Jump to content
BulForum.com

Размери


Какъв ви е размера?  

521 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

еми за грам май съкращението е гр

няма проблем колко е,важното е да е от сърце

ГОДИНИ :D НЕ грамажа :D :D :D :D

Аре бе хора аз ли съм най тежък няма ли да видим някой от мойта категория ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Абе що сюрбилюк пийпъл се напъва да си казва годините, след като никой не е питал?

Освен това - да, точно [g] е съкращението на мерната единица грам :)

Link to comment
Share on other sites

Абе що сюрбилюк пийпъл се напъва да си казва годините, след като никой не е питал?
Предлагам от тоя пост нататък заедно с тея две характеристики да пишете и възрастта, за да се получи някакво осредняване, щото има съфорумници на 14, 15, 16...18 години, които имат да растат още ; ), но има и такива дето нема накъде повече да растат освен на шкембе хахаах ; )

Все някой е питал.

Обаче не мисля, че има чак такова значение, примерно - не мисля, че тези, които са на 15 и са високи над 190 ще растат още, въпреки, че според митовете се расте до 20 и няколко годишна възраст.... или поне дано да не растат повече ;)

Link to comment
Share on other sites

На 19 бях между 185 и 186. Сега съм над 186, така че не са баш митове...

Иначе да, извинявам се, някой наистина е попитал.

Link to comment
Share on other sites

181-185см. -[28.78%] , 70-80кг -[30.94%]-като гледам сме се събрали отбор хърби в тоя форум :D

 

Е що хърби бе? :) Тва е нормален строен мъж. :P Освен ако не е нещо от сорта на 185см 70 кила. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами за мен лично 181-185 см на 70-80 кг,даже да вземем горната граница-80 килограма,си е слаб човек...не кльощав,но слаб :D 90 кила ми се струват по-добре,пък 100 най-добре,ама за тях требе много поддръжка и не е за мързели

Link to comment
Share on other sites

Ами за мен лично 181-185 см на 70-80 кг,даже да вземем горната граница-80 килограма,си е слаб човек...не кльощав,но слаб :D 90 кила ми се струват по-добре,пък 100 най-добре,ама за тях требе много поддръжка и не е за мързели

 

Е да, наистина може да се каже, че е слаб човек, но ако имам мен предвид, имам да раста още няколко години, така че мога спокойно да си оправя килограмите. :D За мен идеалното е колкото си висок, толкова да си тежък - 185 см 86 кг, 200 см 100 кг. ;)

Link to comment
Share on other sites

За мен идеалното е колкото си висок, толкова да си тежък - 185 см 86 кг, 200 см 100 кг. ;)

 

Т'ва не ти се получи нещо :bgrin: .

Има си формула за идеалните пропорции за килограми според ръста.

Аз съм 67кг. ,а за 1,80 см. беше нещо от сорта на 75 кг.

Нз как беше точно формулата - поровете се в гуугъл ако ви е интересно . Някой ако има линк да поства :)

Link to comment
Share on other sites

Историята със зависимост между ръста и килограмите я има в няколко разновидности.Едната беше височина в см.-10=идеално тегло.Ама май е измислена от хора,които не са имали възможността да хапват нормално

Link to comment
Share on other sites

Т'ва не ти се получи нещо :bgrin: .

Има си формула за идеалните пропорции за килограми според ръста.

Аз съм 67кг. ,а за 1,80 см. беше нещо от сорта на 75 кг.

Нз как беше точно формулата - поровете се в гуугъл ако ви е интересно . Някой ако има линк да поства :)

 

Казах за мен. ;)

 

Ето нещо интересно по въпроса, дали сте с нормално тегло за ръста си. Body Mass

 

Аз съм с 22.546, което е напълно допустимото.

 

Ето още един тест, според който трябва да съм 101 килограма. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Казах за мен. ;)

 

Ето нещо интересно по въпроса, дали сте с нормално тегло за ръста си. Body Mass

 

Аз съм с 22.546, което е напълно допустимото.

Имах предвид ,че обяснението не ти се получи. Онова с 186 да е равно на 86 . Някак си неравно се беше получило ама както и да е :)

Добро материалче си намерил по темата.

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид ,че обяснението не ти се получи. Онова с 186 да е равно на 86 . Някак си неравно се беше получило ама както и да е :)

Добро материалче си намерил по темата.

 

Ясно ми стана. :D

 

Ето малко за фитнес маняци, за размерите на тялото според големината на китката. Тест

 

Сега ще вкарам всички тестове в инфото.

 

 

EDIT:На вторият тест нещо не съм склонен да вярвам. Първо, че с моите разбирания теглото, което дава спрямо височината е голямо, а второ, че като напиша килограмите, които ми показва като резултат, в първия тест съм доста над нормалното тегло. ;)

Link to comment
Share on other sites

Драскач, и мен ме изкара 22,546... А другия тест и мен ме изкара, че трябва да тежа 101 кила, което никой не може да ме убеди, че ще е идеалната ми маса. За тия 20-на килограма отгоре ще загубя почти всякаква гъвкавост и ще се превърна в някакъв тромав бивол, което е недопустимо, поне за мен. Ако бях фитнес-маниак - да, може би и 100 кила щяха да са ми малко, но аз не съм...

Link to comment
Share on other sites

Казах за мен. ;)

 

Ето нещо интересно по въпроса, дали сте с нормално тегло за ръста си. Body Mass

 

Аз съм с 22.546, което е напълно допустимото.

 

Ето още един тест, според който трябва да съм 101 килограма. :blink:

 

и 2та теста са абсолютна глупост

1ят ако го направим за рони колман да кажем който е около 180см на 160кг в основен период излиза че е по-дебел от прасе a всъщност дори в основен период е под 10% мазнини

вторият тест ме вади че на моят ръст - 180см трябва да съм 73кг което пък е адски малко бил съм на този ръст тези килограми и съм като щиглец в момента съм около 97-98 и напълно се харесвам как изглеждам , за някой тези килограми може да са много но аз съм ги постигнал с много труд в залата и затова се гордея с тях , не вярвайте на тези тестове , единственният тест който може да ти покаже процента мазнини е адски дълъг и сложен и влючва редица измервания - ханш , талия , китка , предмишница и т.н. ако все пак някой иска да го погледне ще се постарая после пак да го намеря къде го четох ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...