Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Свалих си програмата Bulgarian Historic Encyclopedia и когато въведох серииния номер като я стартирам,ми изписа: Недостатъчен брой лицензи!Броят лицензи закупен от вас е изчерпан! и после ми изписва някъв ключ на продукта и аз трябва да въведа Ключ за активиране

От къде да го взема?

имам работещ крак и като се освободи място ще го кача,сига да него изтрият пак.

http://free.datacom.bg/dwnld/mafiot/nasko/...20bg%20crak.rar .Пробвай

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми каже от къде да си намеря РАБОТЕЩ activation key за

PC MYGHTY MAX ? Търсих в http://serials.ws и всичко около този линк/вкл astalavista/.Има само един и не работи:(

Link to comment
Share on other sites

Много ми трябва Virtual Java Mashine ,защото ще се проведе турнир по шах-мат

на 06.01.2005 и просто не мога да се включа в него без тоеа чудо.Не че турнирът ще изгуби нещо от това,че няма да участвам,но...Затпва много Ви моля да ми помогнете! :cry Благодаря за вниманието!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ! Моля за помощ - трябва ми JBuilder 7. Ще съм много благодарна ако някой може да помогне !

 

ЗНачи търси тук Ако ти е проблем, да я кача?

 

Ееее @sokoban не ти видях поста. Е кажете тая програма за какво е.

Link to comment
Share on other sites

нямах време да чета 55-те страници , за това се извинявам ако някой е попитал и получил отговор преди мен за следното :

трябва ми програма , която (конвертира май че се казваше)

 

oт { .mpg ; .mpeg ; .avi } файлове , да прави --> { .3gp ; .3gpp }

 

 

благодаря предварително и пак се извинявам ако някой преди мен е търсил същото :punk

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, golqmhaker, но в старата дата не можах да го намеря JBuilder7, ако можеш да го качиш наистина някъде и да ми дадеш линк да го изтегля. По принцип в старата дата, която ми даде има JBuilder3 и също така и осмица май, а аз тръся специално седмицата, защото вкъщи имам осмицата и понякога прави някакви проблеми, които може да се нещо при конфигурацията на билдера или настройките, ама като мразя да се заниамвам с настройки а ине са ми ясни...

Иначе аз специлано JBuilder го ползвам за Java аплети, визуално програмиране на Java.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, golqmhaker, но в старата дата не можах да го намеря JBuilder7, ако можеш да го качиш наистина някъде и да ми дадеш линк да го изтегля. По принцип в старата дата, която ми даде има JBuilder3 и също така и осмица май, а аз тръся специално седмицата, защото вкъщи имам осмицата и понякога прави някакви проблеми, които може да се нещо при конфигурацията на билдера или настройките, ама като мразя да се заниамвам с настройки а ине са ми ясни...

Иначе аз специлано  JBuilder го ползвам за Java аплети, визуално програмиране на Java.

 

Ще измисля нещо, ама утре ще си едитна поста, защото ся ми се спи.

Link to comment
Share on other sites

Много ми трябва Virtual Java Mashine ,защото ще се проведе турнир по шах-мат

на 06.01.2005 и просто не мога да се включа в него без тоеа чудо.Не че турнирът ще изгуби нещо от това,че няма да участвам,но...Затпва много Ви моля да ми помогнете! :cry Благодаря за вниманието!

 

Java Virtual Machine

 

 

това е от сайта на java, обеснено си е кво да правиш

Link to comment
Share on other sites

Офф хора. Има ли някъде програма, която те учи на основното в Паскал. Може и да са обяснния. Аре, ако някой знае да казва. То вече ми е скучно пред компа и да има поне какво да правя.

Благодаря предвъртиелно!

Link to comment
Share on other sites

Ся и аз да питам нещо. Искам да попитам може ли да се записва текущия звук в компа. Без картина! Само звука. Например пускам някоя игра и искам да взема звука. Как мога да го направя. Нека, ако някой знае такава програма, да каже!

10х

Link to comment
Share on other sites

Ся и аз да питам нещо. Искам да попитам може ли да се записва текущия звук в компа. Без картина! Само звука. Например пускам някоя игра и искам да взема звука. Как мога да го направя. Нека, ако някой знае такава програма, да каже!

10х

 

потърси тук във форума за ARWizard и TotalRecorder

Link to comment
Share on other sites

Trqbva mi cd key za FlashFXP(Tozi v wareza nesto ne stava)

Тази програма изисква и крак и сериал. Слагаш сериала и после крака. Ако не е така първо крака после сериала. Ако серийния не работи->serials.ws

Това е от мен!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...