Jump to content
BulForum.com

История за ...


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
той влизаше в ИРЦ с ник SeXy_M_19 и цикълът се затваряше отново и отново. ; )

 

ако влезеш с ник Sexy_pUssY_16f примерно, нахлуваш във всевъзможни канали за секс и гледаш как за 1 минута ти се включват 10-15-20 загорели типа, е тогава със сигурност забравяш за квато и да е любов, била тя споделена или не ;) и така няма начин да се затвори отново кръговрата. Освен ако случайно не станеш мис мека китка :) Шоуто е гарантирано. Помага и при лошо настроение :)

Link to comment
Share on other sites

ако влезеш с ник Sexy_pUssY_16f примерно, нахлуваш във всевъзможни канали за секс и гледаш как за 1 минута ти се включват 10-15-20 загорели типа...................

 

Що ли си мисля че тая простотия е направихме с теб на последното Лан Парти и наистина беше много забавно :devil Неможех да смогна да пиша на сумати народ едновременно а камо ли да мислиш с кво да лъжеш :lol:

 

Иначе проблема се решава лесно просто се иска време.Все някога ще изникне въпросното момиче което ще замени тази голяма любов.Даже на мен ми се е случвало да се чудя аджеба : "Какво толкова и харесвах на тая" ,така че наистина се иска време.

Link to comment
Share on other sites

ако влезеш с ник Sexy_pUssY_16f примерно, нахлуваш във всевъзможни канали за секс и гледаш как за 1 минута ти се включват 10-15-20 загорели типа, е тогава със сигурност забравяш за квато и да е любов, била тя споделена или не ;) и така няма начин да се затвори отново кръговрата. Освен ако случайно не станеш мис мека китка :) Шоуто е гарантирано. Помага и при лошо настроение :)

 

Хаха тоя номер съм го правил, обаче във flirt4e.com. Регистрирах някаква си Марийка, като сложих снимки на един гол фотомодел, който всъщност си има бая материал, пък и жената не е толкова известна. ;) Та започнаха всевъзможни мутри и загорели типове да ми пишат. :lol: Та тогава се изчерпах откъм лъжи направо. Почивка не можех да си взема. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...На мен ми е трудно да се сетя за някой, който е нямал подобни моменти на тая възраст... Което е и хубаво м/у другото - както се казва - това, което не те убива, те прави по-силен :)

Обаче не мога да не отбележа, че си го написал доста добре - подредено и смислено, всичко става ясно с първото прочитане... Радвам се, че все още се намират тук-там хора, които могат да пишат... А за другото - ще мине, винаги минава...само първия път малко по-трудно...

Link to comment
Share on other sites

айде кат не е тинейджърско джуркане в търсене на кой съм аз(че продължило и бая още),кво е???любовта може би???не думайте!!!!пича упорито си навивал на пръста ,сам си го подхранвал,захранвал чувството и после хоп след 5 години не щеш ли драмата трябвало да прилкючи-разгеле!а вие тука ой,ай,въй,ква болка,кво чудо!който не е минал през някъв подобен shit да се обади ;) ,съвсем различен е въпросът за тва кой как го изживява,ако искате да седнем тука всички да се наревем едно хубаво за нещастните любови,после да поплюем живота и всичко свързано с него и накрая да се изпонапсуваме както можем най-добре,щото някои не се вживявали колкото останалите :lol:

scorps-да говориш без refresh на infoto,не е в твой стил ;)

Link to comment
Share on other sites

farrell, извинявай, ама не си права.

 

Повечето са минали през това и май всеки е наложително да мине. Наистина всеки го изживява по различен начин, но в повечето случаи ти се струва боза, когато не ти е на главата.

 

Ти може да не пишеш във форум за нещо, което те нанява, аз пък мога само бегло да го спомена и то, когато вече цялата история ми е безразлична. Обаче има и нещо друго. Ако едно време знаех, че това нещо се случва направо на всеки, сигурно щях да го приема малко по-философски :)

Link to comment
Share on other sites

Едва ли има някой, който да не е минал през подобна ситуация, който отрича чисто и просто лъже. Незнам от женска гледна точка как е, но за мъжа винаги има една единствена, независимо с колко жени е бил или ще бъде. Било тя първата голяма любов или пък несподелената, забравена или не това е образа на единствената изплуващ в разни разнообразни моменти от живота на мъжа.

 

Попадъл съм в подобна ситуация, но без участието на някой chat бълвоч от сорта на irc, skype, icq и тем подобни. Те са всичко друго, но не и място за обясняване на каквото и да било, още по-малко на любов към даден човек. Няма ли контакт на живо със присъщите му интонация, мимики, жестове и т.н. нищо съществено няма да се получи.

 

Никога няма да забравя жената с която се забърках и аз в подобна ситуация, нищо че отдавна съм е преживял. Понякога се чудя какво прави в момента, как е, с кого е , спомня ли си ме, но всичко това отминава в мига в който нещо ме разсее и се заемам с другите ми главоболия, които сега са на преден план. И така до редките случаи когато седя сам в тъмното с бира в ръка, пушейки цигара и се връщам назад през годините.

Link to comment
Share on other sites

Тогава, когато е ставало събитието ти дори си била по-малка. А сега си само на 1 година от официалното напускане на тийн възрастта nineteen ;). Така, че......... карай го по споко ;)

Леле аз съм направо пенсионер в този форум. Чак ми е малко неудобно,че съм се зачекнъл с теб. Като помня кога ме дерзаеха тези тийн (тогава такава дума нямаше) вълнения то тогава май те е нямало на бял свят. Не че има това значение, но ако знаех просто нямаше да те зачекна. Ами ти си още едно пораснало дете какво си видяла от живота, че да водя този спор. Обявих мир ама като видях годинките не се сдържах.

Link to comment
Share on other sites

Леле аз съм направо пенсионер в този форум. Чак ми е малко неудобно,че съм се зачекнъл с теб. Като помня кога ме дерзаеха тези тийн (тогава такава дума нямаше) вълнения то тогава май те е нямало на бял свят. Не че има това значение, но ако знаех просто нямаше да те зачекна. Ами ти си още едно пораснало дете какво си видяла от живота, че да водя този спор. Обявих мир ама като видях годинките не се сдържах.

 

А дали не обърка мен с ФАРЕЛ. Аз съм момче, а ти говориш в женски род ;)

 

ПС: ГЛОРИ МАН ЮНАЙТЕД :)

Link to comment
Share on other sites

Не това е за Фарел с нея се дърлим :)

:D стига деееееее,то пък сакън човек да не е съгласен с нещо :wacko: :lol:

кой прав,кой крив,всеки сам за себе си.просто мненията си даваме тука,компромисен вариант няма да намерим по тоя въпрос,за тва че ....peace да има :)

Link to comment
Share on other sites

Teмата се развива в типичния дух на нашия мил и сплотен форум...

Пича в заключителните думи на темата си каза, че това е отминало и пише, просто за да го зарови в миналото, между другото изключително находчиво решение!

Но, разбира се, нашето сплотено общество реагира по типично му - започваме да се джавкаме един-друг. Бил ли си, не си ли бил тийн. Кой какво е имал, какво е преживял. След като всеки си сподели неговите мъки, макар и не търсени от никой - следва новата фаза - фазата на споровете. Всеки си хваща някакво оръжие, кой кол, кой тухла, кой възрастта, кой преживяванията, (не искам да казвам Гудо кое оръже хваща) и тръгва на война. Словесна. Говоря като страничен наблюдател, но и аз не съм по-стока - аз съм си определено едно зле :] Ама почнах да се осефервам преди да се заям с velvet при предишния му пост се спрях, с фарел се заядох, и се спирам преди да се заям и сега... не, това не мога да го пропусна... farrell, за рефрешването - аз нямам време да се видя с всичките си дружки в Пловдив, камо ли да тръгна по чат срещи...И баш ти да ми говориш за моя стил... странно... Ей ме - заядох се.... И разбира се в духа на форума офтопиците са повече от онтопиците :) Като съм почнал да се пъна да пиша - ще взема да напиша хрониките на warez.ru :) Вече сме във трети том - evrocom.info :)

 

linde, обсъдихме те, разнищихме те, предполагам, че доста смях сме ти създали. Сигурно форума е забавен да се наблюдава острани. Мен обаче нещо не ме бива в траенето :) В IRC съм се запознал с една дама, която чете форумите от известно време без да пише. Сигурно й създаваме доста добро настроение.

 

Ай поздрав: Thyrfing - A Moment in Valhalla...

Link to comment
Share on other sites

linde, обсъдихме те, разнищихме те, предполагам, че доста смях сме ти създали. Сигурно форума е забавен да се наблюдава острани. Мен обаче нещо не ме бива в траенето :) В IRC съм се запознал с една дама, която чете форумите от известно време без да пише. Сигурно й създаваме доста добро настроение.

 

оо тука нищо не е в сравнение с другите форуми, където пуснах тази история .. на някои места направо ме проклинаха, на други като форума на Zrock я изтриха още на 2-рия ден .. ама най-интересно си остава при малоумниците от форума на еврофутбол ...

http://www.forums.eurofootball.bg/showthread.php?t=1951

е тва е манящина направо .. луда работа се получи .. търсех кукуто от смях по едно време ...

Link to comment
Share on other sites

Ааааа,чакай сега,ти си пуснал това писание не само тук,но и в други форуми :woot Ти не си добре бе,ми що не пусна и една публикация в някой вестник? Седнали сте да ми говорите,че хубаво бил постъпил :angry: За бога,тва не е момче на 15-16 години,а е кажи-речи млад мъж.Леелеееее.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

trogatelna istoriq :)

 

ps. farrel ti se oplakva6 v dosta golqma 4ast ot temite taka4e ostavi i drugite da pravqt ne6to podobno / ne mi se zanimava sus sporove taka4e ne mi otvru6tai :) , li4no mnenie//i vse pak ne te 4eta mn no takova vpe4atlenie iam/

 

ps2. tva za mnto forumi naistina e malko "stranno" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...