Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

За сажаление на всички фенове на Nets искам да кажа че днес отбора на Maimi ги победи за 4 пореден път и се класира на финал в конференцията(пръв от всички) противно на всички очаквания :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

това не е изненада... много по-интересно е положението с Детройт, които вече губят от Кливланд с 2-3... това никой не го очакваше, особено след като буталата поведоха с 2-0

Link to comment
Share on other sites

това не е изненада... много по-интересно е положението с Детройт, които вече губят от Кливланд с 2-3... това никой не го очакваше, особено след като буталата поведоха с 2-0

Еми Леброн Джеймс се намира в много добра форма. Наистина е изненадващо, Детройт са едни кандидатите за спечелването на купата.

Link to comment
Share on other sites

Вече е 3-3 та ще видим кой ще отпадне, иначе Детройт обърнаха на Кливланд и продължават напред с 4-3

Link to comment
Share on other sites

Стана ясно, че НБА ще има нов шампион, след като Далас детронираха Сан Антонио в мач 7. Следващото препятствие на "маврите" ще бъдат Финикс, които разбиха Клипърс също в седми мач. :)

Не знам за вас, но аз по-интересни плейофи не бях гледал много дълго време. Отборите са доста равностойни и почти всеки мач е голяма драма.

I love this game:)

Link to comment
Share on other sites

очаквах финикс да отстранят клипърс но за отпадането на шпорите съм изненадан.на финала определено съм за далас :punk

Link to comment
Share on other sites

Цял сезон повтарям, че финала е Далъс-Детройт и съм много близо. Най-обаче се радвам, че калитарските шпори глътнаха водица от Маврите. Ако Сакраменто имаха по-дефанзивен треньор щяха да ги одрънкат в първия рунд. Явно от Сан Антонио се забравили, че когато събереш 5 кила звезди нещата утиват към болезен край. Преди 3 години стана така с Лейкърс. В един отбор дойдоха Гари Пейтън, Дерек Фишър, Антони Уокър, Карал Малоун барабар с Шак и егото на Кобе....видяхме какво стана. Спърс направиха същата грешка. То не беше Майкъл Финли, не беше Ник Ван Ексъл. Прекалено много егота в един отбор. Много се радвам за младите момчета на Далас - Маркиз Дениълс, Джош Хауърд, Двеин Харис...Жадни за успехи с дефанизвно-болен треньор, ще стане интересна серия срещу Детройт. Предсказвам победа на Маверикс срещу Сънс гейм номер 6.

Link to comment
Share on other sites

ми предпочитам street

:wtf: Нещо не мога да ти разбера поста ние говорим за НБА ти за кво говориш

Link to comment
Share on other sites

Цял сезон повтарям, че финала е Далъс-Детройт и съм много близо. Най-обаче се радвам, че калитарските шпори глътнаха водица от Маврите. Ако Сакраменто имаха по-дефанзивен треньор щяха да ги одрънкат в първия рунд. Явно от Сан Антонио се забравили, че когато събереш 5 кила звезди нещата утиват към болезен край. Преди 3 години стана така с Лейкърс. В един отбор дойдоха Гари Пейтън, Дерек Фишър, Антони Уокър, Карал Малоун барабар с Шак и егото на Кобе....видяхме какво стана. Спърс направиха същата грешка.

Antoine Walker никога не е играл за Лейкърс. Нещо си се объркал. Дълги години беше в Бостън, а после игра за Далас, Атланта, пак Бостън и сега Маями.

Снощи стана ясно, че Торонто ще имат право да избират първи в Драфт2006, следвани от Чикаго, Шарлот, Портланд и Атланта. Интересното е, че Раптърс имаха само 8,8 % шанс да се сдобият с първия избор, но успяха, подобно на Милуоки миналата година.

Очаква се първи в драфта да бъде избран някой измежду Андреа Барняни, Тайръс Томас или ЛаМаркъс Олдридж.

Link to comment
Share on other sites

:wtf: Нещо не мога да ти разбера поста ние говорим за НБА ти за кво говориш

искам да кажа че предпочитам стреет баскетбал...пред NBA лигата доколкот знам..

Link to comment
Share on other sites

Antoine Walker никога не е играл за Лейкърс. Нещо си се объркал. Дълги години беше в Бостън, а после игра за Далас, Атланта, пак Бостън и сега Маями.

Да така е. Обърках се съвсем неволно. Имах предвид Хоръс Грант в онзи "звезден" отбор, не знам защо съм казал Антони Уокър....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И така изненадите продължават този сезон. След като Сан Антонио го отнесе от Далас, снощи Маями елеминира Детройт. Пистънс, които според мен бяха сигурен финалист загубиха. Очакваше се до някъде, защото преди седмица Флип Сондърс се скара с играчите и се чуха слухове, че Джо Дюмарс ще уволни треньора си още след този сезон. Говори се от селдващия сезон начало на тима да застане бившия вечре треньор на Сакраменто - Рик Аделман. И като стана дума за Кингс. Сакраменто назначиха Ерик Мюсълман, асистент на Майк Фартело в Мемфис за старши треньор на Кралете. Дефанзивен треньор, заедно с Рон Артест имат шанс за титлата.

Link to comment
Share on other sites

искам да кажа че предпочитам стреет баскетбал...пред NBA лигата доколкот знам..

 

И все пак тук е тема за НБА и за хората които са "запалянковци" а не за спамаджии които не си знаят мястото

 

Иначе по темата - Още едим път Горещите показаха че макар и "пенсионери" имат още някой друг трик в джоба ;) Радвам се за тях :D Въпреки че ме съмняваше да успеят срещу Буталата на полуфинал

Link to comment
Share on other sites

Айде , Далас отстраниха Финикс и се класираха за финала.Много добра игра на Дирк Новитски , но да видим какво ще направи срещу Маями.Според мен тая година горещите са с титлата :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен тая година горещите са с титлата :)

 

Чул та Господ :rolleyes: Утре към 8ч ще се разберат първите резултати. Според мен Маями ще бият в 6 мача ама нека не правим планове :rolleyes:

 

 

East Coast RULEZZZZZZZZZZZZ - Биха на All Stars-a ще бият и на финал :P

Link to comment
Share on other sites

според мен ще е чудо Далас да НЕ стане шампион. Размазаха Мемфис, унизиха Сан Антонио, показаха къде зимуват раците и на Финикс. Супер скамейка, най-добрия висок играч в лигата, най-двфанзивния пойнт гард и един луд за връзване треньор на годината, който не спи и не яде за да работи с отбора си....всеки случай, каквото и да стане ще е много по-интересен финал от колкото миналата година. Най-малкото защото и Далас и Маями са на финал за пръв път.

 

Thumbs Up for Mark Cuban and the Mavs :love

and West Coast basket rulez B)

Link to comment
Share on other sites

Ехх слушам музика west coast , любимия ми баскетболен отбор east (boston).. кво да се прави..

Пежа , тва че са били такива отбори по пътя си към финала не говор нищо , пак може да паднат , спомни си кво стана с Бостън тая година , паднахме от Кливлант и Атланта ( не съм сигурен ) , но бихме Маями :)

Link to comment
Share on other sites

Ехх слушам музика west coast , любимия ми баскетболен отбор east (boston).. кво да се прави..

Пежа , тва че са били такива отбори по пътя си към финала не говор нищо , пак може да паднат , спомни си кво стана с Бостън тая година , паднахме от Кливлант и Атланта ( не съм сигурен ) , но бихме Маями :)

Е това са напълно несериозни сраванения. Ако става за въпрос Атланта победи Детройт като гости и след това като домакини...е и? Плейфония баскетбол няма нищо общо със сезония баскетбил. А Маями пуснаха първа кръв снощи. Ако вземат и мач номер 2, Далас са 85% шампиони и никак няма да е незаслужено.

Link to comment
Share on other sites

Е това са напълно несериозни сраванения. Ако става за въпрос Атланта победи Детройт като гости и след това като домакини...е и? Плейфония баскетбол няма нищо общо със сезония баскетбил. А Маями пуснаха първа кръв снощи. Ако вземат и мач номер 2, Далас са 85% шампиони и никак няма да е незаслужено.

Да , много добра игра на Джейсън Тери :) Тая година ще е хубаво маврите да вземат титлата , ма имам чувството , че Маями наистина ще вземат титлата , не знам защо...

Link to comment
Share on other sites

2:0 за Далас. Бих казал честито на Новитзки, Тери и компания за шампионската титла. Дори да се стигне до 7-ми мач в серията Маверикс имат преиумществото да играят удома. Мисля, че серияата ще завърши 4:1 или 4:2, ако не стигнат до 7 финален мач. Пат Райили и собственика на Хийт сигурно си хапят задника вече за това, че дадоха 5 годишен контракт на стойност 100 000,000$ на дебелата и ниско-интелигентна пенсия Шак. Същият снощи е вкарал мизерните 5 точки за 27 минути във витално важен мач за Маями. 5 точки...сигурно новобранец в гимназия ще вкара повече. На 34 години с тия тлъстини всяка година ще е по бавен и муден и ще му наливат 20 милиона още 4 годни...нищо чудно да го изпидират във Филаделфия при Крис Уебър :Д

 

Anyway...още зимата предвиждах финал с участието на Далас, сгреших за Детройт, но за Далас бях сигурен през цялото време. Ако не друго с някое друго изключение на Пистънс, Маврите отново показват, че West Coast Basketball е най-добрия и най-атрактивния, а най се радвам за Марк Кюбан, който навярно е единствения собственик на НБА отбор, който е навътре в нещата и живее за отбора си. Какво ли му е на Майкъл Финли, който избяга в Сан Антонио да спечели шампионската титла...

Link to comment
Share on other sites

2:0 за Далас. Бих казал честито на Новитзки, Тери и компания за шампионската титла. Дори да се стигне до 7-ми мач в серията Маверикс имат преиумществото да играят удома. Мисля, че серияата ще завърши 4:1 или 4:2, ако не стигнат до 7 финален мач. Пат Райили и собственика на Хийт сигурно си хапят задника вече за това, че дадоха 5 годишен контракт на стойност 100 000,000$ на дебелата и ниско-интелигентна пенсия Шак. Същият снощи е вкарал мизерните 5 точки за 27 минути във витално важен мач за Маями. 5 точки...сигурно новобранец в гимназия ще вкара повече. На 34 години с тия тлъстини всяка година ще е по бавен и муден и ще му наливат 20 милиона още 4 годни...нищо чудно да го изпидират във Филаделфия при Крис Уебър :Д

 

Anyway...още зимата предвиждах финал с участието на Далас, сгреших за Детройт, но за Далас бях сигурен през цялото време. Ако не друго с някое друго изключение на Пистънс, Маврите отново показват, че West Coast Basketball е най-добрия и най-атрактивния, а най се радвам за Марк Кюбан, който навярно е единствения собственик на НБА отбор, който е навътре в нещата и живее за отбора си. Какво ли му е на Майкъл Финли, който избяга в Сан Антонио да спечели шампионската титла...

Peja, не ти ли писна да плюеш Шак? Той има вече гарантирано място в залата на славата на НБА, така че какво да се напъва толкова, освен да гепи някой милион? Все пак е трикратен шампион. И съм сигурен, че Маями нямаше да са на първия си финал в историята без него. И мисля, че бъркаш, че има още 4 години договор с Маями. Не съм чул скоро да са му удължавали контракта, но може да се провери това и грешката да е моя. Бъркаш и за Финли - не той избяга от Далас, а те го освободиха по финансови съображения.

И аз се радвам за преднината на Далас ( няма да говоря за титла все още) - играят хубав баскетбол и наистина Марк Кюбан е вложил много труд,страст и финанси при селектирането на състава. Да не забравяме колко много сделки направиха през последните няколко години, за да изградят този отбор. Явно най-сетне са сглобили печелившия ростър.

Link to comment
Share on other sites

Peja, не ти ли писна да плюеш Шак? Той има вече гарантирано място в залата на славата на НБА, така че какво да се напъва толкова, освен да гепи някой милион? Все пак е трикратен шампион. И съм сигурен, че Маями нямаше да са на първия си финал в историята без него. И мисля, че бъркаш, че има още 4 години договор с Маями. Не съм чул скоро да са му удължавали контракта, но може да се провери това и грешката да е моя. Бъркаш и за Финли - не той избяга от Далас, а те го освободиха по финансови съображения.

И аз се радвам за преднината на Далас ( няма да говоря за титла все още) - играят хубав баскетбол и наистина Марк Кюбан е вложил много труд,страст и финанси при селектирането на състава. Да не забравяме колко много сделки направиха през последните няколко години, за да изградят този отбор. Явно най-сетне са сглобили печелившия ростър.

Добре , осигурил си е мястото в залата на славата , ама ми кажи може ли високоплатена звезда като него да прави толкова пропуски при нарушенията , ми от където и да го погледнеш - Шак не може да стреля от двойката ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...