Jump to content
BulForum.com

релефа - "идолът"


zlobil

Recommended Posts

Тениската , която я носи негъра на първата снимка ( ако не се лъжа е Рони Колман но може и да греша ) истинска ли е ? Имам предвид наистина ли я е носил или е просто някакъф фотошоп само това ме мъчи . А вече за този индивид може да е адски тъп но пък работи с пц но и това от своя страна не означава , че разбира кой знай колко ... спирам да мисля логично просто този индивид е лишен от логика и правилно мислене ( трезво ) .

Рони Колман е.. и е фотошоп много ясно..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

ЗДРАВЕКТЕ НА ФСИЧКИ МОЙ ФЕНОВЕ! РАДВАМ СЕ ЧЕ ИМАМ ФЕНОВЕ ДОРИ В СОФИЯ. ЧУВСТВАМ СЕ НАИСТИНА ВЕЛИК БЛАГОДАРЕНИЕ НА МАСАТА ХОРА КОИТО ПОЧИТАТ СВОЯ КОЛОС ВАЗФИШЕНО ГЛЕДАШ ГИ ОТ ГОРЕ. МОЩА КОЯТО ИМАМ Я ПОСТИГНАХ ТРУДНО НО СЕГА СЪМ ЕДИН САВАРШЕН ГОЛИЯТ БЛАГОДАРЕНИЕ НА САМОТО АЗ. НОВАТА ЕПОХА СРЕЩНА НАЙ НАЦЕПЕНИЯ МУСКОЛ НЯКОГА ЖИВЯЛ ТОВА СЪМ АЗ. АЗ СЪМ НАИВЕЛИКИЯ МОШЕН ЗВЯР БРОДИЛ ИЗ ПРЕДЕЛИТЕ НА ТАС ЗЕМЯ.

НА ВАС МОЙ ВЕРНИ ВЕНОФЕ КАСВАМ САМО БАТДЕТЕ СЙЛНИ. АЗ СЪМ НАЧАЛОТО И КРАЯ МАШИНА НЕ ЧОВЕК ИЗПРАТЕНА ОТ БЪДЕШЕТО ДА ПРОМЕНИ ЕПОХАТА ДА Я ОФОРМИ В МУСКОЛЪТ КОЙТО СЪМ АЗ. АЗ СЕ ЧУВСТВАМ ТОЛКОВА ВЕЛИК АЗ СЪМ НАИ ГРОМИЯТ ГИГАДН НАИ ГОЛЯМОТО ЖИВОТНО НАИ НАЦЕПЕНИЯТ ТИТАН. БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЕЗИЯТА КОЯТО ПИШЕТЕ ВАПРЕКИ ЧЕ АЗ ПИША МНОГО ПО ДОБРЕ ОТ ВАС НО КАКТО Е КАЗАНО ФЕНОФЕТЕ ПОДРАЖАВАТ НА СВОЯ ИДОЛ, ПОЧИТАИТЕ МЕ И ПОМНЕНЕ ЧЕ СЪМ НАИ ВЕЛИКИЯ.

Къкъв човек трябва да си за да го кажеш.

omfg...

Link to comment
Share on other sites

09:06:29] <Shon_rey> hello Galin

[09:06:32] <Shon_rey> how are you buddy

[09:07:27] <bodybildara^pro> helo

[09:07:38] <Shon_rey> how are you buddy

[09:07:43] <Shon_rey> ?

[09:07:49] <Shon_rey> im you big fan

[09:08:01] <bodybildara^pro> AI EM SYPER

[09:08:07] <bodybildara^pro> EXE

[09:08:10] <Shon_rey> do yo uknow who are im?

[09:08:29] <bodybildara^pro> DY YIO SPIIK ENGLISH

[09:08:40] <bodybildara^pro> AI EM GALIN KAL4EV RELEFA

[09:08:47] <Shon_rey> yes i speak only english

[09:08:49] <bodybildara^pro> XAU AIO

[09:08:51] <Shon_rey> im Shon rey dude

[09:08:58] <bodybildara^pro> YES

[09:09:04] <bodybildara^pro> SOY SOY

[09:09:09] <bodybildara^pro> EXE

[09:09:12] <bodybildara^pro> SERIOZNO

[09:09:21] <bodybildara^pro> XAU AIO

[09:09:27] <bodybildara^pro> HAY AIO

[09:09:39] <bodybildara^pro> TENKIO

[09:09:51] <Shon_rey> i cant ask you some question

[09:09:54] <Shon_rey> can tell me bro

[09:10:01] <Shon_rey> how you got this perfect boddy?

[09:10:13] <bodybildara^pro> TENKIO

[09:10:37] <bodybildara^pro> YEA DY YIO KAM FROM

[09:11:06] <Shon_rey> im from america brother

[09:11:17] <Shon_rey> but i think you not humman bro

[09:11:27] <Shon_rey> who is your father zevs meiby ?

[09:11:51] <bodybildara^pro> EXE

[09:12:16] <bodybildara^pro> AI EM EVRITING WARLD

ш09:12:54] <Shon_rey> one day you will be king of this world Galin

[09:13:15] <bodybildara^pro> DAETS RAIT

[09:13:25] <Shon_rey> hey bro i have one friend from Bulgaria

[09:13:26] <bodybildara^pro> RAIT

[09:13:32] <bodybildara^pro> TANKIO

[09:13:32] <Shon_rey> and he will tell me how i can write on Bulgarian

[09:13:42] <bodybildara^pro> YES

[09:13:44] <Shon_rey> zdravey Galin

[09:13:47] <Shon_rey> this is right ?

[09:14:20] <bodybildara^pro> ZDR

[09:14:31] <bodybildara^pro> AZ SAM GALIN KAL4EV RELEFA

[09:14:33] <Shon_rey> kak si Galin

[09:14:33] <bodybildara^pro> AZ SAM VELIK

[09:14:38] <bodybildara^pro> SYPER SAM

[09:14:43] <Shon_rey> yes Galin az VIJDAM

[09:14:47] <Shon_rey> tvoe prekrasno tqlo

[09:15:25] <bodybildara^pro> BLAGODARQ TI

[09:15:35] <bodybildara^pro> TI LI SI ISTINSKIQT SHON REY

[09:15:40] <Shon_rey> ti mnogo na moq golqm priatel Arnold Svarceneger prili4ash

[09:15:43] <bodybildara^pro> OT AMERIKANSKIQ BODYBILDING

[09:15:43] <Shon_rey> da

[09:15:47] <Shon_rey> Im real Shon rey

[09:15:49] <Shon_rey> da

[09:15:52] <Shon_rey> this is im

[09:16:01] <bodybildara^pro> ti beshe 4 na mistar olimpiq

[09:16:01] <bodybildara^pro> ti si velik

[09:16:18] <Shon_rey> yes my friend i know

[09:16:26] <Shon_rey> i imam dobro tqlo

[09:16:33] <bodybildara^pro> straxotno

[09:16:36] <bodybildara^pro> exe

[09:16:40] <bodybildara^pro> 4ove4e ti si mi idol

[09:16:51] <bodybildara^pro> kak e v amerika

[09:17:05] <Shon_rey> its ok

[09:17:10] <bodybildara^pro> da straxoten si

[09:17:11] <Shon_rey> america is great country

[09:17:13] <bodybildara^pro> ti si kolos

[09:17:17] <Shon_rey> america e veilka

[09:17:18] <Shon_rey> but

[09:17:19] <bodybildara^pro> ok

[09:17:20] <bodybildara^pro> da

[09:17:25] <Shon_rey> no az shte v balgariq hodq da jiveq

[09:17:29] <bodybildara^pro> balgariq e velika

[09:17:34] <bodybildara^pro> az q pravq velika

[09:17:36] <bodybildara^pro> syper

[09:17:47] <Shon_rey> da moi priateliu

[09:17:53] <Shon_rey> az shte jiveq v balgariq skoro

[09:17:58] <Shon_rey> sled 5 dni

[09:17:59] <Shon_rey> i coming

[09:18:01] <Shon_rey> az idvam

[09:18:04] <Shon_rey> my friend....

Link to comment
Share on other sites

[23:14] <ludacr1s> relef , kolko hora sa teq senkite na mraka ? iskam da ti pomognem

[23:15] <bodybildara^pro> o pi4 neznam

[23:15] <bodybildara^pro> pitai min4o

[23:15] <bodybildara^pro> toi znae

[23:15] <bodybildara^pro> no zabravix kak se pishe

Link to comment
Share on other sites

Аве кво е гадна ве тоя е някъф малоумен ... болен бил няма болен ко му е болното няма акъл за 5 ст. напомап съ е и тва е че е тъп тъп е и кво го съжалвате я някой да вземе да му тегли ножа и да го няма баси боклуците чак и документален филм хората го харесвали кво му харесваш на тоя говнар си ебе майката. Всички дет го защитавате ми илате на ЛС да се разправяме баси смотания келеш ако беше болен или нещо от сорта до ся да е направил няква простотия всичкото му е съвсем съзнателно а относно чистотата на тези мускули ми малко ми е мъчно да повярвам че за 2 години е направил това тяло без подправки тъй че пак мое ме поразкарате ... кво ви става на всички няма ли да вземе някой да го нареди кат хората тоя лайнар поне от логовете които бяха предоставени в линковете по други форуми си личи че пича е супер задръстен малоумник избиващ комплекси и търси само де да топни чушката.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Gudo е ти пък и ти как да не е топнал я колко хубаво я беше набабанил в един лимон беше му изтекъл сока от зор :P

Link to comment
Share on other sites

.........

[11:06:20] <SeenServ> bodibildara^pro (~relefa_83@87.246.18.56) was last on IRC 17d 14:28:13 ago

........

всеки ден излизат нови и нови разговори с него ... явно си говорят по телепатичен ирс чат .......

 

едит: пфф ... явно някой му е казал да си опраи ника :)

[19:09:06] <SeenServ> bodybildara^pro (~bodybilda@87.246.18.112) is currently online

Link to comment
Share on other sites

предлагам да си направим тениски с неговият лик и да го прославим из родината

Аз предлагам да те обявим за БАЛЪК и да те прославим из родината.Не виждате ли,че момчето не е добре.И продължавате да се бъзикате???

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да те обявим за БАЛЪК и да те прославим из родината.Не виждате ли,че момчето не е добре.И продължавате да се бъзикате???

Много доктори в тоя форум еби му майката и кво от няколко клипчета реши че онова нещо е болно ... аре аз да ти кажа симптомите си сера по 3 пъти на ден получавам киселини пърдя през 5 мин и се уригам през 2 а същевременно не ям и не пия нищо мое ли да ми каиш кво ми е ?

Link to comment
Share on other sites

Много доктори в тоя форум еби му майката и кво от няколко клипчета реши че онова нещо е болно ... аре аз да ти кажа симптомите си сера по 3 пъти на ден получавам киселини пърдя през 5 мин и се уригам през 2 а същевременно не ям и не пия нищо мое ли да ми каиш кво ми е ?

Гудо понякога се увличаш стабилно. :tongue (т.е. доста често) Всеки може да види и прецени от логовете му и от клипчетата ,че пича не е с всичкия си. Явно не си попаднал на някое по-хитово "релефно" изпълнение в нета.

Link to comment
Share on other sites

Много доктори в тоя форум еби му майката и кво от няколко клипчета реши че онова нещо е болно ... аре аз да ти кажа симптомите си сера по 3 пъти на ден получавам киселини пърдя през 5 мин и се уригам през 2 а същевременно не ям и не пия нищо мое ли да ми каиш кво ми е ?

 

Аз мога,ама току виж са ме баннали ...

 

Иначе по темата - най-вероятно "Релефът" се взима толкова насериозно,именно защото 98 % от хората,които пишат по форумите(сиреч - цветът на нацията) за него чисто и просто ги е шубе да му го кажат на живо,като го видят по улиците(тези от Добрич,естествено),а като му пишат в чата доста често се правят,че сериозно му се възхищават.Както всеки може да забележи,наистина нещо не е наред момчето,така че вярва.Аз лично смятам,че само хората по форумите могат да му се подиграват,тъй като останалите просто не са на тяхното недостижимо за повечето простосмъртни ниво и да му се присмеят е все едно да се смеят на себе си.Така че дерзайте и НЕ ЗАТВАРЯЙТЕ ТЕМАТА !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да те обявим за БАЛЪК и да те прославим из родината.Не виждате ли,че момчето не е добре.И продължавате да се бъзикате???

 

и аз бих ти предложил едно нещо ама най-вероятно ако го направя ще ме баннат от форума така че по-добре да си замълча като не ти харесва темата я репортни на някой модер ако прецени да я затвори а не обиждай

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...