Jump to content
BulForum.com

NBA------Basketball


KnoppiX

Recommended Posts

Ми незнам какво ще правим през този сезон без добър PF или C.Говоря за Ню Джързи.Нещо се прецака работата по привличането на Шарив Абдур Рахим и сега трябва да се търси нещо друго.

 

Дано Чикаго пак успеят да се класират за елиминациите както миналата година :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply
Сакраменто удариха джакпот отново. Шарииф Абдур-Рахим подписа с Кралете. Както казвах трябваше ни играч на PF позицията, след като се оттървахме от Крис Уебър.

Sacramento имат много сериозен отбор, но ключът към успеха им се крие в това дали основните им играчи ще останат здрави през сезона. Това им е най-големият проблем. Очаквам още сделки да направят до началото на сезона, защото имат доста крила и по-малко качествени гардове.Уелс няма да е достатъчен на двойката за целия сезон - прекалено е непостоянен. Не очаквай чудеса от него. Познавам го много добре от Портланд - скандалджия си е.

Минесота направиха добре, че се отърваха от Касел.

Ми незнам какво ще правим през този сезон без добър PF  или C.Говоря за Ню Джързи.Нещо се прецака работата по привличането на Шарив Абдур Рахим и сега трябва да се търси нещо друго.

 

  Дано Чикаго пак успеят да се класират за елиминациите както миналата година :)

Нетс на хартия също имат много балансиран отбор. С новите попълнения Марк Джексън и Джеф МакИнис очаквам по-добър сезон и сигурно участие в плейофите тази година.
Link to comment
Share on other sites

Sacramento имат много сериозен отбор, но ключът към успеха им се крие в това дали основните им играчи ще останат здрави през сезона. Това им е най-големият проблем.

LOL. С подобни изюитски исказвания направо утрепа лямята с лопата. Кингс не са изключение, при всеки отбор здравословното състояние на играчите е барометър за успехите. Все едно Сан Антонио са еднкво силни без Ману Джинобили и Тим Дънкън, или Сиатъл без Рей Алън и Рашард Люис. Да не говорим в каква дупка изпаднаха Портланд, когато Зак Рандолф излезе от строя.

Що се отнася за Бонзи и гардовете, въобще, ама въобще не са малко, освен ако 8 гарда в един отбор не са малко ;) . Направих си труда да провера гардовете и на Протланд - брой, 8. Всъшност не съм доволен особено от тазгодишната селекция на Портланд нито от треньора, който взеха. На Нейт Макмилан играта му правеше Рей Алън заедно с Рашард, виждал съм какви лекета са без тях. Но ще видим, пожелавам успешен сезон за Блейзърс. Ако Бонзи Уелш се прави на нинджа, това си остава за него. Ще бъде сменен както бе направено с дълеч по-класни играчи като Крис Уебър.

 

Нетс, ще играят в пейофите. А Джеф Мкинис е супер пенсионер. Незнам да ли и за смяна на Кид ще става. Но 'мрежите' без мощен играч на PF позицията нямат никакъв шанс срещу отбори като Детройт, Маями, Индиана.

Link to comment
Share on other sites

LOL. С подобни изюитски исказвания направо утрепа лямята с лопата.

Не са ми познати тези изказвания. Трябва да ме светнеш :wacko:

Ти нали си фен на Кингс? Не си ли обясняваш защо точно за тях подхващам темата за контузиите? Провери колко мача са пропуснали, поради травми Педжа, Биби и Милър и ще си обясниш. :unsure: Да не говорим за Уебър и Б. Джаксън, докато бяха при "кралете". Мисълта ми е, че има отбори, които малшансът с постоянно контузени основни играчи ги преследва. Спърс, примерно, почти не могат да се оплачат от тежки травми на основни играчи. :excl:

А за гардовете - не ме вълнува количеството хич, важно е качеството. Портланд и 20 гарда да имат, пак може да не влязат в плейофите. От тези 8 ( ? ), които казваш, че си преброил, 1-2 да са на добро ниво, а това е крайно недостатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Мисълта ми е, че има отбори, които малшансът с постоянно контузени основни играчи ги преследва.

Това казвам и аз, никой не е застрахован от подобни проблеми. За да сме точни Биби и Стоякович не са пропуснали повече от 5,6 мача, което е напълно нормално в рамките на редовния сезон. Милър беше кунтузен единствено в края на сезона, но беше на лице за плейофите. За останалите Уебър и Джаксън, не случайно вече не носят фанелката с короната.

За гардовете .. количеството има огромно значение. Има значение да има 1 здрав титуляр и достатъчно причлични бекъпс. Трудно някой ще събере 4,5 all-star гарда в отбора си. За пример ще дам Детройт, които просто нямаха гардове миналия сезон играха със 7 играча цяла година, да не говорим за качество.

 

Порланд, аз също не харесвам рустера на отбора. Този тим по мое мнение имаше три класни играчи: Рашиид Уолъс - замина за Детройт, Абдур-Рахим вече е Кинг, и третия играч остава - Зак Рандолф. До някъде и Дариус Майлс. Те двамата остават да бутат отбора. Деймън Стодърмайър е добър гард, както новака избран от драфта. Според мен Портланд изиграха доста хазартно картите си и някак си съм скипитчно настроен към тази селекция. Май наистина ви трябва по добър ГМ. И все пак успех, ще интересно Кингс и Блейзърс да премерят сили да речем на финал на Запад B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В състава на Шпорите е решил да продължи кариерата си Майкъл Финли. Досегашният гард на Далас е предпочел офертата на Спърс пред тези на Маями, Финикс и Минесота. Очаква се в най-скоро време 32-годишният ветеран да подпише и официално да се присъедини към Спърс.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Не разбирам за кво пишете само за НБА ама аз иначе съм за San Antonio Spurs!!Искам да попитам дали някой е чувал за streetbolа Shencker.Mislq че така се пишеше.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

радвам се, че Сан Антонио започна добре сезона и може отново да се пребори за титлата, а Детройт ще ни е най-големият съперник

ЛА Клипърс изненадващо водят в дивизията си, а Торонто и Атланта се представят много слабо

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

по диема 2 дават по 1 мач на седмица в събота от 3.00 сутринта и малко по късно през дена го повтарят

Link to comment
Share on other sites

Повторението е събота сутринта от 10:45. Тая седмица ша гледаме Heat VS Spurs ;) Ша стане мач :D

 

Искам Шак да забие през Тим Дънкън :D и да покаже що го нямаше Тим в All-Stars-а миналата година :P

Link to comment
Share on other sites

Повторението е събота сутринта от 10:45. Тая седмица ша гледаме Heat VS Spurs ;) Ша стане мач :D

 

Искам Шак да забие през Тим Дънкън :D и да покаже що го нямаше Тим в All-Stars-а миналата година :P

Ех, гледам още разбирачи се събират в тази тема. Първо коефициента на интелигентност на Тим Дънкън спрямо Шак е в пъти повече. Диезлът вече остаря и го преследват кунтузии. Изгирава една част от мача след това едвам диша на игрището. Пазят му силите белким направи нещо на плейофите макар там диригента вече носи името Дуейн Уейд. И btw...от къде разбра, че Тим Дънкан не бе на миналото издание на All-Star? Не само, че беше там, място му на PF ще стои за него докато не приключи с кариерата си.

А сега полезна информация за всички НБА любители. Това е програмата до края на годината на мачовете, които бедните евреи Диема Вижън са купили. В место да чакате и да дебните анонсите можете да направите справка тук. Ето и програмта:

 

Day Date Game Time

Fri 1/20/2006 San Antonio at Miami 8:00 PM

Fri 1/27/2006 Cleveland at Indiana 7:00 PM

Fri 2/3/2006 Seattle at Houston 8:30 PM

Fri 2/10/2006 Sacramento at Phoenix 9:00 PM

Fri 2/24/2006 New Jersey at New York 8:00 PM

Fri 3/3/2006 Chicago at New York 7:30 PM

Fri 3/10/2006 Golden State at Miami 7:30 PM

Fri 3/17/2006 Phoenix at San Antonio 8:30 PM

Fri 3/24/2006 Detroit at Indiana 7:00 PM

Fri 3/31/2006 Milwaukee at Detroit 8:00 PM

Fri 4/7/2006 Dallas at San Antonio 8:30 PM

Fri 4/14/2006 Minnesota at Indiana 8:00 PM

12 мача до края (без all star и навярно плейофите). Както се забелязва всички мачове са в Петък срещу Събота.

Link to comment
Share on other sites

Бъзикам са бе, ни са фащай. Тим Дънкън си играе добре ама чат пат бая са излага. А колкото за Шак - той вече е жива легенда и скоро в някой музай трябва да го пращат. Нов все пак Тим Дънкън трудно ша стане това което е Шак.

 

И за малко да забравя - мерси за програмата, спести ми доста ровене. Не съм сигурен много много ама май All Stars-а ша го дават по Диемата

Link to comment
Share on other sites

all-stars казаха, че ще го дават

иначе си напълно прав за Шак, въпреки че в събота ще съм за Сан Антонио

Link to comment
Share on other sites

Е то бивало и да си за Heat :D:D

 

Обаче тоя мач Паркър направо са разглоби. Ако не беше той трудно щяхте да на биете. Яд ме е само за втората четвърт, където малко изпуснахме играта и само Уейд и Уилямс се опитваха да направят нещо.

 

Heat VS Spurs 94-101

Link to comment
Share on other sites

Ако Джинобили не се беше контузил, Маями нямаше да може да ни изравни 6 мин преди края. Той докато беше на игрището не игра на обичайното си ниво, но пък излизането му беше във важен момент.

Тони Паркър игра прекрасно, а Тим Дънкан много ме дразнеше когато стреляше наказателни.

Link to comment
Share on other sites

Мойте уважения към Пат Райли, но този сезон ще му излезе през носа с тези неадекватни смени на рустера на отбора си. От както разкара майсторите от тройката: двамата - Деймън и Еди Джоунс Маями едвам се справя. Когато бяха в отбора Дуейн Уейд беше буталото, Шак играеше пост-гейм за забивки и борби под коша, Удонис Хаслем пробиваше и вкарваше не малко джъмпари и на крилата бяха Еди и Деймън Джоунс и в момента, който опонента им ги пазеше зоново тези двамата наливаха една след други тройки, подкрепяни стабилно от Кеон Дуулинг. Сега отбора е зле. по-зле от миналата година и този сезон на плейофите ще ги маже влака здраво. Ако не направи някоя смяна в отбора си преди 25 февруари(когато изтича трансферния прозорец в НБА), Пат Райли ще види зор.

 

За снощния двубой коментара ми е кратък. Класическа защита - победа.

 

LLS, няма какво да се ядосваш на Дънкън. Много малко са високите играчи в лигата, които са добри от наказателната линия, за Шак да не говорим. Всъшност се сещам за 3,4 центрове, които стрелят добре от линията:

Зайдрунас Илгаскес, Ц. - Кливланд Кавалерите

Брад Милър, Ц. - Сакраменто Кингс

Назр Мохамед, Ц. - Сан Антонио Спърс

Яо Минг,Ц. - Хюстън Рокетс

Най-зле стрелящите центрове са Рашо Нистерович от Спърс и Ерик Демпиер от Далас.

Link to comment
Share on other sites

Няма ко да му се дразниш на Дънкън. Той нека си завършва атаките както трябва, пък наказателните - ша са лиши от малко точки отбора :D Много е зле отбора на Heat и липсата на тройкаджии си казва думата. Дано направи нещо по въпроса Пат Райли. В момента разчита основно на Шак, Уейд и евентуално Уилямс.

 

А какво стана с Джинобили не можах да разбера?!? Как е той? Нещо сериозно ли е или само изкълчване?

Link to comment
Share on other sites

Според Попович, Джинобили няма да играе дълго време, но не е счупил нищо. Да си контузиш глезена е болезнено.

 

Маями не са чак толкова зле. Проблема е че разчитат само на Уейд и Шак, а пък Шак не е в най-добрата си форма. Титлата няма да могат а я спечелят. Давам им максимум финал в източната конференция.

 

peja, прав си че повечето високи играчи не са добри от наказателната линия, но има и изключения(Новицки, Гарнет)... Дънкан е звездата на отбора и може поне малко да подобри процента на стрелба от наказателната линия.

Link to comment
Share on other sites

Вярвай ми знам колко е болезнено да си контузиш глезена :rolleyes: Дано да не е нещо много сериозно, защото ще е жалко да не играе толкова дълго време.

 

А маями хич не са зле. Нещата стават ако всички са напънат да играят а не само да гледат ;) Дано изкопаем от някъде един двама тройкаджии че лошо :D

Link to comment
Share on other sites

peja, прав си че повечето високи играчи не са добри от наказателната линия, но има и изключения(Новицки, Гарнет)... Дънкан е звездата на отбора и може поне малко да подобри процента на стрелба от наказателната линия.

LSS, аз говоря за играчи на позиция център, които стрелят или не стрелят добре. Кевин Гарнет и Дирк Новитзки играят на PF не С. A на PF позиция стрелците от линията за уадри са много, почти всеки тоест. Рашеед Уолъс, Амаре Стадърмайър, Дуайд Хауърд, Елтън Бранд, Джармейн О'нийл, Даниел Маршъл, Владимир Радманович и други.

 

Тази година може да оставите още от ся по 10лв, че Детройт ще са шампиони. Така здраво мажат, че който им се падне на финала ще го ликвидират с 4:1 или 4:2 като ги гледам как раздават правосъдие без значение дали с в Детройт или са гости.

 

А аз снощи гледах моите Сакраменто Кингс как загубиха толкова нелепо от Орландо. Водиха цял мач и накрая загубиха 11 точки преднина, пропуснаха една тройка за победата и играха ОТ, където паднаха. От 8 поредни години на плейофите тази година Кралете май ще изпуснат. Прекалено много млади и нови момчета и полвината кунтизини титуляри. Пежа Стоякович беше с травма и не е във форма. Шарииф Абдур Рахим беше със счупена челост на скоро се пооправи и още не е във форма а Бонзи Уелш, още е с кунтизия и следващия мач ни е гостуване на Маями и нещата не изглеждат розови.

Link to comment
Share on other sites

кобе е голям талант, но тези негови постижения се дължат главно на егоистичната му игра и на това, че смешният му отбор разчита само на него и много рядко на ламар одъм....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...