Jump to content
BulForum.com

Размери


Какъв ви е размера?  

521 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply
1,55/56 :excl: И внимание! наделбеляла съм ужасно :( 43 :cry :inqn

Миньонче...Аз пък съм 183 (последно до толкова стигнах) и тежа 75 килограма (скоро се претеглях).Доволен съм от себе си макар че ми се иска да бях малко по "якичък"

Link to comment
Share on other sites

Ужасно е меко казано... Ама сега какви бузки имаааш! :)

Моля :angry: Ужасен си напоследък!

Хубаво! Имах си! И сега си имам....сигурно....ти що ми гледаш бузите пък!

Link to comment
Share on other sites

Не знам изобщо как се обърках и да влезна в темата, ама като гледам хората напоследък какви ги плещат, направо се депресирам. Аз съм 175 и сигурно над 80 кила. Вярно е, че съм дебел и всичко, но и да сваля всичко, ще падна най-много до 72-3-5. Как го правите тоя номер да сте над 185 и 70 кила не ми е ясно. То и аз съм бил слаб преди години, ама все пак с конструкция с по-широки рамене и с яки кокали няма как толкова малко да излезна. Да не сте всички младежи от ония тип лентички с тесни раменца... Може и това да звучи нападателно (дебелаците сме зли хора), но аз сериозно се очудвам.

Link to comment
Share on other sites

Жоре, моите рамене не бих казал, че са тесни, нито, че костната ми система е слаба (нееднократно тествана), но тежа само 78 кила, при 187 см ръст при последното премерване.

Link to comment
Share on other sites

Не знам изобщо как се обърках и да влезна в темата, ама като гледам хората напоследък какви ги плещат, направо се депресирам. Аз съм 175 и сигурно над 80 кила. Вярно е, че съм дебел и всичко, но и да сваля всичко, ще падна най-много до 72-3-5. Как го правите тоя номер да сте над 185 и 70 кила не ми е ясно. То и аз съм бил слаб преди години, ама все пак с конструкция с по-широки рамене и с яки кокали няма как толкова малко да излезна. Да не сте всички младежи от ония тип лентички с тесни раменца... Може и това да звучи нападателно (дебелаците сме зли хора), но аз сериозно се очудвам.

Без хляб, с почти без сладко, без пържено, без свинско... много плодове и вода. Но не винаги имам възможност.

Link to comment
Share on other sites

А аз сьм в 20% категория тоест 194см/89кг и мисля че не би трябвало да я сменям! :lol: А относно колежката от форума сигурно наистина има хубави "бузки" в този форум щом и обрьщат подобаващо внимание :wub: Като гледам последната категория която е на мода по главната тоест "Малка-мьрда" с увиснали шалвари разплути задници и прегьрбени от грим или от мьрзел тьрсещи нещо но да е гювеч.Сьс сигурност красивите жени намаляват за сметка на последната категория която честно казано ме стряска и се чудя в Турция ли се намирам или в Пловдив ? :pirate

Link to comment
Share on other sites

А аз сьм в 20% категория тоест 194см/89кг и мисля че не би трябвало да я сменям! :lol: А относно колежката от форума сигурно наистина има хубави "бузки" в този форум щом и обрьщат подобаващо внимание :wub: Като гледам последната категория която е на мода по главната тоест "Малка-мьрда" с увиснали шалвари разплути задници и прегьрбени от грим или от мьрзел тьрсещи нещо но да е гювеч.Сьс сигурност красивите жени намаляват за сметка на последната категория която честно казано ме стряска и се чудя в Турция ли се намирам или в Пловдив ? :pirate

Абе Пловдив си е ама верно е трудно да се разбере :D Като изключим тези "модни' изгъзици най се дразня като вида хубаво момиче метал или емо :sick чесно полудявам...Не ме разбирайте погрешно нищо против метъла нямам (за емо-тата няма да коментирам) даже се кефя на някой песни особено рокаджийски балади но имам чуството че скриват естествената красота на човека...

Link to comment
Share on other sites

Абе Пловдив си е ама верно е трудно да се разбере :D Като изключим тези "модни' изгъзици най се дразня като вида хубаво момиче метал или емо :sick чесно полудявам...

Please... нищо не каза с последното изречение. :angry1

 

едит: аз бях пръв! :P

 

едит2: да ама същото нещо може да се каже и за дрехите например! :)

 

едит3: е мързи ме да обяснявам вече :)

Link to comment
Share on other sites

А аз ще съм трети. Курваляци колкото щеш. Хубави жени...по-малко. И аз не съм чак толкова привърженик на цялостното преобразуване според музикални или други предпочитания, но ако ще го има, метълско да е...

 

Пешо, ти вече си дърт. Аз за младежта говорех.

Link to comment
Share on other sites

Метълка ми дай, метълка, метълка :] Пък ти задръж поп-фолк барбитата :]
На мен, на мен поп-фолк барбита! Аз обичам! Даже 2 си ги имам вече! :P Вънка нек' си вали! Я съм си добре, Баце!
Link to comment
Share on other sites

Please... нищо не каза с последното изречение. :angry1

 

едит: аз бях пръв! :P

 

едит2: да ама същото нещо може да се каже и за дрехите например! :)

честно нищо не разбрах :lol: важното е че изразих мнението си :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...