Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Mоже да се звани на домашни и мобилни! Само, че трябва да си купи skype out ваучер!

Е знам че има тази функция,но е платена така че все едно я няма :D :)

То щом ше трябва да плащам за ваучери по-добре да си му звънна от моя домашен или мобилен! :P :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Е знам че има тази функция,но е платена така че все едно я няма :D  :)

То щом ше трябва да плащам за ваучери по-добре да си му звънна от моя домашен или мобилен! :P  :)

 

E да така е.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми сериен номер за AVG 7.0.240 (която е качена в warez-a) Serial-a, който е в папката на програмата не е валиден.И не ще да ми се активира програмата.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми сериен номер за AVG 7.0.240 (която е качена в warez-a) Serial-a, който е в папката на програмата не е валиден.И не ще да ми се активира програмата.

 

70-TF0LM4-P5-C0XX-X00-S7SI9-BZU-IHXQ

 

have fun !! ;)

Link to comment
Share on other sites

70-TF0LM4-P5-C0XX-X00-S7SI9-BZU-IHXQ

 

have fun !! ;)

 

Ами ако прочетеш по-добре ще видиш какво съм писал, а именно че номера, който е в папката на програмата не е валиден.А този който ти си ми дал е точно този от папката. :) Други идеи?

Link to comment
Share on other sites

Имам силна нужда от Windows XP за Athlon64. Релейса който е качен тук явно е за интелската платформа и твърдо не се разбира с амд-то.

 

П.С: Ако някъде е писано по темата моля да бъда извинен. Просто не съм търсил достатъчно задълбочено.

Link to comment
Share on other sites

Ами ако прочетеш по-добре ще видиш какво съм писал, а именно че номера, който е в папката на програмата не е валиден.А този който ти си ми дал е точно този от папката. :) Други идеи?

 

да верно не го бях видял но дано този стане

 

70-TH0TS1-P4-C01-S4HF9-MMM-C325

 

или този 70ZJ-TV5I80-PE-CY2-SX-ZKF-TZ4DD9

ако не можеш да ползваш crack-a ;)

Link to comment
Share on other sites

Много съжалявам ако вече е питано  ;) Ама някой може ли да ми намери Serial за "Adobe Photoshop 7.0"  :)  10х предварително  :)

 

ТЪРСИ ТУК!!!

Link to comment
Share on other sites

да верно не го бях видял но дано този стане

 

70-TH0TS1-P4-C01-S4HF9-MMM-C325

 

или този 70ZJ-TV5I80-PE-CY2-SX-ZKF-TZ4DD9

ако не можеш да ползваш crack-a  ;)

 

Деа мааму и този не става, нито с crack-a.Инсталирах си Free версията.Да се надяваме, че и тази ще ми свърши работа и няма да имам ядове :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Деа мааму и този не става, нито с crack-a.Инсталирах си Free версията.Да се надяваме, че и тази ще ми свърши работа и няма да имам ядове :)  :punk

пробваи с този 70-tf0lm4-p5-c0xx-x00-s7si9-bzu-ihxq

Link to comment
Share on other sites

Деа мааму и този не става, нито с crack-a.Инсталирах си Free версията.Да се надяваме, че и тази ще ми свърши работа и няма да имам ядове :)  :punk

 

значи сега какво правим дърпаш си про версията 7.0.302 тя е наи новата ;)

и използваш следния сериен номер 70-TH0QZ2-P2-C01-S63MC-BUY-3KUN

have fun!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам и аз възможно ли е да се кракне WinRar така че да не ти иска парола при екстрактването на някой файл?

Link to comment
Share on other sites

ама и ти нищо не искаш  :D  не неможе

 

Възможно е, ама какво да обеснявам като.... Всички се досещат за начина!

Link to comment
Share on other sites

Е да...кой се сеща как става?

Има някакви Rar password recovery...които не ми вдъхват доверие, защото файла е руски и мисля, че паролата кояро са му избрали няма да е хич лесна за да се налучка...

Има ли някакъв друг начин, да се премахне тази парола и да ги видя тези пусти файлове?

Link to comment
Share on other sites

Е да...кой се сеща как става?

Има някакви Rar password recovery...които не ми вдъхват доверие, защото файла е руски и мисля, че паролата кояро са му избрали няма да е хич лесна за да се налучка...

Има ли някакъв друг начин, да се премахне тази парола и да ги видя тези пусти файлове?

 

Ами то има едно нещо дето се вика cracked version!

Link to comment
Share on other sites

Тя версията на WinRAR ми е кракната...само че самия файл който си свалих от интернет е с парола, която незнам как да преодолея.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...