Jump to content
BulForum.com

Вашето хоби.


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Ами да не стана банален, но и аз обичам да слушам музика(едва ли има някой който да не обича), обичам да се занимавам с ПС-то си, да чета книги, да ловя риба, да се разхождам сред природата и още доста неща, за които се иска време! :)

Link to comment
Share on other sites

Моето хоби е и моята слабост... - обажавам да събирам камъни...

Мога с часове да ги разглеждам...,докато другите например опаткват бирата :angry: :D

Link to comment
Share on other sites

Nali v na vseki profila ima grafa - interesi ?!?!?!? tam ne e li po hava da se pishat tiq raboti :unsure:

 

Ako nqkoi vse pak go marzi da klika tam eto za men:

 

Old School GOA , Mnogo dark Psychedelic trance,0-day, warez,Psihologiq,Hek,Psihoaktivni substancii,Politika,Ikonomika,Cappy /Coca Cola™/

 

Къде забрави китарата, момче :D

 

Моето основно хоби е колелото. Напоследък леко занемарено, но го очаква силен и дълъг период в най-скоро време :) Обичам да играя футбол чат-пат. Много обичам да пътувам. Обичам да прекарвам свободното си време някъде по балканите и горите :) Не на последно място обичам да играя разни зарибителни игри. Музиката няма да я споменавам като хоби, за мене тя е като въздуха. Обичам и на кино да ходя. Амм основно това е може би. Ох, забравих че обичам да се ровя във всякакви безнадеждни компютри и да ги възстановявам и поправям. Работещ Правец 8Д ?? Нямате проблем само дискети си носете :) Ми това е мисля :) Има и една камара други дреболии ама ще стане дълго пак :) Хобита и интереси. Или за какво си харчим парите в свободното време хехе :) Btw cheese, имаш добра колекция. Поздравления за което. Ще снимам някой ден да ти покажа някои ножчета дето ги имам :) Имам 1-2 дето може би не си ги виждал :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,Нов съм и пускам тази тема за да видим какви хобита имате,мойто е да ловя риба,и да играя футбол.От пловдив съм, ходя главно да ловя риба на гребната база,имам котка,която сега ми се гали :lol: :lol: .Вие сте на ред за вашето хоби.

 

П.С забравих цъкането :lol:

 

Гледане на Ф1. Нови и стари моменти. Четене на неща свързани с Ф1. Играене на Ф1 и на компа с волан :). Все хубваи работи :)

Link to comment
Share on other sites

Ето това е едното ми хоби.

 

http://img97.imageshack.us/my.php?image=2je7.jpg

 

http://img97.imageshack.us/my.php?image=3xf5.jpg

 

Дето се вика - No Comment :-)

 

Другото е значително по-миролюбиво - готвене :)

Най-после да видя, че не само аз събирам ножове явне не съм само аз. Между другото на втората снимка най в дясно ножа с черното острие дето е извито едно такова до сега не бях виждал точно такъв ако не е тайна от каде го купи? И колко? Аз по принцип събирам повече джобни ножчета от тях имам над 100 но повечето от тях са доста стари имам предвид на 30 години и изискват малко да ги стегна за да станат за снимка но ако ми се занимава обещава ще постна една снимка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хобито може да ви се стори малко странно но все пак ще го кажа

Правя къщички от бамбукови клечки :punk (може и за зъби)

Правя го вече от 2-3 годин и съм много добър.Направих дори Зикуратът :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми хоби ми е да рисувам, да пиша поезия ,ходя на риболов, да играя стратеги и игри свързани с тактика, да чета книги най-вече свързани с медицина и учебници по биология и да слушам музика. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

имам ново хоби-свалям сериали които съм гледал отдавна по тв-та и ги бацам на двд-та.става бавно и няма субтитри ама ще се кефя много някой ден като седна да си ги гледкам :love

Link to comment
Share on other sites

от няколко месеца имам ново хоби - събирам умалени модели на фолксваген. Досега съм събрал 2 бийтълчета, транспортер 1 кемпър, голф 4 кабрио и концептуалния микробус. Последно време не мога да намеря никакви модели, харесах туарег в един магазин, ама нямах пари в момента и чакам да оздравея и да ида да го купя. Някой ако му се намират фолксвагенчета, или знае откъде да си купя, да казва :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Хобито може да ви се стори малко странно но все пак ще го кажа

Правя къщички от бамбукови клечки :punk (може и за зъби)

Правя го вече от 2-3 годин и съм много добър.Направих дори Зикуратът :D

Дай да видим снимки, че се зарибих!

 

Моето ново хоби е мързела - практикувам го ежедневно минимум по 8 часа на ден!

А сега сериозно - зарибих се да рисувам. Някой ден ще направя изложба. Може и он-лайн!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ако може да се нарече хоби... много обичам да снимам, всякакви неща. Обичам просто да вървя по улиците и да снимам. Засега не много успешно :D , но се надявам един ден да стана добра в това.

 

edit: Сега попрочетох останалите мнения и викам да напиша и други неща, които обичам:

Обичам да ходя със семейството си за риба.

Обичам да се разхождам из планината.

Обичам да слушам музика.

Обичам да гледам филми, които повечето хора считат за "тъпи" и "скучни".

Обичам да си пазя неща, свързани с различни хора и моменти (камъчета, билетчета, листенца от цветя...).

Обичам да разглеждам стари снимки.

Обичам да се разхождам сама (особено като е тъмно) и да си мисля.

И още доста неща... :smile: .

Link to comment
Share on other sites

Музиката, компютрите и филмите(когато имам време) не ми мърдат :) Друго... с кеф рисувам, но сега като се замисля не съм рисувал от много отдавна. Ще поправим грешката :P

Link to comment
Share on other sites

Мии фотография :) И много идиотски анимационни сериали като Family Guy и подобните му :punk

Family Guy, American Dad, South Park, The Simpsons, Futurama, Tripping the Rift... :punk

Link to comment
Share on other sites

Family Guy, American Dad, South Park, The Simpsons, Futurama, Tripping the Rift... :punk

Не знам, ама The Simpsons нещо не ма кефи много много, а Futurama и Tripping the Rift не ги знам :) Което кво значи - отварям вареза и свалям :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...