Jump to content
BulForum.com

Световното първенство по ВОЛЕЙБОЛ...


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

за разлика от олигофрените ни футболисти във волейбола се представяме наистина с класа. мисля, че едно влизане в четворката е напълно реално с оглед представянето на отбора до момента. групата ни е общо-взето лесна и единственият ни по-сериозен конкурент ще са жабарите, които пък за последно ги бихме много яко и то с резервите

:devil айде пожелавам успех на волейболистите и да идат на финал :D

Link to comment
Share on other sites

Групата наистина е много добра,но неприятното е че след нея отиваме в потока на Бразилия,Франция и Куба,затова ще е много хубаво да завършим първи за да ги избегнем поне на 1/8 финалите.Отборът има сили да се класира в top6(?),което дава и право на олимпийска виза,а колкото по-напред толкова по-добре.А дано (К)анал 1 се справят по-адекватно този път

П.С. Те хубаво джапанките са домакини,ама това е баси нагласената група :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Първата ни група е лесна наистина, но след това отиваме със сигурност на Бразилия, Франция и Куба. Аз обаче смятам, че ако си повярват момчетат може да направят наистина нещо голямо

Link to comment
Share on other sites

11:00 Парламентарен контрол – пряко предаване от НС

14:00 Световно първенство по волейбол: Италия – България (мъже), запис

 

Нз дали е така ама си мисля , че не биха пуснали мача директно при положение , че всеки петък дават Народното Събрание ... ама може и да бъркам ... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Браво на канал 1. А...тоя ъгловия мога ли да му :censored2: . 100 пъти показа докосване на блокадата, как пък го видя от там... :angry1 1:1 геймовете, стискайте палци.

Link to comment
Share on other sites

2 : 1 за нас ! ! !

 

Офф => Еее браво на БНТ , един път да преценят , че волейбола е по-добре от колкото останалите шитове :)

 

Офф => Браво Браво ! ! ! :) Дано да продължаваме така .

Link to comment
Share on other sites

Уникален тайбрек , браво български юнаци... Само като гледам как мачкат и настръхвам целия !

Мачкааааааай :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Победа с 3:0 срещу отбора на САЩ!!! НА първо място, заедно с Венецуела в групата сме, а утре играем с тях :D Успех и честито на всички българи :)

бравно на момчетата. играха много добре, но трябва да отстраним грешки като в 1-вия гейм :D

Link to comment
Share on other sites

абе добре играем за сега,дано да продължим в същия дух.за групата мисля че няма да имаме проблем да я минем а после каквото сабя покаже

Link to comment
Share on other sites

Браво и от мен ! :)

 

И да кажа още нещо => Тоя тъп американец Полстър е пълно прасе ! ! ! Не стига , че не си призна , че топката го удари по главата при онзи блок , а на всичкото отгоре после се хилеше :angry1

:censored2: миризливите американци !

Link to comment
Share on other sites

Това е спорта ФИБАМАН, всеки спортист би постъпил така. Пък след мача ще си признае, но НИКОГА по време на разиграването...

Ок . Ама защо тогава Евгени си призна , че е докоснал мрежата ... ? :ghost Да не би той да не е спортист или просто е честен !

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, има неща, които като ги види съдията и си признаваш. Но ако не те види съдията, негов проблем ;) Вече 8-ма година играя волейбол, имам над 500 мача на всякакви възрасти, така че съм минал доста такива моменти...

Link to comment
Share on other sites

Виж ся, има неща, които като ги види съдията и си признаваш. Но ако не те види съдията, негов проблем ;) Вече 8-ма година играя волейбол, имам над 500 мача на всякакви възрасти, така че съм минал доста такива моменти...

айде стига си бращолевил глупости. много ясно, че ако е спортсмен ще си признае. гледай малко тенис за къв фейрплей става въпрос и после говори за спорта кво било :excl:

Link to comment
Share on other sites

България - Венецуела 3 : 1 ! ! ! Браво ! Трябваше да е на 0 ама в първия гейм се отпуснахме и ...

Охоо как обичам печени чернилки на скара :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...