Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

абе тоя бт пач прецаква всичко.онлайн играта един път стане друг-не.играчите са направени нереално,не чух песни на агитките.старите сейфове се изтриват.махнах пача на 2 ден след като го сложих

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Някой да има идея защо ми дава грешка при стартирането на играта с fifa.exe?

fifa.exe has encountered a problem and needs to close. Sorry for the inconvenience.

Send error report Don't send

 

Всички сте срещали такова нещо предполагам, та въпроса е защо се получава така?

 

Сложих един пач, който уж бил специално за reloaded версията... тръгне играта, даде черен екран, все едно че зарежда, и излезе и пак тая грешка...

Link to comment
Share on other sites

Ами влез в my documents и изтрии папка fifa 07.

 

Еми изтрих я и пак същото... от една папка не вярвам да е...

Link to comment
Share on other sites

Някой да има идея защо ми дава грешка при стартирането на играта с fifa.exe?

fifa.exe has encountered a problem and needs to close. Sorry for the inconvenience.

Send error report Don't send

 

Всички сте срещали такова нещо предполагам, та въпроса е защо се получава така?

 

Сложих един пач, който уж бил специално за reloaded версията... тръгне играта, даде черен екран, все едно че зарежда, и излезе и пак тая грешка...

проблема мисля че се оправя като махнеш пача аз имах същия проблем

Link to comment
Share on other sites

Не мога да направя multiplayer игра.Не установява връзка с другия компютър.Въпроса ми е може ли проблема да е в това че съм през wirless рутер.И къде в настройките да гледам за да реша пролема някой ако може дакаже.Firewall-а сам го спрял!HEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

От тук я свалих. Има си autorun и крак... правя всичко както трябва и хоп - грешка.

И аз съм си я свалял от там няколко пъти и съм нямал проблеми. Иначе преди няколко дена и на мен ми изкара някакъв подобен проблем. Просто си копирах папката със сейвовете, махнах играта от компа и я свалих на ново. Сега всичко си е ОК :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Това нещо как се оправя? :blink: Вчера можех да влизам в това меню, днес не мога...

 

ТУК

Link to comment
Share on other sites

ами пише че трябва да контролираш някой от отборите можеби си оставил да играе компа ?

 

Разбирам какво пише, но не намирам решение затова питам. И не съм оставил да играе компютъра. ;)

 

Оправих се, обаче ми е много интересно каква разлика намират от EA GAMES в това дали ще цъкна менюто с мишката или ще го избера с клавиатурата... защото когато е с мишката се получава горния проблем, а с клавиатурата няма никакви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Хора предлагам ви уникални пачове за Фифа

Всички стадиони на 1-ва бундес лига и на отбори от 2-ра

На всички отбори от Висшата лига и на някой от Чемпиън Шип

Истински снимки на играчите на малките лица

Над 1000 нови лица ( истински)

Знамена , Екипи , Табели на всички отбори

Обновение трансфери до 27 Юни 2007

Това е в общи линии . Пача е немски и е чудесен .

www.fifa4fans.com

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...