Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Прeдчуствам warn за danny_man! :)

Този няма вирус,обаче незнам кой файл да crack-на - пробвах всички файлове в директорията и нестана :confused

Ми то като го разархивираш не се ли появява кракнато .exe,което се копира в директорията или е по друг начин!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Прeдчуствам warn за danny_man! :)

 

Ми то като го разархивираш не се ли появява кракнато .exe,което се копира в директорията или е по друг начин!? :confused

Не,вътре има patch.exe и незнам кой файл в директорията да patch-на.Вече пробвах с всички :blink:

Link to comment
Share on other sites

hora installnah si Panda sega oba4e lo6oto e 4e imam 2 troqnski konnika i o6te edin vitus sega ako mojete da mi kajete kakvi sa tezi derectorii i dali ako trugna da gi delitvam 6te mi se otrazaqt li na kompiytara ili nqma 6to to ako e taka da mi kajete ot kude moga da svalq the same files

Adwere:

D:\Windows\system32\spm1316.dll

D:\Windows\system32\dsmanager.dll

D:\Documents and settings\v\local se....\BHO(1).dll

ili pone nqkakvo vremenno ree6enie i ako moje da mi dadete

user name

password

za panda 2005 titaniom blagodarq predvaritelno :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хора нали става въпрос за Jedi Academy?

Ти барем ако не от английски от латиница не откъсваш ли?

Нарочно не ти отговорих на предното запитване, защото помислих че не си видял линка, но явно или те мързи да цъкнеш и чакаш наготово да ти сдъвчат информацията или имаш проблеми с азбуката.

Да взема да го пекна на един диск и да дойда да ти го инсталирам а? Така и така не ти се занимава.

В сайта ясно е написано:

  • Jedi Knight 3 Kill Tracker

или може би това 3 те смущава.

Абе то по принцип си прав че е за JK3, ама мисля че и на Jedi Academy ще тръгне. Ако не тръгне здраве да е - ще трупнеш още 3-4 поста за здрави и силни зъбки - профилактично па ще мирясаш.

Link to comment
Share on other sites

Ти барем ако не от английски от латиница не откъсваш ли?

Нарочно не ти отговорих на предното запитване, защото помислих че не си видял линка, но явно или те мързи да цъкнеш и чакаш наготово да ти сдъвчат информацията или имаш проблеми с азбуката.

Да взема да го пекна на един диск и да дойда да ти го инсталирам а? Така и така не ти се занимава.

В сайта ясно е написано:

  • Jedi Knight 3 Kill Tracker

или може би това 3 те смущава.

Абе то по принцип си прав че е за JK3, ама мисля че и на Jedi Academy ще тръгне. Ако не тръгне здраве да е - ще трупнеш още 3-4 поста за здрави и силни зъбки - профилактично па ще мирясаш.

 

Изтеглих програмата! Само ми казаха, че се нуждаело от още нещо. В текста нещо не виждам!

Link to comment
Share on other sites

има ли някой в форума

 

<оффтопик>Аве какви постваш където не е работа. Тук се пита относно програми</оффтопик>

 

А иначе по темата питам какво още ми трябва+kill tracker за Jedi Academy?

Link to comment
Share on other sites

Здравей те,

 

търся програма която да сравни 2 файла и разликите за се запишат в един фаил с разширение ехе нещо като крак

 

потърси си програмите : ScAEvoLa's Patch Engine, Patch Creation Wizard, Embryo Patcher или CodeFusion

Link to comment
Share on other sites

moje li da mi kajete programa koqto moga da se obajdam 4rezz internet bez telefon samo s slu6alki i mikrofon ili da pra6tam smsi pone edno ot dvete

Skype

Говори се напълно безплатно,но и другия трябва да я има тая програмка!не може да се звъни на домашни и мобилни телефони(естествено)!Само на хора които имат тая програма!!!Ето ти линк! :)

 

http://warez.ru:8085/Win_Appz/Skype.v1.0.0....v1.0.0.100.exe

Link to comment
Share on other sites

Skype

Говори се напълно безплатно,но и другия трябва да я има тая програмка!не може да се звъни на домашни и мобилни телефони(естествено)!Само на хора които имат тая програма!!!Ето ти линк! :)

 

http://warez.ru:8085/Win_Appz/Skype.v1.0.0....v1.0.0.100.exe

 

Mоже да се звани на домашни и мобилни! Само, че трябва да си купи skype out ваучер!

Link to comment
Share on other sites

Skype

Говори се напълно безплатно,но и другия трябва да я има тая програмка!не може да се звъни на домашни и мобилни телефони(естествено)!Само на хора които имат тая програма!!!Ето ти линк! :)

 

http://warez.ru:8085/Win_Appz/Skype.v1.0.0....v1.0.0.100.exe

mi nqkakva druga az imam qho ama ne6to ne stava

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...