Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Пичове да ви питам знае ли някой алтернативна програмка на DAEMON Tools

 

става въпрос за маунтване на image. Казвайте няква, че много ми трябва за утре :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Здравейте всички, незнам дали точно тук е мястото /поне се надявам да е така/ някой може ли да ми даде линк към Уиндоус ХР home edition за доунлоад много е спешно трябва ми ако може на локален сървър

 

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми програмка за конвертиране на mp3 файлове в Wav формат! :blink:

И още нещо! Как да конвертирам .fla файлове в .gif или .jpg ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да намеря крак или вариант със сериен номер за тази програмка:

123di - това комплект уроци за обработка на снимки. Брат ми ходи на някъв курс по дигитална фотография и там нещо много я хвалили...

Link to comment
Share on other sites

Търся програма за статистика. Казва се Instat- версия 3 или по- висока. Аз имам демо, но е с намалени функции.

 

а колко е голяма пъланта версия? в eMule има нещо, но не знам кавко е. пише само Graphpad Instat 3.0

 

Здравейте.Търся тази програмка Mobile Media Maker,за телефон Sony Ericsson .В този сайт я има www.makayama.com,обаче е демо и се плаща за нея,а на мен ми трябва пълната версия.

 

в мулето я има.

 

Нещо не мога да намеря крак или вариант със сериен номер за тази програмка:

123di - това комплект уроци за обработка на снимки. Брат ми ходи на някъв курс по дигитална фотография и там нещо много я хвалили...

т'ва ли е?

 

post-1128-1134229138_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

samkijot,благодаря ти за информацията за програмкака Mobile Media Maker,обаче нищо не разбирам от това eMule.Ако можеш да я свалиш,или да кажеш някакъв сайт ,от където може да се свали тази пълна версия,не демото,ще съм ти много благодарен

Link to comment
Share on other sites

А някой дали ще може да ми намери пълна весрия на Guitar Pro 5 (по възможност и с крак или кейген)? Видях, че я има по някакви международни торенти, ама съм много босичък в тая област и няма да мога да се оправя? :)

 

Едит: Справих се! Не се занимавайте! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз търся една програма обаче незнам име (тоест , знам че има подобен вид програми обаче незнам името на нито една).

Трябва ми Software , който да засича Hardware-а на РС-то и да ти казва какви драйвери трябва да си свалиш.Айде плс кажете някоя такава програмка и ми дайте линк-че ако не ви затруднява,ако не само име пак може да хелп.10х предварително

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...