Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Свалих си Nero 6 Reloaded,следвах указанията от инфото,обаче въпреки това ми пише,че демото на някои от нещата в пакета е изтекло и не мога да ги ползвам.Пробвах с някакви кийгени от датата,ама не става.Та,ако някой знае я някой крак,я кийген точно за това Неро,което е на нашия warez.ru,да дава.

 

И още искам да ми кажете някоя програмка подобна на Skype,само че за видео връзка.Не съм сигурен дали на Net Meeting ставаше,ама така или иначе имам проблеми точно с тази програмка,така че давайте други предложения,ако се сещате.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Свалих си Nero 6 Reloaded,следвах указанията от инфото,обаче въпреки това ми пише,че демото на някои от нещата в пакета е изтекло и не мога да ги ползвам.Пробвах с някакви кийгени от датата,ама не става.Та,ако някой знае я някой крак,я кийген точно за това Неро,което е на нашия warez.ru,да дава.

 

 

n°:1A23-0009-0030-2213-0264-3101

:punk :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хора искам да питам има ли такова чудо. Та може ли да кажем както пише в web trance да се превеждат менютата на програми/игри и не само менюто. Та кажете има ли такова чудо, че един фриенд пита.

10х

EDIT:Видях ей това и разбрах, че е възможно, но как?

Link to comment
Share on other sites

Nqkoj moje li da mi kaje programa s koqto moje da se parvqt melodii,scre4 i dr. takiva?

10x

EDIT:I ako moje da simulira istrumenti(muzukalni). Ave si4ko nujno za praveneto na edna melodiq. Priemami pove4e ot edna programi!

Sorry za latinitzata, ama ne6to se povredi kirilitzata.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми активиращ код за ABBY Lingvo 9.0

Ако някой може да намери ще съм му много благодарен

 

ЕДИТ:

Nqkoj moje li da mi kaje programa s koqto moje da se parvqt melodii,scre4 i dr. takiva?

10x

EDIT:I ako moje da simulira istrumenti(muzukalni). Ave si4ko nujno za praveneto na edna melodiq. Priemami pove4e ot edna programi!

Sorry za latinitzata, ama ne6to se povredi kirilitzata.

 

Мога да ти предложа Hip-Hop eJay или Fruity Loops или Dance eJay или Techno eJay, само сампли трябва да си потърсиш (не че няма достатъчно)

Link to comment
Share on other sites

Пробвай тези!

 

Това са серийни номера и не ми вършат работа. След като го инсталираш ти иска активиращ код който получаваш от официалният им сайт.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми активиращ код за ABBY Lingvo 9.0

Ако някой може да намери ще съм му много благодарен

 

ЕДИТ:

Мога да ти предложа Hip-Hop eJay или Fruity Loops или Dance eJay или Techno eJay, само сампли трябва да си потърсиш (не че няма достатъчно)

 

Офф опраих кирилицата. Та може ли да ми кажеш кое е най-подходящо,защото искам мелодията да е нещо в стил рап.

10х

 

EDIT:Хехе аз тая фрути аз съм я качвал заради DJ CyberGod. Начи нея я имам в компа!

Link to comment
Share on other sites

В стил рап е Hip-Hop eJay. Но ти препоръчвам да си ги свалиш сичките заради самплите. Не че в Hip-Hop-a няма де....

 

едит: Кажете СД-кеу за Warcraft3(не за TFT)

Link to comment
Share on other sites

В стил рап е Hip-Hop eJay. Но ти препоръчвам да си ги свалиш сичките заради самплите. Не че в Hip-Hop-a няма де....

 

едит: Кажете СД-кеу за Warcraft3(не за  TFT)

 

Тук можеш да потърсиш, защото са много и незнам кой точно ще стане!

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже няква програма, която да проверява харддиска за грешки, защото изтрих нещо и след това не ми се освободи мястото, което трябваше да се освободи. Пуснах уиндоуса да провери хдд-то за грешки ама нищо не откри :confused . Мерси предварително :D . ( а ако на някой му хрумне друг начин за решаване на проблема приемам всякакви предложения).

Link to comment
Share on other sites

@archangel за 2 неща се сещам:

 

1: провери дали си си изчистил кошчето

2: ресми си компа и виж дали се е оправило

 

@golqmhaker въййй тоя сайт много върл бре. Бъкан е с вируси :D

Link to comment
Share on other sites

@archangel  за 2 неща се сещам:

 

1: провери дали си си изчистил кошчето

2: ресми си компа и виж дали се е оправило

 

Тва го направих, резултат никакъв. Ако има други преложения чакам. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Znachi Requesta mi e dosta neobichaen, i ne znam dali e za tazi tema, taka che ako sam v greshka neka moderatorite go premestiat...

Predi vreme biah dobaral edna programka koiato izprastashe ako ne se laja ICMP paketi kam dadeno IP ot lokalnata mreja, i ako komputara otsresta beshe s Win XP bez SP1, se restartirashe. Goliamo show nastavashe :punk Samoche edna tapa antivirusna mi zabarsa taia programka... i mnooogooo vreme ne mi beshe triabvalo takova nesto, no sega imam GOLIAMA nujda! Taka che pomagaite, ako znaete nesto deto da ia varshi taia rabota :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде може да си сваля версия 7 на MathLab с crack?

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

zdr zna4i trqbva mi programka deto da prawi ot avi,divx,mpeg i drugi video failove s golqma razdelitelna sposonost na malka raz.sposobnost zna4i ot golqma v malka razdelitelna sposobnost .Trqbva mi za6toto se 4udq dali ako naprawq nqkoj film s po malka raz.spos. nqma da vyrvi na staroto mi pc koeto e celeron 333mhz s vgradeno video sis620 8mb nqkoj znae li blagodarq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...