Jump to content
BulForum.com

Световното първенство по ВОЛЕЙБОЛ...


Recommended Posts

тц тц тея глупаци пак ше ни бият :(

 

браво 2-1 има някви надежди :)

 

е това се казва дух 2-2. Българи юнаци. дано да успеем и в 5-тия гейм :D

 

невероятни, просто нямам думи да изкажа какво е усещането след тази невероятна победа. БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!!!!!!!!!!!! мартин стоев се разплака пред журналиста, който го интервюираше :lol:

.............1....2...3...4...5 Sets Total

FRA2.gifFra 25 25 22 22 10...2......104

BUL2.gifBul 23 22 25 25 15.. 3......110

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
Браво ! Заслужаваше си ставането :)

А така най-много боли ... от 2:0 да ги обърнеш 2:3 !

:thumbs-up: :thumbs-up: :thumbs-up:

наистина мачът си заслужаваше всяка секунда. такава драма рядко се случва и то с добър изход за нашия отбор :D мисля, че емоциите на мартин стоев в края на мача показаха какво огромно напрежение е имало у всички. И задължително искам да отбележа в този пост невероятното включване на Боян Йорданов. смятам, че ако не беше това момче едва ли щяхме да спечелим мача, влезна с невероятен хъс и желание за игра, а като гледам какво поколение се задава начело с Казийски едва ли ще изпаднем от "волейболния елит". Още веднъж браво на момчетата и им благодаря за невероятната сутрин, заредиха ме с приятни емоции за целия ден. от тук нататък вече каквото и да става аз съм повече от доволен. разбира се надявам се поне на финал :)

Link to comment
Share on other sites

Невероятен мач направиха наште момчета. Заслужиха си всичко и просто доказаха, че са един голям отбор и могат да се борят за най-престижното отличие.

Link to comment
Share on other sites

Понеже нямаше какво да правя и реших пак да гледам мача :) Изкефих се максимално ! Ако го пуснат още 1-2 пъти пак ще го гледам :) хах

Link to comment
Share on other sites

Невероятен мач стана,в средата на третия сет всичко изглеждаше загубено,но не и за Боян Йорданов,който направи феноменален мач.Тъпкано им го върнахме на французите,а реакцията на Мартин Стоев след мача беше показателна.Приказката продължава и този път се надявам да стигнем до края.

Много интересно се получи,че и в двете групи двата отбора,който се класират за полуфиналите станаха известни ден по-рано

Link to comment
Share on other sites

Едно ГОЛЯМО БРАВО на наще юнаци . Лошото е , че дори да станат световни шампиони пак няма да има толкова публика и радващи се като за футбол или някаф друг спорт . Все пак късмет за нататък !!!!

Бразилия - България - 3:1 (25:22, 20:25, 25:22, 25:16)

повече информация

Link to comment
Share on other sites

Полша - Сърбия 3:0(28:26,25:19,25;19)

По-добрият вариант според мен за полуфиналите,без да подценявам поляците,които в осемте си мача досега загубиха гейм единствено срещу Русия

Треньорът на бразилците иска финал с България Ами освен да изпълним молбата му и да ги разбием този път си титулярите :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...