Jump to content
BulForum.com

Вашето хоби.


Recommended Posts

Здравейте,Нов съм и пускам тази тема за да видим какви хобита имате,мойто е да ловя риба,и да играя футбол.От пловдив съм, ходя главно да ловя риба на гребната база,имам котка,която сега ми се гали :lol: :lol: .Вие сте на ред за вашето хоби.

 

П.С забравих цъкането :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Най сетне свежа темичка в раздела... :)

 

Моите (засега) са: пиене на бира и създаване на разни електронни бози. :P

Link to comment
Share on other sites

Офф, ами мисля, че са тениса, на корт, компютрите, освен тва ми харесват сякви занимавки дето се изразходва много енергия за тях... :devil

Link to comment
Share on other sites

Колоездене и котки. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз като @Deyan не мога да карам без музика ;) Много важна част от ежедневието ми се отделя точно на разните му песнички :P Другото с което обичам да се занимавам е баскетбол - сближава хората :D :D и има много йекшън :P

Link to comment
Share on other sites

Nali v na vseki profila ima grafa - interesi ?!?!?!? tam ne e li po hava da se pishat tiq raboti :unsure:

 

Ako nqkoi vse pak go marzi da klika tam eto za men:

 

Old School GOA , Mnogo dark Psychedelic trance,0-day, warez,Psihologiq,Hek,Psihoaktivni substancii,Politika,Ikonomika,Cappy /Coca Cola™/

Link to comment
Share on other sites

На първо място разбира се - музика. Надявам се да не ми остане само хоби, но това е по-скоро за "За какво мечтаете"...

Колоездене - то това от хоби отива в професионално занимание, защото просто не слизам от този боклучко - навсякъде с него. Колекциониране на забавни снимки, логове и т.н. от интернет (преди няколко дни колекцията ми от 1,5 GB изображения се затри), wallpaper-и, окултизъм, форумиране. Футбола съм го позанемарил, просто щото в Шопия нямам с кои да се събирам да ритам. Обичам да обикалям планините, но няма време.

Link to comment
Share on other sites

Тфа сигурно е некфа игра като руска рулетка, само 4е със скейтборди

Щом казваш... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

да сънувам ,а после да гледам по цял ден в съновника кво значи!! :P ако ми се изчерпат сънищата-веднага смяна на леглото :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Като хоби разбирам занимание през свободното време...при мен свободното време е заето само от едно...Бру-у-у-у-у-ууд уар! ; )

Бях стигнал до с4 във WGTour-а и спрях... Открих по-стойностни неща и вече не съм никомелачката, дето бях преди... в хоф-а ме мажат вече разни пациенти..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много бързо се отказахте...

Така... Ъ-ъ-ъ... Малко ми е трудно да ги степенувам, но да пробваме следната подредба:

1. Автомобилни спортове. За съжаление е изключително скъпо (участието в едно българско рали с горе-долу подготвен автомобил си струва поне 10 000) така че редките възможности са невероятно събитие. При повече късмет догодина положението ще е по-добро...

2. Преди бях доста запален по алпинизъм и спелеология, обикаляхме пещерите из България, но напоследък програмата е препълнена и не остава време.

3. Последната ми зарибявка са Symbian базираните телефони.

 

Това е най-общо...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...