Jump to content
BulForum.com

Размери


Какъв ви е размера?  

521 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

и 2та теста са абсолютна глупост

1ят ако го направим за рони колман да кажем който е около 180см на 160кг в основен период излиза че е по-дебел от прасе a всъщност дори в основен период е под 10% мазнини

вторият тест ме вади че на моят ръст - 180см трябва да съм 73кг което пък е адски малко бил съм на този ръст тези килограми и съм като щиглец в момента съм около 97-98 и напълно се харесвам как изглеждам , за някой тези килограми може да са много но аз съм ги постигнал с много труд в залата и затова се гордея с тях , не вярвайте на тези тестове , единственният тест който може да ти покаже процента мазнини е адски дълъг и сложен и влючва редица измервания - ханш , талия , китка , предмишница и т.н. ако все пак някой иска да го погледне ще се постарая после пак да го намеря къде го четох ;)

То и Масашимару като си направи тоя тест и според него ще е пълна глупост :lol:

Той е само 250 кила ,а е висок 1,85.Ако е 150кг. би се чувствал и той като щиглец според неговите разбирания.

Идеята ми е ,че тестовете са за нормални хора , не за спортуващи активно в сферата на културизма,сумото и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply
Boogeyman! :D
Ей, малката! Нещо ме базикаш май? :D Ти защо не споделиш с нас какво си дребосъче? :P

 

Според теста, който вас ви е изкарал 110кг на мен ми излиза:

The Result for Men Height 181 Cms Weight 73 Kgs

Link to comment
Share on other sites

Мда, според тоя тест и аз трябва да съм 56 кила, ама .. пф, да бе... 56кила и ще съм като ходещо хълмче :P
Щото си тапа...

Ами аз.. ако трябва да съм 101 kg, по техните представи ще заприличам на самоходна тухла в пропорциите... 1,2/1,2/1,86 почти идеалната прабългарска пропорция за строене на градове - 1:1,6

Link to comment
Share on other sites

Ама в този за жени няма опция под 165! Еми аз... според тея, които са го правили, съм някъв леприкон сигурно!

 

Авторът е писал: "Я съм 186 см и 78" - при тая разлика в ръста, вие ниските, само му се пречкате в краката, как да ви види!

Link to comment
Share on other sites

170см.

55 кг.

зелени очи

много тъмна коса

:D

Радостина се казвам.

:D

Link to comment
Share on other sites

Ама в този за жени няма опция под 165! Еми аз... според тея, които са го правили, съм някъв леприкон сигурно!

 

Е... нали има опция за под 170. :bgrin: Не смятах, че ще има толкова много кандидати за тая област, съжелявам. :rolleyes:

 

А иначе на тоя втория тест наистина нещо му куца. Не ги изчислява както трябва нещата. Не може на моя ръст да показва 101кг, а на човек няколко сантиметра по-нисък от мен да показва 71 килограма.

Освен това като гледам според тея няма по високи хора от 190 сантиметра, защото дотам са дадени изборите на височина.

Link to comment
Share on other sites

170см.

55 кг.

зелени очи

много тъмна коса

:D

Радостина се казвам.

:D

Телефонче даваш ли

184см.

82кг

пъстри ( шарени без определен цвят за мен ) очи май май зелено кафяви

кестенява коса

Николай се казвам :D

WriteR4e зависи за коя държава е правен теста ако е за Китай си е нормално :)

The`ScorpioN знам все пак не съм от вчера във форума :D

Link to comment
Share on other sites

Рени, муцко продължават да ти се лепят.

Uzi, Pechenata има и татус на циците, да те подразня още малко :) Шушумиго, къде още имаше?

Link to comment
Share on other sites

173 см

95 кг

 

противно на математиките от всякакви стандарти и тестове - не съм кръгъл :)

егати кльощавите скакалци дет сте всичките. малко останахме нормалните!

Link to comment
Share on other sites

Баси, реших да се претегля след празниците и за моя изненада заковах 71 кг. , но нз как съм се смалил от 1,80 м. на 1,78 м. Може би има истина в това ,което някой каза в предишните постове,че сутринта човек е малко по-висок от вечерта :P

 

Първата ми приятелка беше 150 см :)

Не е такъв проблем ;]

Хах сигурно тогава обаче ти си бил 1,60 :laughing:

Няма лошо да са ниски момичетата ,ама някак си под 1,55 изглежда странно.

Особенно ако ходи с някакъв дето е 1,90 и като вървят гушнати из улицата настава забава :D

Link to comment
Share on other sites

Хах сигурно тогава обаче ти си бил 1,60 :laughing:

Няма лошо да са ниски момичетата ,ама някак си под 1,55 изглежда странно.

Особенно ако ходи с някакъв дето е 1,90 и като вървят гушнати из улицата настава забава :D

Тц... Бях се изравнил с баща ми, а той е 184... А иначе бяхме гледка - стигаше ми до рамото :)
Link to comment
Share on other sites

Баси, реших да се претегля след празниците и за моя изненада заковах 71 кг. , но нз как съм се смалил от 1,80 м. на 1,78 м.
Опаааааа! Тука малко послъга! :rolleyes: :busted2:
Link to comment
Share on other sites

Няма лошо да са ниски момичетата ,ама някак си под 1,55 изглежда странно.

Особенно ако ходи с някакъв дето е 1,90 и като вървят гушнати из улицата настава забава :D

 

И кое му е толкова забавното? Мислиш ли ,че ако ходя с момиче 1,50 ще ми пука дали ти е забавно или не?

Link to comment
Share on other sites

И кое му е толкова забавното? Мислиш ли ,че ако ходя с момиче 1,50 ще ми пука дали ти е забавно или не?

Добре де разбрахме ,че приятелката ти е 1,55 ,а ти си 2 метра . Обичайте се там и чат пат пускай по някое такова постче да покажеш к'ъв голям непукист си :bgrin: :ghost

Опаааааа! Тука малко послъга! rolleyes.gif busted2.gif

Митак,с кое съм излъгал с килограмите ли :) ? Все пак не сме се виждали от около 2 месеца, пък и не ми е за цел да доказвам ,че съм качил 3-4 кила . С тях и без тях същата работа :)

Link to comment
Share on other sites

Рени, муцко продължават да ти се лепят.

Uzi, Pechenata има и татус на циците, да те подразня още малко :) Шушумиго, къде още имаше?

Пешо, недей така бе. :D

Link to comment
Share on other sites

Пък да ви е яд :P

Аз съм си 173 см и си тежа на мястото с 93 оки :P

Което не ми пречи да си бягам по 3 км на гребната :P

и да да мъкна 100 кг двигател :P

Вярно че си имам малък запасен парашут(разбираи коремче :P )ама на кой му пука.Важното е да се харесваш сам.Пък и сигурно в Китай щях да съм секс символ :P

Аде със здраве

Link to comment
Share on other sites

170 i sum 52 kilca :)

Еле, ми то и аз горе-долу така,както вече написах.

Тва значи,че си много кльощав. :D :D :D :woot

Link to comment
Share on other sites

Еле, ми то и аз горе-долу така,както вече написах.

Тва значи,че си много кльощав. :D :D :D :woot

Рени, може да е маце бе... вЕрно, че в тоя форум сме коч-тайфа, ама... А и виж разплесканата й физиономия в профила - въпреки деформациите си личи, че е женска :)

Link to comment
Share on other sites

170 i sum 52 kilca :)

 

Ако си момче, за набор '92 ти е прекалено малко... сега е топличко вятър няма, но го дават азстудяване и ако излезе някой вятър на ветропоказател ще станеш. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...