Jump to content
BulForum.com

Най-секси дупе!


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@netrootbg, сексуалността всеки я приема различно, а като се има предвид странния ник на съфорумеца Борис (и като знам странното му чувство за хумор - нещо, което вече сме обсъждали с него) - значи дупето е секси. Точка. :rolleyes:

 

Ето и едно от мен - струва ми се, че има малко заглаждане с фотошоп, но като цяло изглежда добре...

 

 

ero-012.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

То ако това не е в топ 10 не знам кое Е.

Имам предвид фотошопираната версия, оригинала кой го знае какъв е.

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

По причина, че отзад не е като за топ 5 (по-скоро топ 10-15), бая се чудих дали да не я сложа в другата тема за "най-зарибените мацки", ама понеже като цяло ми харесва, вкл. и в гръб - ще я сложа тук. :bgrin:

 

 

tn.jpg

Link to comment
Share on other sites

По причина, че отзад не е като за топ 5 (по-скоро топ 10-15), бая се чудих дали да не я сложа в другата тема за "най-зарибените мацки", ама понеже като цяло ми харесва, вкл. и в гръб - ще я сложа тук. :bgrin:

 

 

tn.jpg

С твоите топ 5-10 и прочие вземи ни направи една класация, пък да видим аджеба кое ти е топ 5, ама наистина.

Link to comment
Share on other sites

 

С твоите топ 5-10 и прочие вземи ни направи една класация, пък да видим аджеба кое ти е топ 5, ама наистина.



Тази горе просто ми хареса като цялостно излъчване ; и дупето й не е зле, но не смятам, че точно там е най-добра, за да я възхвалявам колко добър задник имала, при положение, че си има достатъчно други достойнства. Обещавам следващата снимка, която ще сложа в темата, да е свързана с моето виждане за топ 5 (примерно). :rolleyes:

 

На този етап ето едно добре дупе "с крилца". :angel:

 

1361296757%28www.xuk.ru%2920.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...