Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

Кобе е животно :D :D :D Само дето си играе много егоистично както каза LSS и за тва вкара 81 точки. Докато беше със Шак в Лейкърс бяха добър тандем, ама се скараха кой до води отбора и айдеeee ;)

 

ЛА Лейкърс - Торонто 122:104

Финикс - Сиатъл 149:152 (след две продължения)

Портланд - Далас 89:95

Сан Антонио - Денвър 85:89 (а това си е направо изненада)

Минесота - Филаделфия 84:86

ЛА Клипърс - Голдън Стейт 105:92

Вашингтон - Мемфис 82:93

Детройт - Хюстън 99:97

Маями - Сакраменто 119:99 (очакваше се)

 

Спърс нещо без Джинобили не им върви играта

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

В момента президента на Лейкърс бърка нещата в отбора на ЛА. Пуснал е Кобе като машина, но не разбира, че така играча се изхабява и потентонста му като играч бързо ще си замине. В момента в който Езерняците привлекат някои от следните: Чонци Билъпс, Дуейн Уейд, Леброн Джеймс, Кармело Антъни ще мажат наред абсолютно всички отбори включително Сан Антонио и Детройт. На този етап независимо MVP играта на Кобе, шансовете да стигне плейофите са илюзорни. А дори да стигне ще се паднат или със Сан Антонио Спърс или с Далас Маверикс и пак ще ги разлигавят анално :P.

Link to comment
Share on other sites

не ми се вярва да привлекат никой от изброените(особено Билъпс и Уейд)... пък и дори да го направят пак ще им е много трудно да стигнат до титлата..... а и по-скоро им трябва някакъв добър център

Link to comment
Share on other sites

Peja Stojakovic премина от Сакраменто в Индиана в замяна на вироглавия Ron Artest!

Link to comment
Share on other sites

Идеална сделка за нас. Рон заедно с Бонзи на крилата и Биби, който ше ръси тройки...

 

Утре ще гледаме: Fri 1/27/2006 Cleveland at Indiana 7:00 PM по Диема.

 

Сточкович ще трябва да вкарва много тройки, защото О'Нийл ще е извън игра поне 2 месеца, след кунтузия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кой мач даваха неска и как свърши? Че го пропуснах, защото бях да гледам два други мача в "Яворов"

Link to comment
Share on other sites

На кратко:

Рон Артест за Пежа Сотякович, Кингс/Пейсърс

Уоли Сърбияк за Рики Дейвис, Уулвс/Селтикс

Антонио Дейвис за Джейлън Роуз, Никс/Раптърс

 

И очкаваните смени на играчи, като слухове:

Стийв Франсис от Орландо

Ал Харингтън от Атланта

Кори Макгети от ЛА Клипърс

Teo Ратлиф от Портланд

Ърл Уотсън от Денвър

Както и цял куп играчи от Сиатъл: Роналд Мъри, Реджи Евънс и Витали Потапенко.

Разбира се това са само слухове има още време, ще видим какво още ще стане.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Изтока победи Запада с 122:120.MVP стана Леброн Джеймс с 29 точки и 6 борби,с което той стана и най младият MVP в мача на звездите.Конкурсът по забивки бе спечелен от новобранецът на New York Knicks Нейт Робинсън.Дирк Новицки спечели конкурсът за тройки.За повече инфо тук

Link to comment
Share on other sites

днеска станах в 3.00 да гледам мача..... изтока губеха с 17 точки, но като влязоха играчите на Детройт(Чонси Билъпс, Ричард Хамилтън, Бен Уолас и Рашийд Уолас) подкрепяни от Пол Пиърс набързо обърнаха двубоя..... като цяло резервите ми се стори, че се представиха по-добре от титулярите

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е то нормално резервите да се справят по-добре при положение че са 4 човека от един отбор ;)

Link to comment
Share on other sites

днес даваха Ню Йорк-Чикаго.... в 1-вата част отборите играха много слабо(поне според мен), но след това пък играха много атрактивно и досра ми хареса мачът... Чикаго победи 108-101, тъй като в последните 2-3 минути играчите на Ню Йорк направиха доста грешки. Кърт Хайнрих и Бен Гордън ме изненадаха с играта си. Не очаквах да играят толкова добре.

Интересното беше, че по диемата коментираше Георги Алипиев.

Link to comment
Share on other sites

Ню Йорк са най-големите дупки в лигата и може би най-издънения отбор в последните 10 години. Защо? Сложи ли са некадърник номер 1 за президент - Исая Томас. Нека да обесня, предполагам, че не знаете. За да има интрига в лигата и титлата да се печели от различни отбори в НБА сложиха така нарачения salaray cap или иначе казано таван. Този таван е 61.7 милиона долара за заплати по договрите на играчи. Ако надвишиш този таван плащаш 100%-ва такса. Тоест ако отбор премине тази граница и наеме състезател да речем за 5 милиона долара, то отбора ще плати 5 милиона на състезателя и още 5 милиона на лигата, като такса. И така от 61.7 милиона легитимен таван за тази година Ню Йорк Никс са на първо място по разпиляни пари - 132 милиона долара, а и иронията е че са на послендо място. Комедията продължава, защото заплатите, които дава Джо Дюмарс на Детройт Пистънс е 35.2$ милиона. Минус 100 и шампион. Но до тук въобще не свършва историята. Исая Томас плаща 10 милиона на Лари Браун, който не прави нищо освен да си бара ... И така какво следва - по всичко личи, че Никс ще получат драфт номер 1 следващия сезон, защото са на последно място. Правата, обаче за тази драфт лотария бяха продадени на Чикаго Булс в замяна на Еди Къри, който е добър център, но няма нищо общо с Леброн, Кобе, Шак или Крис Бош. Порденият гаф на Никс (Томас). И за капак на този цирк. Привлякоха скъпи и единтични играчи като Стийв Францис и Джеълън Роуз, който са алчни и за да играят добре те искат топката в ръцете си и новобранците и отбора страда. А в същото време на скамейата седят още: Куентин Ричърдсън, Джамал Крофърд и Нейт Робинсън.

 

Ако бях фен на Никс щях да искам да обесат Исая Томас на сред Медисън Скуеър Гардън.

Link to comment
Share on other sites

Днес голдън Стейтс победи Маями със 111-106. Джейсън Ричардсън вкара 44 точки. Мачът беше доста интересен за гледане.

Link to comment
Share on other sites

Днес голдън Стейтс победи Маями със 111-106. Джейсън Ричардсън вкара 44 точки. Мачът беше доста интересен за гледане.

Да , и аз позяпах , наистина беше интересен ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Тези от диемата казаха, че ще ги дават. Но нямам представа колко мача ще излъчат.

Еми като ги знам какви са ще излъчват по един мач на седмица :) И то безинтересни.

Абе дано Спърс да спечелят ще се изкефя, ама напоследък Дънкан не е нещо във форма. Аз мисля, че победител ще е Детроит.

Link to comment
Share on other sites

Финалът тази година според мен ще е Далас - Детройт и Детройт шампион. Ще дават по два мача на седмица за плейофите. Аз ще гледам двойно повече по интернет.

Link to comment
Share on other sites

Финалът тази година според мен ще е Далас - Детройт и Детройт шампион.

 

Според мен финала ще е Детройт-Финикс и двата отбора са в стахотна форма. Надявам се Финикс да спечелят, защто Маями намат почти никакъв шанс с тоя необигран отбор.

Link to comment
Share on other sites

Според мен финала ще е Детройт-Финикс и двата отбора са в стахотна форма. Надявам се Финикс да спечелят, защто Маями намат почти никакъв шанс с тоя необигран отбор.

Пффф, Финикс? Толкова са зле завалиите, че само са моля да се паднат със Сакраменто Кингс. Ще ги изметем още първия рунд на елиминациите. Стив Наш и Шан Марион си вършат работата, обаче се мнооого далеч от плейоф калибър. Не за друго, двата им центъра са с кунтузии на колената. Амаре Стодърмайър и Кърт Томас, а Ража Бел е млад и неопитен. На Финикис в най-добрия случай им давам 2 рунд на плейофите - макс!

Link to comment
Share on other sites

Според мен финала ще е Детройт-Финикс и двата отбора са в стахотна форма. Надявам се Финикс да спечелят, защто Маями намат почти никакъв шанс с тоя необигран отбор.

Не вярвам Финикс да стигнат финал тази година. Не знам защо мислиш, че те са по-обиграни от Маями, след като ги напуснаха Джонсън и Ричардсън, а Амаре е с тежка контузия цял сезон?

Прогнозата на Педжа ми се струва по-реалистична!

Link to comment
Share on other sites

Финалът тази година според мен ще е Далас - Детройт и Детройт шампион. Ще дават по два мача на седмица за плейофите. Аз ще гледам двойно повече по интернет.

И аз съм на това мнение.

Link to comment
Share on other sites

Прогнозата ми е Сан Антонио-Детройт и предполагам, че Детройт за разлика от миналата година ще спечелят, въпреки че ми се иска обратното. Ако не е Сан Антонио, поне Далас да спечели. Финикс са добър отбор, но не смятам, че могат да преодолеят Сан Антонио или Далас.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...