Jump to content
BulForum.com

Световното първенство по ВОЛЕЙБОЛ...


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
Вероятно по Гонг.

Мача с Бразилия го коментираха по Гонг-а . Слушах го докато отивах към даскалото :) Сигурно и сега ще е така , но дори и да не е целия то поне през 2-3 минути ще казват резултата .

Link to comment
Share on other sites

надушвам обрат :punk

чул те господ :pirate

 

еее андрей жоков да не се казваш деба. осра 1-вия гейм ся ша осере и 2-рия :angry:

тц тц тц 3-тия гейм сами се бихме :(

Link to comment
Share on other sites

За сега Андрей Жеков и Салпаров са пълни дупки , нямат една правилно отиграна топка а 3-тия гейм беше ебаси подаръка .Имаме потенциал да ги бием и сме много по-добри , нз к'ва е тая психика ... :angry1

Да се стягат и с Бразилия на финала!!!

Link to comment
Share on other sites

Паднахме от най-смешния отбор в турнира!!! Ако им видите победите досега на прословутите поляци срещу какви отбори са ...

Сами се бихме - никаква психика :angry1 Много ме е яд,ама сега стана като на световната лига, ся утре и сърбите ще ни бият щото наще вече са психически насрани.

Link to comment
Share on other sites

Жалко, много жалко за иначе добрия ни отбор...

 

Собствените ни грешки, а и съдиите с някои "вълшебни" отсъждания в ключови моменти ни докараха до отпадане от финала...

Link to comment
Share on other sites

Ние не паднахме от Полша , а от България ! :angry1 Единствените виновни за загубата сме си ние и никой друг . Грешки , грешки и пак грешки ...

 

А пък на онзи страничния съдия ... майка му дейба кирлива ... от там тръгна срива в 4-тия гейм .

Link to comment
Share on other sites

Аз съм горд че съм българин, въпреки резултата. Това все пак си е успех. Вярно очаквахме повече, но както и да го погледнем, оставихме свръхсили като Русия, Италия и Франция извън четворката...

Link to comment
Share on other sites

. Вярно очаквахме повече, но както и да го погледнем, оставихме свръхсили като Русия, Италия и Франция извън четворката...

 

И после типично по нашенски се удавихме накрая на Дунава , при това от тия мишкари Полша. Бразилците ще им скъсат шортите 3-0 за Бразилия!!!

Link to comment
Share on other sites

доста грешки в нападението,слаба блокада,а поляците завършваха по лесно топките си и имаха повече късмет и то във важни точки.можехме да ги бием ама ний сме си такива,целия турнир играем силно и на първия сериозен мач се дъним.а защо владо димитров влизаше само чат пат?аз много го харесвам тоя играч.

Link to comment
Share on other sites

а защо владо димитров влизаше само чат пат?аз много го харесвам тоя играч.

Владо Николов :) игра 1-вия и 2-рия гейм и после беше сменен от Боянчо . Сигурно Мартин е преценил , че е по-добре да играе Боян и затова го остави до края на мача .

Link to comment
Share on other sites

Браво и от мен ! ! ! Можеше и повече , но и на това сме доволни :)

 

Понеже нямах възможност да гледам мача ... ако някой може да даде линк за да си го сваля .

Ops ... намерих си линка . Свалям го и почвам да гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Честита победа и бронзови медали.Наистина можеше и повече,но реално погледнато,това е невероятен успех за българския спорт.С представянето си момчетата ме накараха да съм горд,че съм българин.

За финала,очаквам нова титла на бразилците ;)

Дай линка и насам ;)

АренаБГ

Линкос

Link to comment
Share on other sites

Aaa това дето го свалих от арената нещо не ми тръгва .... :angry1

Ще го сваля от линкоса :( Пфу ,,, то пък там съм нямал акаунт хах

 

Все пак ще го кача в дата-та ... може пък на другите да върви .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...