Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

Тая вечер играят Селтикс и Нетс.

Дано мойте хора (Селтикс) бият :)

 

Edit™

No Comment...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply
Прогнозата ми е Сан Антонио-Детройт и предполагам, че Детройт за разлика от миналата година ще спечелят, въпреки че ми се иска обратното. Ако не е Сан Антонио, поне Далас да спечели. Финикс са добър отбор, но не смятам, че могат да преодолеят Сан Антонио или Далас.

То и аз искам Сан Антонио да спечелят, ама не ми се вярва. Тази година Детроит мажат много.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за цървена звезда , ма знам че бихме маями!

84-78 а даже бях сигурен ,че ще паднем :)

Link to comment
Share on other sites

Много интересен мач направиха снощи Финикс и Лейкърс! Вуячич какъв кош отбеляза зад центъра:)

Учуден съм от слабата игра на Кобе! Би трябвало да даде повече от себе си втория мач!

Стийв Неш доказа защо е основният кандидат за МВП отново! Много важна тройка в края на мача отбеляза!

Очаквам всички срещи от тази серия да са оспорвани, защото двата отбора са равностойни, ако Кобе се разиграе!

Следващият мач по Д2 ще бъде вторник срещу сряда от 4.30 сутринта - Спърс-Кингс - 2! Не е за изпускане! :)

Link to comment
Share on other sites

Много интересен мач направиха снощи Финикс и Лейкърс! Вуячич какъв кош отбеляза зад центъра:)

Учуден съм от слабата игра на Кобе! Би трябвало да даде повече от себе си втория мач!

Стийв Неш доказа защо е основният кандидат за МВП отново! Много важна тройка в края на мача отбеляза!

Очаквам всички срещи от тази серия да са оспорвани, защото двата отбора са равностойни, ако Кобе се разиграе!

Следващият мач по Д2 ще бъде вторник срещу сряда от 4.30 сутринта - Спърс-Кингс - 2! Не е за изпускане! :)

Според мен мача на Финикс-Лейкърс не беше интересен, чак толкова. Кобе не е играл слабо, просто Финикс не знаят какво ги чака. Това е план на Фил Джаксън и Кобе да демонстрира слаба игра предимно отборна за да избухне след 1,2 игри и тогава слънцата трудно ще намерят начин за неутрализация. Аз да си призная съм много приятно изненадан от играта на другия ЛА отбор - Клипърс. Срещу дефанзивен тим с добри играчи и скамейка - Денвър, ножиците взеха 2:0 аванс при това с лекота благодарение на Елтън Бранд.

Що се отнася до Кингс-Спърс, хората от Диема са избрали лош момент за тази серия, защото днес Рон Артест няма да играе, защото го наказаха за това че е изпраскал лакет в главата на Ману Гинобили :P Дано диемата покажат и гейм 3. С Артест на Арко Арена ще е много забавно.

Най-голямата изненада до момента си беше победата на Индиана над Ню Джързи като гост!

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-оспорвано ще е между Индиана и Ню Джърси. В останалите мачове победителите ми изглеждат ясни. То и първите мачове го показаха.

Жалко, че диемата няма да дават повторения на срещите по-късно.

Link to comment
Share on other sites

нищо не се знае още, не знам защо реши, че всичко е свършено когато миналата година далас паднаха първите две игри от хюстън удома за ги бият в 7 игри и да продължът. Нещата ще лъснат след 3-та игра.

Link to comment
Share on other sites

Ей вече нямам нерви. Тея Сан Антонио са ебати мизерния нареден отбор шибан!!! През целия мач Сакраменто ги сгъна и водеше 85% от времето. Биби и Милър бяха със слаби игри, но за сметка на това Бонзи Уелш размаза цялата защита на спърс. Нито Боуен нито Джинобили успяха да го спрат. Само че излезе 4-то полувреме с 6 фала, а Шарииф Абдур-Рахим сипна съвсем доволно на Тим Дънкън на рождения му ден при това от скамейката! И онзи керлив марсол (много съм изнервен) Брент Бари вкара няква супер калитарска тройка, защото Биби се спъна в Дънкън и не можа да го опази. И всичко това без Рон Артест. Кингс бяха много по-добрия отбор и трябваше съвсем закономерно да си вземат победата!

1-ия срещу 8-ия се предполага, че Сан Антонио ще вземат серията. Само, че Грег Попович и неговите шпорчета не знаят какво ги чака на Арко Арена с Рон Артест :excl:

 

Мачът беше великолепен. С нетърпение ще очаквам двубоите в Сакраменто и ще се смея когато Рон Артест почне да оре из цялата прехвалена защита на слеяните от Тексас! И пожелвам на Далас във втория рунд да ги омажат. Ако не Маверикс то Детройт със сигурност ще ги разлигави анално най-много в 5 серии!!!

 

Няма да чиститя победата на феновете на Сан Антонио, защото не я заслужавате. Ако има фенове на Кингс тука им чиестетя сърцатата игра на Сакраменто. Бъдещето е светло за нас!

Link to comment
Share on other sites

аз гледах само 3-тата част на този мач, когато ви обърнахме, но в края пак ни изравнихте... ако бяхте били щеше да стане доста интересно

Link to comment
Share on other sites

Ей вече нямам нерви. Тея Сан Антонио са ебати мизерния нареден отбор шибан!!! През целия мач Сакраменто ги сгъна и водеше 85% от времето. Биби и Милър бяха със слаби игри, но за сметка на това Бонзи Уелш размаза цялата защита на спърс. Нито Боуен нито Джинобили успяха да го спрат. Само че излезе 4-то полувреме с 6 фала, а Шарииф Абдур-Рахим сипна съвсем доволно на Тим Дънкън на рождения му ден при това от скамейката! И онзи керлив марсол (много съм изнервен) Брент Бари вкара няква супер калитарска тройка, защото Биби се спъна в Дънкън и не можа да го опази. И всичко това без Рон Артест. Кингс бяха много по-добрия отбор и трябваше съвсем закономерно да си вземат победата!

1-ия срещу 8-ия се предполага, че Сан Антонио ще вземат серията. Само, че Грег Попович и неговите шпорчета не знаят какво ги чака на Арко Арена с Рон Артест :excl:

 

Мачът беше великолепен. С нетърпение ще очаквам двубоите в Сакраменто и ще се смея когато Рон Артест почне да оре из цялата прехвалена защита на слеяните от Тексас! И пожелвам на Далас във втория рунд да ги омажат. Ако не Маверикс то Детройт със сигурност ще ги разлигави анално най-много в 5 серии!!!

 

Няма да чиститя победата на феновете на Сан Антонио, защото не я заслужавате. Ако има фенове на Кингс тука им чиестетя сърцатата игра на Сакраменто. Бъдещето е светло за нас!

 

Спърс ще сгазят Сакраменто с 4-0

Link to comment
Share on other sites

Спърс ще сгазят Сакраменто с 4-0

Много ли си сигурен? Аз пък ти казвам, че след игрите в Сакраменто Сан Антонио ще се върнат много нашпорени!!! Едвам се отърваха селяните овчари калитковци!

 

226423-0427kings.gif

Link to comment
Share on other sites

Bonzi e полудял нещо:) Spurs нямат отговор за него до този момент!

А Маями не знаят къде се намират последните два мача.

Вторник срещу сряда от 02.30 очаквайте мач номер 5 от серията Нетс-Пейсърс по Диема 2.

Enjoy !!!

Link to comment
Share on other sites

Тази снимка ще си я запаза в личния архив и e специален поздрав за zoo :bgrin:

 

tx_bonzi.wells.jpg

 

Фал в нападение.И все пак Спърс ще продължат напред.

Link to comment
Share on other sites

Bonzi e полудял нещо:) Spurs нямат отговор за него до този момент!

А Маями не знаят къде се намират последните два мача.

Вторник срещу сряда очаквайте мач номер 5 от серията Нетс-Пейсърс по Диема 2.

Enjoy !!!

Я кажи час, че все не мога да хвана тея плейофи.

Link to comment
Share on other sites

Фал в нападение.И все пак Спърс ще продължат напред.

Фал или не както казах преди Бонзи Уелш и Рон Артест просто изораха защитата на Грег Попович и когато спърс се върнаха да играят в Сакраменто бяха размазани като мухи на стената. "Спърс ще сгазят Сакраменто с 4-0". Много добре го предрекох, че шпорите ще се приберат нашпорени в Сан Антонио. Четох един матерял за анализа на мачовете кингс-спърс до момента и автора пише: "Защитата на Рон Артест срещу Ману Джинобили е толкова задушаваща и непробиваема, че Джинобили сигурно сънува Рон Артест на испански" хахаха :lol: . И няма начин аржентиница вкарава средно по 30 точки на мач, а в двете срещи с Артест има само 7 точки.

 

Много е лесно да прогнозираш резултат с 1-я и последния и логиката показва, че Сан Антонио ще вземе серията все пак. Но ако ги питаш в момента ходят като напикано мушкато, защото въпроса да ли ще бъдат елеминирани още първия рунд от последния в конференцията е на дневен ред в Тексас. Каквото и да стане обаче аз съм на 7-то небе от това, което показаха Кингс и съм горд то факта, че не се предават и се борят съвсем мъжки.

 

А до момента супер изненадата си е Лос Анжелис. Клипърс елемнираха дефанзивния Денвър с 4:1 и преминават във втория руд на турнира след 30 години. Дни преди да започне редовния сезон прогонозирах, че този сезон ще е рененсансов за ножиците, но определно не съм смятал, че ще изметат Денвър с 4:1!

 

И другата изненада. Лейкърс или по то-точно Фил Джаксън. И тук познах. Това е от мой пост на 25 април след първия мач сънс-лекърс:

Според мен мача на Финикс-Лейкърс не беше интересен, чак толкова. Кобе не е играл слабо, просто Финикс не знаят какво ги чака. Това е план на Фил Джаксън и Кобе да демонстрира слаба игра предимно отборна за да избухне след 1,2 игри и тогава слънцата трудно ще намерят начин за неутрализация.
Link to comment
Share on other sites

След екскурзионното пътуване до Калифорния,Спърс показаха как се играе баскет.Кралете усетиха голяма шпора точно когато си мислеха,че са направили някакъв обрат.Както казваше бай Тошо- "приземяване,приземяване,приземяване...".

Link to comment
Share on other sites

Очертават се оспорвани мачове Маями с/у Ню Джързи. От тоя мач очаквам добра игра от страна на двата отбора.

Link to comment
Share on other sites

San Antonio не позволиха изненада и отстраниха Сакраменто, които се представиха достойно ( с изключение на първия мач), но това не беше достатъчно. Голям мач на Паркър снощи.

Много оспорвана серия се очертава да бъде Сан Антонио - Далъс. Очаквам я с интерес. Като цяло много се забавлявам с плейофите тази година досега, въпреки че нямам свой фаворит. Не липсват драматизъм и феноменални изпълнения, въпреки че лично за мен няма изненади, ако не броим по-лесната от очакваното елиминация на Денвър от Клипърс.

Link to comment
Share on other sites

San Antonio не позволиха изненада и отстраниха Сакраменто, които се представиха достойно ( с изключение на първия мач), но това не беше достатъчно. Голям мач на Паркър снощи.

Много оспорвана серия се очертава да бъде Сан Антонио - Далъс. Очаквам я с интерес. Като цяло много се забавлявам с плейофите тази година досега, въпреки че нямам свой фаворит. Не липсват драматизъм и феноменални изпълнения, въпреки че лично за мен няма изненади, ако не броим по-лесната от очакваното елиминация на Денвър от Клипърс.

Гледах мача по ESPN тази стутрин. Кингс играха без хъс, без желание всякаш не играят в плейофите, а срещу Атланта Хоукс, защото тръгна сериозен слух, че Рик Аделман няма да е повече треньор на Кралете и това е разконцентрирало отбора. Истината, е че Сакраменто имаха потенциала и силите да отстранят Спърс, но според мен треньор не си свърши работата и с право се очаква да не му бъде предложен нов договор. Като цяло обаче аз съм доволен (за разлика от миналата година) от отбора. Те направиха много. За два месеца от дъното на НБА флезнаха в плейофите и накраха Сан Антонио да се позипоти сериозно. Доволен съм от отбора и от индивидуалнта игра. Брад Милър доказа, обаче че не заслужва да носи фанелката на Кингс, както може би и Майк Биби. Според слуховете първи си заминава Аделман и в последствие Милър и Биби. И двамата разочароват до безкрай в две последователни години във фазата на елиминациите. Толкова за Сакраменто. Както казах съм доволен.

 

Далас - Спърс. Трудно се прогнозира тази серия. Ако все пак трябва да избера победител това, ще е Далас най-вече заради феноменалния сезон на Дирк Новитзки и треньора на годината Айвъри Джонсън. Освен тoва Спърс видаха доста зор с Кралете и са уморени. Далас загряха с Мемфис и са в пълна бойна готовност. Всъшност отдавна казах, че предвиждам финал Далас-Детройт, но кунтузията на Кийт Ван Хорн ме притеснява малко. Както и да е ще е интересно да се наблюдава Дрик срещу Тим и Тери срещу Паркър.

Link to comment
Share on other sites

И аз това мисля мабът Далас-Спърс ще е оспорван и интересен. Обаче Кливлънд от доста време не са влизали във втората фаза на плейофите мачът беше много здрав. Peja и аз мисля, че Детройт ще са на финал, ама Далас ме дразнят и не ги ща :)

Link to comment
Share on other sites

Евчето ( Лонгория) явно и е писнало Тони Паркър да си губи времето с някакви мачлета срещу Сакраменто, вместо да изпълнява "трипъл-дабъли" и "алей-ъп"-и в предбрачното ложе...

Ултиматумът е хванал дикиш,защото и Далас усетиха бодването от Голямата шпора :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...