 10-30 минути, както каза. А през нощта е било така през цялото време, съдейки по графиката на скоростта в торент програмата ми.

Link to comment
Share on other sites

Днес от 11 до 15:50 нямаше нет, само скайп имаше и целия град беше така(става въпрос за Асеновград).

Чувствам че накрая на месеца и 5лв ще са им много за интернета.

Link to comment
Share on other sites

Вече не съм абонат на тия смотаняци. От днес им дадох предизвестието. До преди година бяха добре, сега са в пъти по-зле от евроком. И нагли.

Нета, когато го има през последните две седмици е зле, особено международния. Никаква връзка с никакви телефони... къде им отиде 24-та поддръжка?!

Никакви пари повече от мен. Аз не си плащам за да ме изкарват малоумен. То не бяха проблеми с ЕВН, купуваха генератори...

Айде мерси.

Минавам към куулбокс. Добри или лоши ще ги пробвам и тях. Ако са зле... ще си оставя нета към тях, другото - през сателит.

Link to comment
Share on other sites

Не вдигат телефоните мърлячите . нета в момента е с скорост отпреди 15 години.Чакаш по един час да се зареди нещо направо ми писват и е така от два дена

Edited by zdravko77
Link to comment
Share on other sites

Ако и утре е така, ще спретна един хубав скандал в обслужващия им офис и няма да си платя нета за месеца, ако искат да го спират. Идиоти!

Link to comment
Share on other sites

Хора незнам за вас,но няколко дни интернета на DCC е под всякаква критика! В момента се опитвам да вляза в някой сайт и само

404 Not Found

 

Unable to connect to host

Link to comment
Share on other sites

отвратителен нет, ако въобще го има ... аз обаче съм късметлия, че около нас има една отключена мрежа, та като се изнервя с дцц си чопвам от комшията (жив и здрав да е и да си оставя мрежата незащитена) :)

Link to comment
Share on other sites

при мен положението е още по странно :) Имам само локална мрежа и виждам машините на Нетгруп и Висио.

ПС-то в нас се достъпва, но само от абонати на ДСС :) Определено почнаха да се излагат доста...

Телефоните им били оут, защото от 10 линия в момента е само 1.Може даже и нея да са спрели.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...