Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply
Хаурд спечели слам дънка, а тази вечер съм за East разбира се ;) James MVP :punk

Как ми се иска да станем свидетели на Pierce MVP :music Тоя Капоно снощи пак запали коша с тия тройки , тва момче го признавам.. И Уилямс от Юта ме изненада доста като спечели Skills Challenge-a , Уейд от 26.6 миналата година на над 50 секунди тая..

Link to comment
Share on other sites

Еми Уейд не играе като миналата година. BTW Анга Пиърс абсурд МВП. Аз пък изкам най-много Сhris Paul тоя пич много ме радва и изобщо целия му отбор.

Link to comment
Share on other sites

Пффффф днеска гледах състезанията от вчера и се разцепих.Слам дънка кво да го коментирам-Howard си направи всички забивки както трябва и заслужено спечели,особено първата му беше трепач.Изкефи ме и забивката и на Moon,беше много добра ама пича сам се прецака с тая лента дето сложи...Green също дънеше,ама ме издразни с тоя "автограф" към сидиите.

Тройките очаквано от мен си ги взе Капоно,то от другите единствено Пежа можеше да му бъде някаква пречка,ама той пък взе,че много се изложи.

Абеее яко беше,с нетърпение чакам Allstar-a ама съм изморен и едва ли ще седя до 3 да го гледам. :D Пък и бг коментаторите не мисля че ще са добри колкото американските,пфффф ония пичове разцепват. :laughing: SUPERMAN IS IN THE BUILDING!!!!!!!!I'm leaving the biulding!!!I quit my job!!!He is a video game,he's not a real person!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пффффф днеска гледах състезанията от вчера и се разцепих.Слам дънка кво да го коментирам-Howard си направи всички забивки както трябва и заслужено спечели,особено първата му беше трепач.Изкефи ме и забивката и на Moon,беше много добра ама пича сам се прецака с тая лента дето сложи...Green също дънеше,ама ме издразни с тоя "автограф" към сидиите.

Тройките очаквано от мен си ги взе Капоно,то от другите единствено Пежа можеше да му бъде някаква пречка,ама той пък взе,че много се изложи.

Абеее яко беше,с нетърпение чакам Allstar-a ама съм изморен и едва ли ще седя до 3 да го гледам. :D Пък и бг коментаторите не мисля че ще са добри колкото американските,пфффф ония пичове разцепват. :laughing: SUPERMAN IS IN THE BUILDING!!!!!!!!I'm leaving the biulding!!!I quit my job!!!He is a video game,he's not a real person!!! :lol: :lol:

Мда , с кои копчета ги прави тия забивки :D

 

Иначе ,Митак , знам , на Пиърс отдавна му мина времето да играе на МВП ниво , ама аз ей тва си го казах така , просто ми се иска :) Иначе ако МВП-то е от Изтока ще е най-вероятно Леброн или КГ , при запада като нищо и Айверсън да го грабне пак.. главата в момента ми е като футболно игрище ии изглежда ще гледам запис.. :)

Link to comment
Share on other sites

Мача днес беше доста голяма бозичка...Общо взето нищо свястно до последните 5-10 мин,когато се сетиха,че все пак трябва да играят.Според мен един от най-слабите all star мачове последно време.

Link to comment
Share on other sites

Как ми се иска да станем свидетели на Pierce MVP :music Тоя Капоно снощи пак запали коша с тия тройки , тва момче го признавам.. И Уилямс от Юта ме изненада доста като спечели Skills Challenge-a , Уейд от 26.6 миналата година на над 50 секунди тая..

 

За Уейд - ми той от лиготия подцени нещата и за тва изяде мекия :)

 

Дуайд "Супермен" Хауърд - той направо е без коментар... Тва момче направо съживи Слам Дънк-а... Не че Грийн не се опита да направи шоу, но просто Супермен го размаза...

Link to comment
Share on other sites

Според мен Алън заслужаваше мвп-то повече , просто ако не беше избухнал в последните минути запада щяха да празнуват победата , Леброн също го заслужи с тоя почти трипъл-дабъл , ама все пак в края Алън беше човека , който взе мача.

Link to comment
Share on other sites

OMG sk8er тоя мач беше един от най-силните според мен. Беше супер на ниво и бяха равностойни. И имаше красиви изпълнения, абе който не го е гледал изпуска. А Хаурд е изрод "youuuuuuuuu"

Link to comment
Share on other sites

Ако погледнем от страна на простия баскетбол с основните работи ставаше,но нали All star-a е за да се направи голямо шоу с някви уникални лигни от страна на про-тата. :lol: Се пак най-добрите са се събрали кво им пречи да направят нещо красиво.

Link to comment
Share on other sites

Ако погледнем от страна на простия баскетбол с основните работи ставаше,но нали All star-a е за да се направи голямо шоу с някви уникални лигни от страна на про-тата. :lol: Се пак най-добрите са се събрали кво им пречи да направят нещо красиво.

Според мен имаше доста красиви изпълнения и си оставам на мнението, че този мач е един от най-добрите.

 

tomahawk случва се не мже се да биете :P Аз казах, че ще падате ти не ми вярваш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мен имаше доста красиви изпълнения и си оставам на мнението, че този мач е един от най-добрите.

 

tomahawk случва се не мже се да биете :P Аз казах, че ще падате ти не ми вярваш :lol:

Е знам бе , знам ;) Ама колко пъти паднахте докато ни биете , а :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Time for The Playoffs. От години не си спомням толкова изравнени сили в лигата. Има поне 6-7 отбора, които могат да грабнат титлата и още толкова, които могат да изнендат всеки. Особени Вашингтон с оздравелия Аринъс никой не знае на какво са способни. Продължава тенденцията на Запад да има по-силни отбори и деветият в класирането Голдън Стейт с положителен баланс няма да може да влезе в елиминациите, след като са по-добри от почти всички на изток - без Бостън, Детройт и Кливланд. Леко нечестно. Дано променят регламента от догодина.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Честито на всички фенове на Бостън.Доказаха, че са по-добрия отбор.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Попаднах на тема в американски форум, където обясняват новите правила въведени в nba след 2000 година. Има много добри видеота и сравняват каква беше играта по времето на MJ и каква е сега. На мен ми беше много интересна, ето лика http://bruceblitz.proboards.com/index.cgi?...y&thread=59

 

Има и подробен списък с постиженията на Jordan, must see for any fan :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Днес имаше нещо, което се случва веднъж на 100 години на плейофен мач. Портланд, които губеха в края на 3-та част с 23 точки (64-41) срещу Далас, в крайна сметка спечелиха с 84-82. A когато вкараха 84-та си точка поведоха за първи път след началото на първата част. Както има една приказка - на великден стават чудеса

 

 

http://www.nba.com/video/channels/playoffs/2011/04/23/0041000164_dal_por_recap.nba

 

Приятел, отскочи до Портланд някой ден, да ми пратиш малко снимки на Блейзърс :D :punk

няма майтап, но съм бил на 2 техни мача единия ноевмри 2009, другия април 2010.

Link to comment
Share on other sites

Значи мача трябва да се гледа задължително :) Иначе в първия мач на Чикаго ( тази година ) , ако не се бъркам през целия мач падаха и накрая победиха ,но не е имало толкова фрапираща разлика :) 23 точки = 8 тройки :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...