Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

някой проявява ли интерес към това -> Interbase 7.1 For Windows или да го трия?  :confused

 

ами на диск 3 от Delphi 2005 което го има тук качено има версия 7.5 ако не се лъжа (директорията се казва Ib75, затова)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
ами на диск 3 от Delphi 2005 което го има тук качено има версия 7.5 ако не се лъжа (директорията се казва Ib75, затова)

 

ок. значи го делвам

 

btw можете да затриете постовете

Link to comment
Share on other sites

Zna4i tarsq programa koqto da otvarq ASF format i da moje da prevra6ta film4eto vav mnogobroini kartinki vsmisal da kajem ako film4eto e SSS.asf da prai SSS0001,SSS0002 ... :bgrin:

 

i btw o6te edna programa koqto na opredeleno vreme koeto si naglasqm da mi podava signal na tonkolonite :punk

Link to comment
Share on other sites

nqkoj znae li programka kato radmin samo 4e bez da q ima na pc-to v koeto iska6 da byrka6 kajete pls

 

dali ima takawa a?????

daje sy6to kato neq(remote administrator) no bez da q ima na pc-to v koeto iskam da byrkam

 

Remote desktop. Има си я в windows вградена.

Link to comment
Share on other sites

bi li mi obqsnil kyde po to4no i za xp li gowori6 6toto namerih samo remote asistance???????????  :confused  :confused

 

Aми да за ХР говоря. Ами иди на търсачката в windows и търси за такава програма. Ако не-само remote.

Успех!!!

Link to comment
Share on other sites

Как да отворя WIN RAR (3) файл с парола?

Разбира се като исключим подобни програмки на adwanced rar password recovery и други подобни , защото те са безсилни????

Във фаила има само текст и няма програма.

Може ли да се прочете текста без да се отваря самия фаил? :confused

Link to comment
Share on other sites

Как да отворя WIN RAR (3) файл с парола?

Разбира се като исключим подобни програмки на adwanced rar password recovery и други подобни , защото те са безсилни????

Във фаила има само текст и няма програма.

Може ли да се прочете текста без да се отваря самия фаил? :confused

 

Ако знаеш с колко знака е и те не са над 6 има някакъв шанс

Ако знаех колко знака е паролата или пък ако беше до 6 знака нямаше да пиша в този форум.

Паролата е много дълга .

 

Незнаеш колко знака е а знаеш, че е много дълга!!

Без паролата няма как да стане

Link to comment
Share on other sites

Очаквах по-разумен отговор.

Ако знаех колко знака е паролата или пък ако беше до 6 знака нямаше да пиша в този форум.

Паролата е много дълга .

Питам има ли възможност да се отвори по друг начин фаила освен с елементарните програмки като RAR PASS RECOVERY?

Може ли дасе прочете текста вътре без да се отваря паролата?

Link to comment
Share on other sites

Хора можете ли да ми кажете няква програма дето изчислява задачи по математика с пълно решение. А да знаете някакъва друга дето пък ти дава задачи и трябва да ги решаваш по предвърително зададена възраст. Ако някой знае да казва.

10х

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...