Jump to content
BulForum.com

Чалгарско радио вместо Гонг от 8 декември


veseo

Recommended Posts

От четвъртък, 8 декември, се спира единственото спортно радио в България, тъй като новите собственици са решили, че имат нужда да се лее още повече чалга от досега. Предполага се, че поне по-опитните членове на екипа ще се върнат на работа в Дарик и ДАЙ БОЖЕ ще се продължат спортните предавания, поне докато се играят мачове. И все пак, още една победа на дивата чалгия.

 

Освен това, както забелязвам, се оформят две големи компании, които са накупили повечето радиа в ефира и ще го пренаредят. Какво мислите, добре ще е да се разнообрази ефира и да има всякакъв тип радиа, ама с тая замяна Гонг за чалга много ми падат в очите тия Метромедия.

Link to comment
Share on other sites

Не че слушам радио, ама голяма кретенщина ми звучи. Едно спортно радио имаше (онова дето беше на 90.6 не го броя) и те да го махнат заради това музикално издевателство. Няма достатъчно чалгии по другите радиа, ами още... Поредната възможност шофьорите от градски транспорт да се гаврят със слуха ни.

Link to comment
Share on other sites

УРАААА!!! Ще има чалгаааа. :punk :lol:

Еми да ви кажа, няма достатъчно чалга радиа. Има едно ритмо и скоро на негово място ще бъде радио Атлантик, а Веселината пък не я броя много. За сметка на това пък има над 20 радиа с друга музика. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, в момента водят преговори с Пайнер и мисля, че радиото ще се казва Планета. Ако питат мен - да не пипат нито Ритмо, нито Гонг. Не виждам смисъл да се спират радиа с голяма слушаемост като Ритмо и Гонг. Аз лично слушам и двете и си ги харесвам. А най-тъпото е, че спират Ритмо, за да пуснат поредното "денс" радио Атлантик - все едно няма Фреш, Сити, Ен Ер Джи, Катра, Витоша etc. та и още едно...

Link to comment
Share on other sites

Да, в момента водят преговори с Пайнер и мисля, че радиото ще се казва Планета. Ако питат мен - да не пипат нито Ритмо, нито Гонг. Не виждам смисъл да се спират радиа с голяма слушаемост като Ритмо и Гонг. Аз лично слушам и двете и си ги харесвам. А най-тъпото е, че спират Ритмо, за да пуснат поредното "денс" радио Атлантик - все едно няма Фреш, Сити, Ен Ер Джи, Катра, Витоша etc. та и още едно...

 

Да определено съм съгласен с теб. Няма смисъл от смяна..И Гонг-а си слушам и Ритомото..А сикана с тия денсове и аз слушам много Сити и другите..ама кафа с тях..като бройка де..

Link to comment
Share on other sites

Радио Гонг беше най-спортното радио в България. Слушах го с интерес всеки път и най-важното беше, че нямаше измислена информация от "сигурни" източници. За пореден път се убеждавам, че кретенизмът няма граници.

Link to comment
Share on other sites

УРАААА!!! Ще има чалгаааа. :punk :lol:

Еми да ви кажа, няма достатъчно чалга радиа.

 

Мда, само 2 досега, които изчезват и ще остане само 1 де. Верно, спортните са толкова много, че не мога да ги преброя на пръста на едната си ръка чак :angry:

Link to comment
Share on other sites

Значи предпочиташ 10 станции с чалга ? ? ?

 

Не, нека да има от всички! По-добре да спрат едно денс и пуснат още едно спортно даже - примерно Радио 3 на Сашо Диков :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Малко е смешно... Сменят Гонг (който замести Тангра!) с чалгарско радио... И не кога да е, а на 8ми декември (ако някой още помни какво се е случило на 8ми декември...)... :rolleyes:

 

Но така или иначе ми е все тая за Гонг, ако ще да го заменят и с радио за коледни песнички - собствениците му махнаха една легенда за да го създадат, така че ми е трудно да изпитам съжаление... :)

 

...А и в България под "спортно" обикновено се разбира "футболно" (:sick), така че bye, bye!

Link to comment
Share on other sites

Не че слушам радио, ама голяма кретенщина ми звучи. Едно спортно радио имаше (онова дето беше на 90.6 не го броя) и те да го махнат заради това музикално издевателство. Няма достатъчно чалгии по другите радиа, ами още... Поредната възможност шофьорите от градски транспорт да се гаврят със слуха ни.

явно твоя слух гаврят,не и моя.

Link to comment
Share on other sites

Но така или иначе ми е все тая за Гонг, ако ще да го заменят и с радио за коледни песнички - собствениците му махнаха една легенда за да го създадат, така че ми е трудно да изпитам съжаление... :)

 

Тва Тангра има ли нещо общо с комедийното сайтче за конспирации, че не го помня?

 

...А и в България под "спортно" обикновено се разбира "футболно" (:sick), така че bye, bye!

 

Мда, затова Гонг коментираха сума баскетболни и волейболни мачове ;)

Link to comment
Share on other sites

Тва Тангра има ли нещо общо с комедийното сайтче за конспирации, че не го помня?

човекът говори за рок радио "Тангра", което си беше ебаси култа. Ама Маричков и Ко го продадоха и на неговата честота дойде Гонг. Така умря единственото за времето си рок радио. Ся поне си имаме Зи Рок :punk

Link to comment
Share on other sites

Всичко,което става е много жалко и тъжно :( Любимото ми радио си отива,единственото по рода си в българския радиоефир.Аз не помня да е имало някакво спортно събитие с БГ участие и те да не са предавали директно...

 

Явно от другата седмица ще съм само на З-рок :unsure:

Link to comment
Share on other sites

примерно Радио 3 на Сашо Диков :laughing:

Тва ще е мноо яко радио! :)

Гонг си е добро радио и верно,че поп радиата се навъдиха доста.Щом искат да слагат ново чалгарско радио да спрат едно от "фешън" радиата...Ама и да спрат Гонг ще го замести някое друго, така че споко! :D

Link to comment
Share on other sites

УРАААА!!! Ще има чалгаааа. :punk :lol:

Еми да ви кажа, няма достатъчно чалга радиа. Има едно ритмо и скоро на негово място ще бъде радио Атлантик, а Веселината пък не я броя много. За сметка на това пък има над 20 радиа с друга музика. ;)

нека направо всички радиостанции да ги направят мангалски. Най-доброто радио ще махнат, заради циганска музика :angry1

Link to comment
Share on other sites

човекът говори за рок радио "Тангра", което си беше ебаси култа. Ама Маричков и Ко го продадоха и на неговата честота дойде Гонг. Така умря единственото за времето си рок радио. Ся поне си имаме Зи Рок :punk

 

Тогава си връщам думите назад ;) Т.е. не думите, а подигравателния тон.

Link to comment
Share on other sites

Тва ще е мноо яко радио! :)

Гонг си е добро радио и верно,че поп радиата се навъдиха доста.Щом искат да слагат ново чалгарско радио да спрат едно от "фешън" радиата...Ама и да спрат Гонг ще го замести някое друго, така че споко! :D

 

Не, най-хубаво да не пипат нищо. Да си оставят Ритмо и Гонг.

Виж може да спрат Веселина и да пуснат на нейно място Радио 3 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

човекът говори за рок радио "Тангра", което си беше ебаси култа. Ама Маричков и Ко го продадоха и на неговата честота дойде Гонг. Така умря единственото за времето си рок радио. Ся поне си имаме Зи Рок :punk

 

Milagold? Тука пак стана спор - чалга vs. други работи. Защо ли не се и учудвам. Аз лично слушам радио само докато карам. По Ритмо пускат само няква селяния дето не е поп-фолк ами си е чиста дърта чалга, а Гонг изобщо не е измежду запаметените станции. Аз слушам Радио 1 и FM+.

 

Явно някои разбират, че всичко се прави за финансова облага. Ще пускат чалга докато има хора които да я слушат. Като не пускат по Ритмо нещо хубаво, хората ще сменят на друго чалга радио по което ще пускат нещо по-хубаво. Ще сменят така 4-5-6 пъти и накрая вместо да пускат първо Ритмо и да сменят когато има нещо което не им харесва, ще си пускат направо другото радио. Така се дига рейтинга => рекламодателите => финансовия приход. Ако някой иска да гледа мач, може да го гледа по телевизията. Предпочитам да гледам даден мач, отколкото да го слушам по радиото, но в случая аз нямам право да говоря много много, защото Български футбол не харесвам, а то по Гонг друго незнам дали коментират.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой иска да гледа мач, може да го гледа по телевизията. Предпочитам да гледам даден мач, отколкото да го слушам по радиото, но в случая аз нямам право да говоря много много, защото Български футбол не харесвам, а то по Гонг друго незнам дали коментират.

ами ако не си в къщи по това време можеш да си пуснеш радиото в колата или в рейса или на работа

 

ем тъкмо да замести ритмото. Спортни новини има по всяко радио...

явно не правиш разлика между спортни новини и спортно радио с коментари в реално време

Link to comment
Share on other sites

Жалко, единственото радио, което се случваше да си пусна сам :cry Не мога да разбера какъв е смисъла в днешно време да се пускат радиа, чиито плейлисти се събират на най-обикновен мп3 плейър и рекламите са в пъти повече от всичко останало :sick

Link to comment
Share on other sites

През оная работа ми е.

 

Иначе ако трябва да избирам измежду двете злини "спорт" и "чалга" - предпочитам чалгата. тя поне върви с ракия.

 

Tо едно свясно радио няма и без това.. като чуя City и |Fresh| и ми се обръща стомаха няколко пъти. Чалгията не я броя изобщо...

 

Радио 1 - става ама нека си увеличат плейлистата малко защото в момента има не повече от 50 парчета...

 

Да не говорим че в близките няколко хиляди години няма да има радио по което да слушам моите любими неща.. :) така че мекия.. :-P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...