Jump to content
BulForum.com

релефа - "идолът"


zlobil

Recommended Posts

както виждате на снимките сам мега мош и мега сила аз сам наи огромният мускулест голиат живял някога през своята епоха и нека касмета баде с мен ................мускулестата ера това сам аз самият.

188731_orig_377.jpg

player3_pic2.jpg

player3_pic4.jpg

player3_pic5.jpg

o633024042777815787.jpg

 

сега изгледайте клипчетата и ми кажете че тоя всичко си му е наред :D :D :D :D

http://www.youtube.com/profile?user=Bracusss

и сегаа : едно интервю с него :

(не съм го взимал аз)

Галине, какав беше като дете?

bodibildara^pro: Ami kato dete bqx dosta inteligenten, no drygite okolo men ne go razbraxa... No ve4e go razbraxa!

-А вдигаше ли тежести тогава?

bodibildara^pro: Ne 4ove4e, togava xodex po blatata da lovq riba. Bqx kraino obzet ot ribolova. Dostya ot detstvoto si prekarax po qzovirite gorite i blatata : i naistina tova me nay4i da ocelqvam, razbrax e kakvo da ocelqvash v prirodata. Jivota e ocelqvane, borba za varxa. Vsi4ko e smart!

-Как ти дойде наум да се занимаваш с бодибилдинг?

bodibildara^pro: Ami pi4.. Jivotat mi kaza da zapo4na da se zanimavam s tozi nai velikiqt sport kato bodybildinga oshte na 17 godini za parvi pat vlqzax v zalata i si kazax

ako stana bi4e to az shte bada nomer 1! Kazax go neseriozno, no sled nqkolko godini tezi dumi se okazaxa vqrni. I posle zapo4nax da cepq kaskata na vseki koito predi mi se podigraval. I sega v grada tezi v minaloto koito me poznavaxa im go varnax tapkano - nqkoi gi prebix.. nqkoi gi splashix.. nqkoi kat me vidqxa po potnik ne me poznaxa! Bodybildinga me nay4i da bada tvard! Tvard kato prirodata! Neyznavaem kato djunglata!!! Pridobix mnogo silen xarakter ot tejestite i osaznax 4e imam golqm imunitet na muskulite

 

-Откъде черпеше тогава информацията за тренировките които превърнаха тялото ти в планина от мускули?

bodibildara^pro: Ami pi4 otnikade. Bqh si izgradil moi vijdaniq za tozi sport. 4etax spisaniq, no ne mi xaresaxa, za men tqxnite trenirovki za men ne bqxa nishto.. Dori sam si napravix mnogo moshna programa!!!

-Как се развиваше първите години от твоите жестоки тренировки твоето тяло, качи ли бързо тази маса или ти трябваше упорит труд?

bodibildara^pro: Kogato vlqzax za parvi pat v zalata bqx na 17 godini 53 kila, da pi4 opredeleno dadox ne4oveshki golqm tryd za tova tqlo. Ne4oveshki tryd, koito s nishto nemoje da se sravni!!!

-Имаш ли някакви изяви на състезание до този момент?

bodibildara^pro : Imax edna izqva v 4aka raka v diskotekata no beshe predi mnogo otdavna spe4elix parvo mqsto dadoxa mi priz za nai dobar relef i nai dobri pozi, nakraq se skarax sas kompaniqta i izxvarlix priza na bokluka!

-Ще те видим ли тази година на сцената?

bodibildara^pro: Ne pi4 nesmqtam

-Много от твоите фенове очакваха да те видят на Мистър Олимпия 2007, как ти се струва тази идея, одобряваш ли това състезание?

bodibildara^pro каза: Pi4 az moga da se qvq na takova svetovno saztezanie po bodybilding , no ne znam kade da otida to4no, ako nqkoi me zavede do tam nqma problemi!!!

-Искам да те питам, много от фенове те ти не вярват че тяло като твоито може да се постигне без анаболни стероиди, но ти си един прецедент в историята на бодибилдинга, нали?

bodibildara^pro: Дa taka e absoliotno si prav, ami koshtat da vqrvat! Аz otkak se pomnq digam na 4isto. Ne vzimam ximiq nikvi dobavki.. Vsi4ko si go nabavqm ot xranata i sokovete. Polojix ne4oveshki tryd za tova tqlo!!! Kato ne vqrvat zna4i sa glupavi, zna4i nevqrvat v nevazmojnoto, az povqrvax i stanax tova koeto sam sega i sam bezkraino shtastliv 4e taka stana! Napravix neshto sas sebe si i sas jivota si!

-Как тренираш сега? Ще споделиш ли тренировъчната си програма специално за многоброините почитатели?

bodibildara^pro: Ami treniram vinagi do otkaz, ami v ponedelnik treniram prasci kraka grab gardi ramena koremna presa i predmishnica, srqda - bicepsi tricepsi koremna presa i predmishnica, petak vsi4ko treniram, prez cqlata sedmica digam do otkaz. Moqt jivot e samo bodibilding

-Харесва ли ти да живееш като професионалист?

bodibildara^pro: Xaresva mi no ne e za vseki, tozi na4in na jivot ne e za obiknovenni xora!

-Ще споделиш ли диетата която те поддържа толкова релефен целогодишно, с толкова малко подкожни мазнини?

bodibildara^pro: Ami pi4, istinata e 4e ne spazvam nikakvi dieti.. Qm si vsi4ko po kolkoto iskam, no za shastie imam barz metabolizam i mislq 4e tva mi e pomognalo da sam vinagi tolkova relefen I suh , no sashtevremenno ogromen kato razmeri.

-Има ли хора които те дразнят и да които искаш да кажеш нещо?

bodibildara^pro: Ami da ima takiva, nai ve4e tiq ot bb-teama, tiq gi mrazq pove4e ot vsi4ko, : te ne sa sportisti a edni paraziti za obshtestvoto, i tiq det vlizat v kanala mi relefat i me psyvat, i im razdavam banove i akikove, tiq nikoga nemogat da se popravqt, nevazpitani sa za obshtestvoto, kraina omraza ima v tqx! Mislq 4e trqbva da se osaznaqt 4e ima po dobri ot tqx, a te sa edni tapi jalki sashtestva pred tozi svqt. Syper ograni4eni…Sajelqvam gi..

-Искаш ли да благодариш на някого?

bodibildara^pro каза: Pi4 shte blagodarq samo na sebe si!

-И един последен въпрос. Като какъв искаш да те запомнят феновете?

bodibildara^pro: Ami kato 4ovek koito ne se predava kato silen xarakter koito vqrva v sebe si neka me zapomnqt kato nai velikiqt za moqta epoxa i kato 4ovek koito vqrva v nevazmojnoto ytre!

 

едит : тук можем и ние да се присъединим към фен клуба му :huh:

http://relefat.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewtopic.php?t=353

http://sega.ludost.net/forum/viewtopic.php...asc&start=0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

машина е само като му гледам стаята тоя е някъв бавно развиващ се,пък за физиономията му няма да говоря.Просотията не спира да го тресе луда работа.

Link to comment
Share on other sites

Какво мога да кажа за този?! Един психар,егоцентрик и всичко най-лошо за него. Да хубав релеф има,но като характер хвърчи много на високо. Той е по тъп и от 10 годишно момченце -_-

Link to comment
Share on other sites

Тва шега ли или е истина :blink: Като е релефа какви са му мерките ? :tongue искам и аз такава фанелка :devil

Уф сега гледах клипчето тва си е чист таш*к :)

Link to comment
Share on other sites

Айде стига бе майна :lol: . Злобил от къде го изрови тоя ве :lol: :punk :lol: :punk Гледах клипчето,а последната снимка направо кърти - Гледал е скоро Командо пича... :pirate

Ахаха Скивайте

как пича показва релеф на фона на Шаная Туейн... Баси как е побрал точно тая песен. Направо е супер подходяща за бодибилдинг :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Вече съм във фен клуба :D .Не не мога ще се пръсна от смях http://relefat.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewtopic.php?t=17 вижте тия снимки.

"ЗДРАВЕКТЕ НА ФСИЧКИ МОЙ ФЕНОВЕ! РАДВАМ СЕ ЧЕ ИМАМ ФЕНОВЕ ДОРИ В СОФИЯ. ЧУВСТВАМ СЕ НАИСТИНА ВЕЛИК БЛАГОДАРЕНИЕ НА МАСАТА ХОРА КОИТО ПОЧИТАТ СВОЯ КОЛОС ВАЗФИШЕНО ГЛЕДАШ ГИ ОТ ГОРЕ. МОЩА КОЯТО ИМАМ Я ПОСТИГНАХ ТРУДНО НО СЕГА СЪМ ЕДИН САВАРШЕН ГОЛИЯТ БЛАГОДАРЕНИЕ НА САМОТО АЗ. НОВАТА ЕПОХА СРЕЩНА НАЙ НАЦЕПЕНИЯ МУСКОЛ НЯКОГА ЖИВЯЛ ТОВА СЪМ АЗ. АЗ СЪМ НАИВЕЛИКИЯ МОШЕН ЗВЯР БРОДИЛ ИЗ ПРЕДЕЛИТЕ НА ТАС ЗЕМЯ.

НА ВАС МОЙ ВЕРНИ ВЕНОФЕ КАСВАМ САМО БАТДЕТЕ СЙЛНИ. АЗ СЪМ НАЧАЛОТО И КРАЯ МАШИНА НЕ ЧОВЕК ИЗПРАТЕНА ОТ БЪДЕШЕТО ДА ПРОМЕНИ ЕПОХАТА ДА Я ОФОРМИ В МУСКОЛЪТ КОЙТО СЪМ АЗ. АЗ СЕ ЧУВСТВАМ ТОЛКОВА ВЕЛИК АЗ СЪМ НАИ ГРОМИЯТ ГИГАДН НАИ ГОЛЯМОТО ЖИВОТНО НАИ НАЦЕПЕНИЯТ ТИТАН. БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЕЗИЯТА КОЯТО ПИШЕТЕ ВАПРЕКИ ЧЕ АЗ ПИША МНОГО ПО ДОБРЕ ОТ ВАС НО КАКТО Е КАЗАНО ФЕНОФЕТЕ ПОДРАЖАВАТ НА СВОЯ ИДОЛ, ПОЧИТАИТЕ МЕ И ПОМНЕНЕ ЧЕ СЪМ НАИ ВЕЛИКИЯ."

Link to comment
Share on other sites

Вече съм във фен клуба :D .Не не мога ще се пръсна от смях http://relefat.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewtopic.php?t=17 вижте тия снимки.

"ЗДРАВЕКТЕ НА ФСИЧКИ МОЙ ФЕНОВЕ! РАДВАМ СЕ ЧЕ ИМАМ ФЕНОВЕ ДОРИ В СОФИЯ. ЧУВСТВАМ СЕ НАИСТИНА ВЕЛИК БЛАГОДАРЕНИЕ НА МАСАТА ХОРА КОИТО ПОЧИТАТ СВОЯ КОЛОС ВАЗФИШЕНО ГЛЕДАШ ГИ ОТ ГОРЕ. МОЩА КОЯТО ИМАМ Я ПОСТИГНАХ ТРУДНО НО СЕГА СЪМ ЕДИН САВАРШЕН ГОЛИЯТ БЛАГОДАРЕНИЕ НА САМОТО АЗ. НОВАТА ЕПОХА СРЕЩНА НАЙ НАЦЕПЕНИЯ МУСКОЛ НЯКОГА ЖИВЯЛ ТОВА СЪМ АЗ. АЗ СЪМ НАИВЕЛИКИЯ МОШЕН ЗВЯР БРОДИЛ ИЗ ПРЕДЕЛИТЕ НА ТАС ЗЕМЯ.

НА ВАС МОЙ ВЕРНИ ВЕНОФЕ КАСВАМ САМО БАТДЕТЕ СЙЛНИ. АЗ СЪМ НАЧАЛОТО И КРАЯ МАШИНА НЕ ЧОВЕК ИЗПРАТЕНА ОТ БЪДЕШЕТО ДА ПРОМЕНИ ЕПОХАТА ДА Я ОФОРМИ В МУСКОЛЪТ КОЙТО СЪМ АЗ. АЗ СЕ ЧУВСТВАМ ТОЛКОВА ВЕЛИК АЗ СЪМ НАИ ГРОМИЯТ ГИГАДН НАИ ГОЛЯМОТО ЖИВОТНО НАИ НАЦЕПЕНИЯТ ТИТАН. БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЕЗИЯТА КОЯТО ПИШЕТЕ ВАПРЕКИ ЧЕ АЗ ПИША МНОГО ПО ДОБРЕ ОТ ВАС НО КАКТО Е КАЗАНО ФЕНОФЕТЕ ПОДРАЖАВАТ НА СВОЯ ИДОЛ, ПОЧИТАИТЕ МЕ И ПОМНЕНЕ ЧЕ СЪМ НАИ ВЕЛИКИЯ."

Само на мен ли ми се струва или някой си прави бъзик със тоя Галин.Не може човек да е толкова тъп.

Link to comment
Share on other sites

о, свещенна простота твойто име е relefat

Сега като разгледах всички снимки (от линка на @Даньо :punk ) смятам ,че пича(релефчо) страда от синдрома на Даум и спирам да коментирам вече, защото не е хубаво да се бъзикаме с болни хора... ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега като разгледах всички снимки (от линка на @Даньо :punk ) смятам ,че пича(релефчо) страда от синдрома на Даум и спирам да коментирам вече, защото не е хубаво да се бъзикаме с болни хора... ;)

И къде на снимките видя объркани хромозоми? :lol:

По принцип лицето на тези, които са болни от синдрома на Даун е специфично, ама аз лично не виждам чак такива работи. Езика трябва да е несъразмерен, огромен, а носа е малък най-често. Пак в случая не е така. Недей да правиш такива генерални изводи...

 

Иначе пича е със супер его. Сложил си снимка на потника на Колман... А и можем да го видим на Олимпията тази година. :zzz :unsure:

Link to comment
Share on other sites

И къде на снимките видя объркани хромозоми? :lol:

По принцип лицето на тези, които са болни от синдрома на Даун е специфично, ама аз лично не виждам чак такива работи. Езика трябва да е несъразмерен, огромен, а носа е малък най-често. Пак в случая не е така. Недей да правиш такива генерални изводи...

 

Иначе пича е със супер его. Сложил си снимка на потника на Колман... А и можем да го видим на Олимпията тази година. :zzz :unsure:

Това на бъзик,но определено му има нещо... И не говоря за егоцентризма или уникалния правопис.

С това лице, нз може да е недоносен :D

Link to comment
Share on other sites

Този е хахо/истинско/,изгледайте му всичките простотии и го заебете.В тунинг.бг има огромна тема за него...смешно е в началото,но след тва вече става тъпа история

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва или някой си прави бъзик със тоя Галин.Не може човек да е толкова тъп.

 

не се базикат с него , това го е пратил на организатора на "Фен клуба" му защото не можел да се регистрира в форума и да поства :P

 

иначе случайно го видях в датата и реших че ще представлява интерес а и къв базик да си правят хората с него то се вижда на клипчетата че ги говори тези простотии тоя е някъв психясал/надрусан :wacko: :D

Link to comment
Share on other sites

Сега разгледах целия материал по темата...Тоя пич или е много, ама много малоумен и е с грешна представа за реалния живот и още повече за бодибилдинга и фитнеса, или е някакъв олигофрен, който иска да на прави поредната простотия и съответно ние да се насерем от смях.След по-внимателен оглед аз решавам, че е първото и затова спирам да се ебавам, защото не е смешно....тоя човек е болен от нещо.

Link to comment
Share on other sites

Сега разгледах целия материал по темата...Тоя пич или е много, ама много малоумен и е с грешна представа за реалния живот и още повече за бодибилдинга и фитнеса, или е някакъв олигофрен, който иска да на прави поредната простотия и съответно ние да се насерем от смях.След по-внимателен оглед аз решавам, че е първото и затова спирам да се ебавам, защото не е смешно....тоя човек е болен от нещо.

Аз мисля, че е второто с леки елементи на първото :wir Дет се вика и по луди има на тоя свят :tongue

Link to comment
Share on other sites

Пиши във флирта релефа и гледай шоу :bgrin:

гр. Варна, 23 г.

Заглавие: KORAV SYM V IMETO NA MOQ JIVOT

Описание: taka tarsq intimna vrazka koqto da me napravi po shtastliv ot vsqkoga tarsq jena sas xubavo tqlo i vanshnost tq trqbva da e do 50 kila mnogo krasiva i inteligentna kato men da ima xubavi zabi kato moite po vazmojnost da e blondinka ili brionetka

Link to comment
Share on other sites

Тоя напомня на Жоро Би ама определено е умствено изостанал и не трябва нормалните хора да му се присмиват... То не е смешно,а е трагично.В началото и на мене ми беше много смешно , но като видях ,че човека е умствено изостанал... Тия,които се ебават с него по мирката са още по-тъпи и от него и най-вероятно са тийнове на по 15 години,които няма с какво друго да се занимават.

Link to comment
Share on other sites

Вижте какъв коментар прочетох под едно от клипчетата на този титан на ББ-га!

What the fuck is this shit? I'm so fucking sick of it.. DAMN you nigga! Have u ever tryed to kill yourself, 'coz man i'm tellin' you... It's the right thing to do! DO IT! Make the choice of your fucking little pointless and stupid life! I hope you choke on a biscotti!

Ньека рильефъ прибъди

Link to comment
Share on other sites

В начлото много му се смях,но след това ми стана малко тъжно.Все пак млад човек ,а пък е болен психически.Тия от тунинг.бг са го накарали да си напъха оная работа в лимон ето и снимката тук

 

18+

 

цялата история -пада се трети или четвърти пост.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...