Jump to content
BulForum.com

Световното първенство по ВОЛЕЙБОЛ...


Recommended Posts

айде честито :) първият гейм сякаш винаги го проспиваме, все едно загряваме и после ги разхвърляме :D най-добър сервиращ Kaziyski Matey :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
А ще дават ли мачовете с чехите и иран :rolleyes:

Ако е вярно това което пише в сайта на БНТ => :ghost

21.11.2006г. - 14:00ч. - ИРАН - БЪЛГАРИЯ (запис)

22.11.2006г. - 6:55ч. - БЪЛГАРИЯ - ЧЕХИЯ

 

Edit

Олеее FRA-BRA 3-1 ... миризливите французи са били .

Link to comment
Share on other sites

Да не казвам голяма дума,обаче за мен вече с единия крак сме на 1/2 финалите.Франсетата малко оакаха положението за следващата фаза,сега бразилците ще трябва да се хвърлят за 4 победи,ако искат да имат шансове за top4Та да си го кажа, регламентът за провеждането на първенстото е уникално глупав!!!

Link to comment
Share on other sites

Да не казвам голяма дума,обаче за мен вече с единия крак сме на 1/2 финалите.Франсетата малко оакаха положението за следващата фаза,сега бразилците ще трябва да се хвърлят за 4 победи,ако искат да имат шансове за top4Та да си го кажа, регламентът за провеждането на първенстото е уникално глупав!!!

Я разясни малко какъф е регламента , че е глупав заинтригуваме .

Link to comment
Share on other sites

Регламентът

В първенството играят общо 24 отбора - 9 от Европа, 4 от Северна Америка, 2 от Южна Америка, 2 от Африка, 5 от Азия и Океания, домакинът Япония и шампионът Бразилия.

За втората фаза на шампионата се класират първите 4 от 6-те отбора в четирите предварителни групи "А", "В", "С" и "D". Те продължават в две нови групи - "Е" и "F" по осем, като в първата е четворката от "А" и "D", а във втората - от "В" и "С". В тази фаза всеки играе по 4 мача обаче не се среща с тези от своята предварителна група. На полуфиналите отиват 12 тима, по 6 от гр. "Е" и "F", а последните заемат местата от 12-о до 16-о. Първите два отбора от втората фаза в двата потока играят "на кръст" - "Е1" - "F2" и "F1" - "Е2" за първите 4 места, победителите се срещат в мача за титлата, а победените - за бронза. По същата схема третите и четвъртите разпределят местата от 5-о до 8-о, а петите и шестите - от 9-о до 12-о. Финалът е на 3 декември в Токио и в него ще бъде излъчен 16-ия световен шампион при мъжете.

Link to comment
Share on other sites

Германия GER.gif 3:1 flag_fra.gif Франция

Идеален резултат за нас,след който по всяка вероятност за следващата група Германия,Франция,Бразилия и Италия ще започнат с 4 победи и 1 загуба,което ни осигурява 1 победа в аванс,защото съм уверен че утре ще бием и чехите.БЪЛГАРИ ЮНАЦИ

Link to comment
Share on other sites

Ей светкавично действат тези от FIVB, не мислех че толкова бъзро ще пуснат обновяването, ама май за световното си дават зора :). За класирането какво да говорим, все така под lost да стои празно за нашите.

Link to comment
Share on other sites

07:00 Световно първенство по волейбол: Куба – България (мъже), запис

 

Вярно ли е ... ? :ghost

А ако не е вярно , то от колко часа е ?

Link to comment
Share on other sites

По последни данни ще ги дават пряко:

25 ноември

Куба - България 04:00

 

26 ноември

Германия - България 08:00

 

28 ноември

Франция - България 04:00

 

29 ноември

Бразилия - България 06:00

Link to comment
Share on other sites

Има ли други такива психари като мен , които не си лягат ,а чакат мача с Куба по канал 1 от 4 през ноща :confused :)

Ако има да обаждат тука , да коментираме мачлето , че и без това не ми се спи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...