Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Тя версията на WinRAR ми е кракната...само че самия файл който си свалих от интернет е с парола, която незнам как да преодолея.

 

Не мога да ти помогна! Но да ти кажа аз като искам да сложа парола на даден файл уж я слагам пък не ми я иска. Кажи кой е файла. Да се опитам все пак!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Не мога да ти помогна! Но да ти кажа аз като искам да сложа парола на даден файл уж я слагам пък не ми я иска. Кажи кой е файла. Да се опитам все пак!

 

голям първо виж за какво става въпрос и тогава даваи компетенти мнения :lol:

за разбиване на такива пароли не му требе cracked version на WinRAR-a

а програма и тя почти никога не успява та това е B)

Link to comment
Share on other sites

голям  първо виж за какво става въпрос и тогава даваи компетенти мнения  :lol:

за разбиване на такива пароли  не му требе cracked version на WinRAR-a

а програма и тя почти никога не успява та това е  B)

 

Еми в началото не чатнах точно за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Свалих си програмата Bulgarian Historic Encyclopedia и когато въведох серииния номер като я стартирам,ми изписа: Недостатъчен брой лицензи!Броят лицензи закупен от вас е изчерпан! и после ми изписва някъв ключ на продукта и аз трябва да въведа Ключ за активиране

От къде да го взема?

Link to comment
Share on other sites

molia niakoi da mi kaje kakva programa moga da izpolzvam za svaliane na zapis ot cifrova videokamera Sony v realno vreme i v avi format po vazmojnost s dobro ka4estvo i malyk razmer na failovete.

:)

BLAGODARIA PREDVARITELNO!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite Mnogo mi trqbva programa Telefonen ukazatel za komputara

 

Ako nqkoi zane nqkakva programa da mi kaje

Mersi mnogo.

 

Начи попитай sMARTBOMBER той беше направил една много добра програма, която аз още използвам, но сега не мога да ти дам линк. Питай него!

Link to comment
Share on other sites

Може ли някои да ми напише по подробно как да кракна Маya6.Мъча се цял ден и не мога да се справя с тази проклета програма.Отварям фаила aw.bat с notepada там има много подобни редове:FEATURE MayaUnltd sgiawd 6.000 permanent uncounted 165E8704043E \

HOSTID=00057c15089543 -на всичките ли трябва да напиша моят HOSTID.Обяснете ми моля по подробно това,също така и следващите операции.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...