Jump to content
BulForum.com

релефа - "идолът"


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
ina4e ima golemi fantaziori tuka xaxaxa

 

i golemi palqci

Би ли пояснил, че ей така стават грешки. Кой по-точно имаш предвид? Къде е това тук и кои са фантазьорите? ;)

Link to comment
Share on other sites

то не виждам какво друго може да си помисли човек особено след като прочетох няколко реда от линка с записите от мирката :P

Link to comment
Share on other sites

e dobre kak umstveno izostanal ...polzva pc snima se i sekvi takiva raboti ...prosto ima nekva gre6na predstava ili ne6to psihi4eski no v nikuv slu4ei ne e umstveno izostanal v ob6tiq smisul na ponqtieto

 

 

iskah da kaja 4e ima nqkakvo zabolqvane sig no ne e umstveno izostanal v smisula v koito se izpolzva ponqtieto nai-4esto

Link to comment
Share on other sites

друг ги качва вместо него клипчетата в ютуб.много от нещата ги прави под влияние на хора които му гледат сеира.влиза само в ирц.в един друг форум се бяха опитвали да му обяснат как да се регне и да пише вътре,но той така и не вдяна.

пп. Релефът е от Добрич

Link to comment
Share on other sites

вчера не ми се спеше и се зачетох в записите от мирката няма такъв смях тоя е уникален

 

между другото кои се зае с направата на тениските ?

 

-=13:06:20=- <bodibilderkata^> ama mi nqmash doveri e li

-=13:06:21=- <bodybildara^pro> da

-=13:06:29=- <bodybildara^pro> no ne go kazvai na nikoi

-=13:06:36=- <bodibilderkata^> nqma

-=13:06:44=- <bodibilderkata^> kaji pilence

-=13:06:48=- <bodybildara^pro> ami bqx v psixoto

-=13:06:56=- <bodybildara^pro> sanyvax koshmari

-=13:06:59=- <bodybildara^pro> neizdarjax

-=13:06:59=- <bodibilderkata^> zako taka

-=13:07:09=- <bodybildara^pro> i po moe jelanie

-=13:07:13=- <bodybildara^pro> me zakaraxa tam

-=13:07:17=- <bodybildara^pro> da se izlekyvam

-=13:07:23=- <bodibilderkata^> i izlekuval i se

-=13:07:27=- <bodybildara^pro> ami prosto mi beshe doshlo v mnogo

-=13:07:34=- <bodibilderkata^> axamz

-=13:07:35=- <bodybildara^pro> a togava ne bqx taka silen

-=13:07:40=- <bodybildara^pro> emi da razbira se

-=13:07:40=- <bodibilderkata^> sega si mega silen

-=13:07:41=- <bodibilderkata^> vidimo e

-=13:07:42=- <bodibilderkata^>

-=13:07:46=- <bodybildara^pro> sega vsi4ki me xaresvat

-=13:07:58=- <bodybildara^pro> vsi4ki razbraxa 4e me xaresvat

-=13:08:03=- <bodybildara^pro> i se darja kato pi4

-=13:08:26=- <bodibilderkata^> mda

-=13:08:27=- <bodybildara^pro> razbraxa 4e myskulite mi me promenixa kraono mnogo

-=13:08:30=- <bodibilderkata^> ti si izvestna li4nost

-=13:08:31=- <bodibilderkata^>

-=13:08:35=- <bodybildara^pro> i sega ne se davam pred nishto

-=13:08:39=- <bodybildara^pro> da dosta

Link to comment
Share on other sites

Тва е гнусно - да се подиграват на едно болно момче! Всеки, който му се подиграва и го базика слиза много под неговото ниво! Прочетох някои от логовете и ми направи впечатление, че наистина е много жалко, но не е жалко това момче а жалки са всичките тея 15-16 годишни смотани кретени олигавени, които му се подиграват! Много бих искал следвашщото клипче да е как един от тези смотльовци е в една стая с това момче - да ги видим тогава колко са смели. Щото в mIRC-ата всеки е герой!

Link to comment
Share on other sites

разчувства ме .......... направо сълзи ми потекоха

и все пак щом не е наред да не се качва в и-нет , и това че е ненормален може би му дава право да ни псува...?

аман от моралисти

 

Много бих искал следвашщото клипче да е как един от тези смотльовци е в една стая с това момче - да ги видим тогава колко са смели. Щото в mIRC-ата всеки е герой!

 

кво да правим с него в една стая...?

може би шах да играем или 1 дама ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти си тръгнал да търсиш логика от луд човек? Странно! И само не разбрах защо без никой да те кара сам влезна в кръга от хора, който имах предвид!? Аз имах предвид тези които си пишат с него по чатовете с цел да правят сеир на останалите!

 

/едит: Аман от "нормални"!

Link to comment
Share on other sites

не съм се и опитвал да влизам в тия кръгове , просто търся тяхната логика а и не мисля че те правят сиира на хората релеФАТ сам си го прави . доста под нивото ми е да общувам с такъв индивид и не бих го правил по никакъв начин дори и през мирк да се опитвам да се "ебавам" с него

 

 

еdit: а и колко е луд е доста под въпрос , ползва PC , IRC , winamp , камера , мечове и ножове с които още не се е наръгал така че докато не го видя освидетелстван за мене не е луд

Link to comment
Share on other sites

Определено е умствено изостанал. Не го знам на колко години е, но изглежда на 22-23, а гледайте някое от клипчетата, гласа му е като на 10-12 годишен и определено се държи като такъв и по специално в

клипче
Link to comment
Share on other sites

еdit: а и колко е луд е доста под въпрос , ползва PC , IRC , winamp , камера , мечове и ножове с които още не се е наръгал така че докато не го видя освидетелстван за мене не е луд

 

друг ги качва вместо него клипчетата в ютуб.много от нещата ги прави под влияние на хора които му гледат сеира.влиза само в ирц.в един друг форум се бяха опитвали да му обяснат как да се регне и да пише вътре,но той така и не вдяна.

...

 

ЕДИТ:Темата взе да става наистина кофти ... Затворете я . Никога не знаете как ще се обърне живота, не се подигравайте на момчето.

В началото ми беше много смях,но като видях ,че е умствено изостанал ... Това в никакъв случай не е за подигравка!

Link to comment
Share on other sites

Тениската , която я носи негъра на първата снимка ( ако не се лъжа е Рони Колман но може и да греша ) истинска ли е ? Имам предвид наистина ли я е носил или е просто някакъф фотошоп само това ме мъчи . А вече за този индивид може да е адски тъп но пък работи с пц но и това от своя страна не означава , че разбира кой знай колко ... спирам да мисля логично просто този индивид е лишен от логика и правилно мислене ( трезво ) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...