Jump to content
BulForum.com

Световното първенство по ВОЛЕЙБОЛ...


Recommended Posts

Този мач поне е в по-нормално време. Дано пак бием италианците, но този път с много на малко. Заради техните претенции ние не можем да гледаме мачовете в по-удобно време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

С Италия няма да игарем поне в сегашната група - вече играхме и резултатите се запазват. Колкото до времето - по-скоро орагнизацията е много слаба. Мисля, че поне за втория етап можеха да направят всички мачове следобед и нищо не им пречи да бутнат последния в 20:00 а не в 18:00 японско време. Това посред нощ да гледаш волейбол не е работа - едвам виждах топката къде пада. Разбирам да е кърлинг ...

А и самите играчи се оплакват. Единствената полза дето виждам е, че като са първи мачовете поне няма да мислят какви са били другите резултати а ще си играят играта. И дано на франсетата да им се спи повече от нашите :)

Link to comment
Share on other sites

С Италия няма да игарем поне в сегашната група - вече играхме и резултатите се запазват.

Това не го знаех. Благодаря. Тогава им пожелавам много да падат. :lol:

 

Едит: Да, за Италия. :blush:

Link to comment
Share on other sites

Оф....то днес е от 8ч. Май няма да го гледам. Успех на наще.

А...сега колко победи трябва да вземем за да сме във финалната четворка? С тази победа над Куба кое минимално място си осигурихме?

Link to comment
Share on other sites

България - Германия 3-1 ! ! ! :)

Само дето им подарихме 2-рия гейм ама нищо ... нека и те да радват .

А онзи 212 сантиметров макарон да вземат да го нарежат на парчета и да нахранят гладните негърчета в Африка :)

Link to comment
Share on other sites

Победа пак пак и пак 7/7 :D Победа срещу франсетата във вторник ни праща 100% на полуфиналите.Дойде времето да им го върнем за финалите на световната лига

Link to comment
Share on other sites

България - Германия 3-1 ! ! ! :)

Само дето им подарихме 2-рия гейм ама нищо ... нека и те да радват .

А онзи 212 сантиметров макарон да вземат да го нарежат на парчета и да нахранят гладните негърчета в Африка :)

Тъй като там се гледат коефициентите между точките, този загубен гейм ни е от полза, защото така имаме по добра разлика в мача :) Айде победа и пак победа.... :punk

Link to comment
Share on other sites

Просто трябва да си запазят играта и ще бием и Франция. Най-важното е че играе целият отбор, а не само отделни играчи, което е изключително определящо за такъв дълъг шампионат

Link to comment
Share on other sites

Тъй като там се гледат коефициентите между точките, този загубен гейм ни е от полза, защото така имаме по добра разлика в мача :) Айде победа и пак победа.... :punk

Това за коефициента го знам , но ако сме с МАКС победи много няма да ни е нужен ... :) Дано и така да стане !

Ааа в интервю на Пламен като са го питали "Къде сте се подготвяли ?" => им е отговорил "Ми ... в Шаолинския манастир" :) хах

Link to comment
Share on other sites

Да, този N 14 не е от тая планета.. Айде сега Куба да бие Италия, а ние Франция, та срещу Бразилия да не се напъваме много :)

Не е нужно Куба да бие Италия просто наша победа над Франция ни класира без значение какво става в другите мачове,зашото това ще е втора загуба за тях,а в същия ден играя Бразилия:Италия,с което и един от тях ще стане с 2 загуби и вече няма връщане ;)

Link to comment
Share on other sites

Тея смотаняци САЩ са дали гейм 25:12 на Франция... и обща разлика в точките - 15 точки в полза на Франция в мача спечелен от тъпите французи с 3:2

 

Едит: А бразилците вземат +10 разлика от Чехия...

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е така да се калсираме първи в групата без много напрягане срещу Бразилците, които не са непобедими де, но все пак имаме да игарем полуфинал и финал :). В другия поток Полша и Сърбия а и Русия как си звимат мачовете само ...

Link to comment
Share on other sites

Ако бием Франция със сигурност се класираме. И няма д ани интересуват нито точки нито нещо друго. Вече ако паднем трябва да бием задължително Бразилия и да гледаме другите показатели. Време им е да им връщаме на Франсетата т.ч си мисля, че ще си ги бием

Link to comment
Share on other sites

Aз също, но чета по нета а и по ТВто казаха че проблеми на Казийски с рамото.. Дано да ги смачка пак въпреки проблемите. Тогава наистина ще докаже на света че е номер 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Охх :) Вече съм спокоен , че няма да съм единствения лудко , който ще става да гледа мача . След мача или ме чака даскалото или се мушкам в топлото легло и ще къртя :)

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам да го гледам.Да си върнем от предишния път.Останаха ни най-тежките мачове но мисля, че ако играем както играхме и преди 100% ще вземем поне този с Франция :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...