Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

Така и не разбрахте, че основният проблем на Шак е ниския IQ и в частност ниския баскетболен IQ. Това заедно с огромната маса било то сланини или мускули го прави liability за отбора. Няма нищо общо с 20 милиона долара другарят Дизел. Предполагам основната му цел е маркетингова за Маями - в игра си е инвалид. С Шак и без Уейд Маями са лотариен отбор. Когато дойде време да се ръсят милионите за феномалния гард най-вероятно Шак ще бъде дъмп-нат на някой закъсал отбора или сценария Крис Уебър - Филаделфия.

 

ПС. Сан Антонио разкараха Рашо Нистерович в посока Торонто. Или ще се опитат да преподпишат с Нази Мохамед, който е свободен агент или ще търсят друга алтернатива за център.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Сори че така ще го натреса, но имам малък проблем :unsure: . На много хора ще им се струва смешно или тъпо може и банално. Отскоро се зарибих да джиткам баскет... даже на последък като няма с кого ходя сам на гребната база да си мяткам сам. Та на въпроса... понеже чат пат се сабираме няколко човека (мислим си че можем да играем) и правим 2 vs 2. Моят проблем е че още не знам добре правилника по който се играе :( . Обясняваха ми... обясняваха... но пак нищо не чатнах. Рових из гооглето за въпросния правилник... но никаде не намерих... ако някой може да ми каже от каде да си го изкопам ще съм му много благодарен. И дали стандартния правилник в NBA въжи и за street basket-а

,защото до колкото разбрах разликата е само броят на участниците.

Link to comment
Share on other sites

Сори че така ще го натреса, но имам малък проблем :unsure: . На много хора ще им се струва смешно или тъпо може и банално. Отскоро се зарибих да джиткам баскет... даже на последък като няма с кого ходя сам на гребната база да си мяткам сам. Та на въпроса... понеже чат пат се сабираме няколко човека (мислим си че можем да играем) и правим 2 vs 2. Моят проблем е че още не знам добре правилника по който се играе :( . Обясняваха ми... обясняваха... но пак нищо не чатнах. Рових из гооглето за въпросния правилник... но никаде не намерих... ако някой може да ми каже от каде да си го изкопам ще съм му много благодарен. И дали стандартния правилник в NBA въжи и за street basket-а

,защото до колкото разбрах разликата е само броят на участниците.

 

Ами зависи streetball-a има разлика от NBA. Има различия в правилата. Предполагам щом сте двама с/у двама играете на 1 кош. Абе и да не знаете правилата играете как си знаете ;)

Link to comment
Share on other sites

@k0cTaHeB единствените разлики в стрийтбола и NBA са, че се играе на 1 кош (обикновено), точките не се броят по 2 (вътре в полето) и 3(извън дъгата), а по 1 и 2 и другото нещо е, че ако хванеш борба, след като противника е стрелял и е улучил ринга, трябва да изнесеш топката извън трапеца. Други разлики съществени няма. :)

 

Не са важни толкова правилата, важното е да си правиш кефа като играеш ;)

Link to comment
Share on other sites

Тази нощ се разбра (макар и да не е официално обявено), че Бен Уолъс напуска Детройт и ще подпише четиригодишен договор с Чикаго Булс. Причината е, че центърът не е бил доволен от финансовите условия, които "буталата" са му предложили. Дали това не слага край на надеждите за титла на Детройт догодина?

Трикратният участник в мача на звездите Педжа Стоякович пък от няколко дни е играч на Ню Орлийнс, където ще играе и гардът ветеран Боби Джаксън.

Джейсън Тери преподписа с Далас.

До 12 юли тимовете от НБА нямат право да сключват и обявяват никакви сделки, но след тази дата се очаква голяма трансферна активност, въпреки че като цяло няма значителен брой качествени свободни агенти това лято на пазара.

Link to comment
Share on other sites

Сега заради Бен Уолъс ще тръгне домино от размяна на играчи и свободни агенти, за да се балансират. Детройт са му предложили 49.7 милиона долара, той утива в Булс за 54. Незнаех, че е толкова продажен Биг Бен. Всеки случай, Чикаго ще къртят с играчите от драфта, Бен Гордън, Кърк Хайнрих и моя любим треньор Скот Скайлс. Сега може би Детройт ще пробват да привлекат Нази Мохамед за център. Лошото (за мен), е че вероятно Детройт ще кихнат една торба с пари на Бонзи Уелс и ще го измъкнат от Сакраменто, където с Рон Артест са тежката артилерия в НБА.

Speedy Claxton ще подпише с Атланта, което навярно означава, че Ал Харингтън ще премине в Индиана или Детройт.

Владимир Радманович от ЛА в ЛА само че ще плува във "езерето" :)

Ти първа предстоят интересните неща. Споменават се имена като Алън Айвърсън, Пол Пиърс, Кевин Гърнет. Иначе тази година очаквам Портланд и най-вече Чикаго да дръпнат доста напред.

Link to comment
Share on other sites

Сега заради Бен Уолъс ще тръгне домино от размяна на играчи и свободни агенти, за да се балансират. Детройт са му предложили 49.7 милиона долара, той утива в Булс за 54. Незнаех, че е толкова продажен Биг Бен. Всеки случай, Чикаго ще къртят с играчите от драфта, Бен Гордън, Кърк Хайнрих и моя любим треньор Скот Скайлс. Сега може би Детройт ще пробват да привлекат Нази Мохамед за център. Лошото (за мен), е че вероятно Детройт ще кихнат една торба с пари на Бонзи Уелс и ще го измъкнат от Сакраменто, където с Рон Артест са тежката артилерия в НБА.

Speedy Claxton ще подпише с Атланта, което навярно означава, че Ал Харингтън ще премине в Индиана или Детройт.

Владимир Радманович от ЛА в ЛА само че ще плува във "езерето" :)

Ти първа предстоят интересните неща. Споменават се имена като Алън Айвърсън, Пол Пиърс, Кевин Гърнет. Иначе тази година очаквам Портланд и най-вече Чикаго да дръпнат доста напред.

Какво за него?

Link to comment
Share on other sites

Сега може би Детройт ще пробват да привлекат Нази Мохамед за център.

Пък и познах. Ще трябва да ма вземат в ESPN или NBA.com като анализатор :P

 

Какво за него?

Ако говорим за Пол Пиърс. От близо година се споменава размяна между Алън Айвърсън и Пол Пиърс, или само Айвърсън. Предполага се че през ляотото някои от тези звезди (Гарнет, Пиърс, Айвърсън, Марион) ще сменят клубовете си.

Link to comment
Share on other sites

Пиърс да има късмета да се махне от Селтикс...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ima li nqkyde ma4ovete ot NBA be hora.

 

За голямо наше съжаление баскетбола и най-вече NBAне е токова популярен спорт в България и поради тази причина няма много места където може да намериш мачовете от редовния сезон... Единствено арената остава като вариант както ти е подсказал frodo ;)

И все пак, по мое лично наблюдение, все повече хора започват да обръщат повечко внимание на този спорт :punk

Link to comment
Share on other sites

Еми остава да се поразровим из чужди торенти и да видим какво има там , иначе наистина е хубаво повече хора да се интересуват от баскетбола ;)

 

btw

click

peja , не стана това , което си го мислеше :)

Link to comment
Share on other sites

Еми остава да се поразровим из чужди торенти и да видим какво има там , иначе наистина е хубаво повече хора да се интересуват от баскетбола ;)

 

btw

click

peja , не стана това , което си го мислеше :)

Какво съм мислел. Защо реши, че подписването на договор означава оставане. Точно защото го подписаха, означава, че е под тяхен контрол и утре му казват заминавай, според правилата в НБА той не може да каже гък. И вместо да го оставят да си иде като свободен агент, нормално беше да си го осигурят за да имат контрол над него. Все повече се говори за трансфер на Алън Айвърсън в Бостон при Пиърс, но не се знае как точно ще се проведе тази сделка и да ли Пиърс няма да замине някъде.

 

 

А аз както казах по-рано през сезона. Сиатъл СуперСоникс бяха закупени от група селчнчита от Оклахома :Д. Казват, че ще оставят Соникс в Сиатъл, обаче според мен сле година две макс ще ги преместят в Оклахома Сити. Там където миналата година играха Ню Орлеанс Хорнетс заради урагана Рита в Луизиана...то аз да не го говора много, че и Сакраменто май ще хванат пътя са Лас Вегас. :pirate

Link to comment
Share on other sites

А аз както казах по-рано през сезона. Сиатъл СуперСоникс бяха закупени от група селчнчита от Оклахома :Д. Казват, че ще оставят Соникс в Сиатъл, обаче според мен сле година две макс ще ги преместят в Оклахома Сити. Там където миналата година играха Ню Орлеанс Хорнетс заради урагана Рита в Луизиана...то аз да не го говора много, че и Сакраменто май ще хванат пътя са Лас Вегас. :pirate

Ми те по-хубаво сега да ги преместят в Оклахома , щом кмета на Сиатъл не им дава да разширят залата си , не знам какво ги задържа там :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wow Greece 101 : 95 USA. Американците пак глътнаха вода на голям форум. Нито Брайън Коланджело, нито Майк Д'Антъни, нито Кряжневски, нито Уейд, ЛеБрон и Мело успяха да направят нещо. Толкова шум вдигнаха и накрая пак ги изнесоха. Сигурно критиката отново ще е голяма.

Link to comment
Share on other sites

Wow Greece 101 : 95 USA. Американците пак глътнаха вода на голям форум. Нито Брайън Коланджело, нито Майк Д'Антъни, нито Кряжневски, нито Уейд, ЛеБрон и Мело успяха да направят нещо. Толкова шум вдигнаха и накрая пак ги изнесоха. Сигурно критиката отново ще е голяма.

Т`ва не им пречи да се стараят ;)

Link to comment
Share on other sites

Американците биха Аржентина с 96:81 с 32 точки на Уейд,само че в спора за трето място,а не както се очакваше на финала.Какво мислите за финала утре?Според мен гърците са фаворити,особено ако Поу Гасол не се е възстановил от контузията

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...