Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

Някой да знае...къде ще може да гледаме ОЛ СТАР-а ??

Май никъде , ще трябва да се тегли от нета...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Може ли в България да няма една свястна спортна телевизия...навсякъде другаде да ти омръзне от спорт... А тея селяци от Диемата...ако видя некой ша му пръсна гъза от ебане!

Link to comment
Share on other sites

Може ли в България да няма една свястна спортна телевизия...навсякъде другаде да ти омръзне от спорт... А тея селяци от Диемата...ако видя некой ша му пръсна гъза от ебане!

Тая година лятото ще има стрийтбол "Vivatel".Ако бъде по тройки и станете 1ви в Пловдив има финал във София и там може да видиш някой коментатор или водещ от "Диема" да играе със журналисти(Естествено че говоря за пичовете дето коментират мачовете от NBA) :D Успех :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Забравих да покажа малко снимки от мача, на който бях на 24 ноември (Seattle Sonics - Sacramento Kings)

Приятел, отскочи до Портланд някой ден, да ми пратиш малко снимки на Блейзърс :D :punk

Искам да попитам някой гледа ли НБА някъде в нета?

Link to comment
Share on other sites

Приятел, отскочи до Портланд някой ден, да ми пратиш малко снимки на Блейзърс :D :punk

Искам да попитам някой гледа ли НБА някъде в нета?

Ако говориш за онлайн , не знам, но на тва торентче качват част от мачовете клик

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Golden State вече са ми любимци. :) Дон Нелсън е голям. Смачкаха физически фаворитите за титлата Далъс.

Сега чакам с нетърпение да започне серията на Сънс и Спърс. Предполагам, че ще има мач 7 между тях.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тия Юта ме изумяват вече..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Мда , станаха , не ми харесаха финалите тая година нещо обаче..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Рей Алън в Селтикс , ША СА РАЗМАЖАААААА

Link to comment
Share on other sites

хаха - ще ви размажат по-скоро

 

Рей Алън има операцеии на двете колена, постояно е кунтузен и е на 32 години.

 

Вашият прескъп президент по баскетболните операции Дани Ейндж взе кунтузен стар играч и си осъкати бъдещето на отбора, изпускайки Джеф Грийн, който според мен заедно с Кевин Дюрант и Ал Хорфърд са най-добрите forwards в драфта.

 

Пол Пиърс и Рей Алън ще си пречат взаимно, защото и двамата искат топката.

 

Предричам зимата на половината сезона Док Ривърс и Ейндж да бъдат уволнени!

 

Агонията за Селтикс продължава. Моите съболзенования.

Link to comment
Share on other sites

@blame нищо не се знае , че и двамата искат топката , така е , че Алън има операции , пак е така , но всичко ще се види като почне следващия сезон ;)

@ThE*sParroW видение ли имаше ,че САС ще бъдат шампиони през 2010..?

Link to comment
Share on other sites

99oden.jpg

Eто кой ще мачка догодина :P

Link to comment
Share on other sites

99oden.jpg

Eто кой ще мачка догодина :P

Vs Celtics

REB - 2

PTS - 6

BS - 2

PF - 10

 

GG...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Рей Алън в Селтикс , ША СА РАЗМАЖАААААА

A съвсем скоро се очаква да се сдобиете и с Гарнет. Късметлии.

Link to comment
Share on other sites

Сдобихме се и с него , но за сметка на тва дадохме цял отбор на Минесота ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Този сезон се очертава интересен. Особено Хюстън и Бостън. Хюстън са с треньора на Сакраменто, които ще използва нова нападателна тактика, а и Бонзи е в състава така че отбора като състав е доста интересен. А Бостън с тяхното трио ще видим докъде ще докарат и дали си е струвало цената ;)

 

Торонто също ми допадат доста. Искам да виждам Аринас да се развихря :P

Link to comment
Share on other sites

Аринас е от типа играчи , които си мислят , че всичко зависи от тях , за това не го харесвам ;) Относно Бостън , от кога чакам да се преродим не е истина , има няколко години сигурно ;) Вече трио-то показа част от това , което може , 2-0 , добър старт , Гарнет си прави дабъл-дабъли , Алън си пука тройки , Пиърс също играе отлично , да не говорим , как за едно лято Рондо и Пъркинс успяха да вдигнат нивата си , Еди Хаус се представя добре , Поузи също не е зле , като разбрах , че го взимаме от Маями имах малко скептични мисли за него , но и той показа , че може да се сплути в колектива :) Полард.. не знам , за мен нямаше смисъл да го взимаме, но времето ще покаже ^^

Ню Орлиънс направиха хубав старт тая година , надявам се да продължат с хубавата игра :)

Яд ме е за Голдън Стейт , как и в трите им мача до сега не им стигна малко за победата :/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...