Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

q vij tova url e direktno za download...ej tva e

 

Излиза ми! Моля пиши по възможност на кирилица.

 

http://warez.ru:8080/FTP/Pictures/Na.Golqmhaker/databg.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Това а ИЕ стана.

 

Да питам как мога да смаля един GIF. Примерно ако е 273КБ, да го направя по 25.

За форум е!

Мерси предвърително!

Link to comment
Share on other sites

golqmhaker... gotovo li e ili nqma da moje6??

 

btw а бе имам проблеми с language bar-a на XP - незнам как да си сложа BP(phoneti4na kirilica) i se my4a tuka da pi6a na BDS... pomognete...

Link to comment
Share on other sites

търся програма с която на накъсам мп3-ка

благодаря :)

Sounde Forge(sound editting software) - naj elementarnoto e da otvori6 mp3-kata i sled tova da selektira6 4ast ot neq i s Ctrl+C, File->New i Ctrl+V da otdelq6 na nov file...sled koeto expot-va6 i gotovo...

:blowup:

 

daje eto ti go tuka na link

Link to comment
Share on other sites

Sounde Forge(sound editting software) - naj elementarnoto e da otvori6 mp3-kata i sled tova da selektira6 4ast ot neq i s Ctrl+C, File->New i Ctrl+V da otdelq6 na nov file...sled koeto expot-va6 i gotovo...

 

daje eto ti go tuka na link

Да, ама така пада качеството при рекомпресирането.

Специално за накъсване на мп3-ки без рекомпресиране, се използват програми като MP3Direct.

Ето една тема, където го обсъждахме:

http://www.warez.ru/invision/index.php?showtopic=24051

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах си наскоро качения в Уареза Trojan Remover ама след като го ъпдейтнах ми поиска отново регистрация и даде съобщение че името и серийния номер от readme.txt-то от папката където е качен вече са невалидни.

 

Дайте някакви нови или key-gen, щото почна trail версията

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах си наскоро качения в Уареза Trojan Remover ама след като го ъпдейтнах ми поиска отново регистрация и даде съобщение че името и серийния номер от readme.txt-то от папката където е качен вече са невалидни.

 

Дайте някакви нови или key-gen, щото почна trail версията

Виж в Датата там има няколко версии,които се свалят заедно с сериала/крака! :)

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах си наскоро качения в Уареза Trojan Remover ама след като го ъпдейтнах ми поиска отново регистрация и даде съобщение че името и серийния номер от readme.txt-то от папката където е качен вече са невалидни.

 

Дайте някакви нови или key-gen, щото почна trail версията

drug put nedei da update-vash mnogo qsno 4e 6te ti sloji seriala v black list

;)

http://warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/Trojan.R...r.v6.3.4-patch/ ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje li nqkoi da mi kaje programa koqto da raboti s web camera...(osven ICQ) ;)

 

Аз ползвам yahoo! А иначе с камерата има web eye& VP-eye

Link to comment
Share on other sites

golqmhaker... gotovo li e ili nqma da moje6??

 

btw а бе имам проблеми с language bar-a на XP - незнам как да си сложа BP(phoneti4na kirilica) i se my4a tuka da pi6a na BDS... pomognete...

tva go povtarqm pak!!!!:

"btw а бе имам проблеми с language bar-a на XP - незнам как да си сложа BP(phoneti4na kirilica) i se my4a tuka da pi6a na BDS... pomognete..."

Link to comment
Share on other sites

tva go povtarqm pak!!!!:

"btw а бе имам проблеми с language bar-a на XP - незнам как да си сложа BP(phoneti4na kirilica) i se my4a tuka da pi6a na BDS... pomognete..."

 

Ся човек. Ако искаш да кача кирлица. Обаче малко се мъчих,докато си я настроя, ама и аз тогава бях не много запознат. Въпроса е сега кирлилица ли искаш, или нещо друго?

Link to comment
Share on other sites

tva go povtarqm pak!!!!:

"btw а бе имам проблеми с language bar-a на XP - незнам как да си сложа BP(phoneti4na kirilica) i se my4a tuka da pi6a na BDS... pomognete..."

 

 

http://injinera.bgplus.com/wxp/xp_bul.htm

 

Кирилизация на Windows XP и .NET - къде да цъкнем, та да работим с Българския без проблем. Фонетична клавиатура културно.

 

Специално за това ако пуснеш едно търсене във форума ще ти излезе сигурно над 100 пъти този адрес - и до сега да си забравил... Прекалявате с това чакане на готово.

 

golqmhaker, какво качване на каква кирилица те гони?! Файлчетата са под 100К - спокойно човека си ги сваля от там. Мислете малко, а? Има ли полза да са тук?

 

И като гледам - малко на чат сте го обърнали тука... Има лични съобщения - ползвайте ги. И като си решил да слагаш скрийншотове - съобрази малко размера им, намали ги...

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да ми даде сериен номер за Flash FXP 2.1 ???

 

Ще ти дам, но слушай. След като сложиш серийния се слагаше крака или обратно. А сериен->>ей ся!

 

Разгледай тук в една от папките има крак->> и в крак папката има сериен.

 

Иначе търси и тук

 

Само да кажа че серийния трябва да изглежда като този:

-------- FlashFXP Registration Data START ------

Walther Becks

N/A

jenniferk@mipunto.com

00000001

03-13-2002

uJUde8Tad1nr2TU4sMKeMG5YnFJ9Otrc=rlLY9pjLTw

XefvGpxBOmpzvJeJdCL=vh8irZYP8GqeVDiWaQrLR+5

rSlcGPUfXnKCoP8Oi4TzfkuJVEOJjZjnQtUpGmNci3

-------- FlashFXP Registration Data END --------

 

Може и да е без Start and End, но трябва да е нещо такова. Я го пробвай този дето сега ти го давам в примера, но след това ти трябва и КРАКА, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!

Link to comment
Share on other sites

A3 crack-a съм го сложил вече...

 

Прочети целия ми по-горен пост и виж какво ще стане. Това е! Правил съм го вече, но винаги не мога да запомня кое беше първо! Но може и да няма значение.

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми намери крак или сериен ном. за Hattrick Manager v2.38

( http://www.stefan-pettersson.nu/hm/ )

 

Виж тук

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...