Jump to content
BulForum.com

Вашето хоби.


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

събирам си ключодържателчета,и ги пооткрадвам от време на време,ако някои индивиди се дърпат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

т`ва с ключодържателите е готино... на времето събирах разни монети и банкноти от чужди страни, повечето бяха вече излязли от употреба. Даже някъде в нас все още си пазя колекцията....

Иначе - спорт, след тва запой, после пак спорт.... :)

Link to comment
Share on other sites

Много обичам да готвя . Иначе като става въпрос за колекции - на "младини" колекционирах какво ли не : салфетки,миришещи листчета, картинки от дъвки. Деството ми премина изцяло в колекционерство :P

Link to comment
Share on other sites

Определено футбола...когато няма мачове на който да ходя обичам да излезна с приятели да пийнем по нещо да лафим ако тва се брой за хоби....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

да ям и да пия .. да еба и бия..да цъкам ма4ленце еврофутбол да залагам оби4ам хазарта и да гледам ма4лета ама хубави.. а да и да псувам не4овешки хД

Link to comment
Share on other sites

Иначе като става въпрос за колекции - на "младини" колекционирах какво ли не : салфетки,миришещи листчета, картинки от дъвки. Деството ми премина изцяло в колекционерство :P

То на кой ли не.Ехх,а бяха много добри времена - дъвки "Turbo",албуми с футболисти от Европейски и Световни,Лего :love ,Мики Маус-ове и кво ли още не...

Link to comment
Share on other sites

Много обичам да готвя . Иначе като става въпрос за колекции - на "младини" колекционирах какво ли не : салфетки,миришещи листчета, картинки от дъвки. Деството ми премина изцяло в колекционерство :P

да бе и накрая иде баба ми с ключовата реплика"ми аз ти ги изхвърлих всичките,ти вече любов въртиш,за кво са ти тия глупости?"

:ph34r: :angry: :pirate :wacko: :angry1 :blink: :ph34r: :pirate

Link to comment
Share on other sites

имам ново хоби - да спъ! много е яко препоръчвам го на всички, които се чудят с кво да се занимават и как да си губят времето :)

Link to comment
Share on other sites

тенис на маса,бойни изкуства,конзолни игри

Link to comment
Share on other sites

имам чуството че еврофутбола ми стана като хоби :) :) :)

 

и аз до преди 2 седмици когато осъзнах че новото ми хоби е да губя на еврофутбол :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

новото ми хоби е да губя на еврофутбол :lol: :laughing:

по тази причина реших вече да играя с доста по малко кинти,че да не се вътря толкова :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е как да не се вклуча и аз ве :P

През лятото обичам да плувам

Обичам през сички сезони да ходя на ляво на дясно из Пловдив да си снимам със фотото

МузикатЪ къде без нея

Събирам wallpapers(пейзажи предимно)

Да поцакам и да погледам футбол

И да гледам формула 1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...