Jump to content
BulForum.com

FIFA 2007


Zaio

Recommended Posts

е то бива сбъгясали игри, ама тая е просто нещо уникално :angry1

 

нито имам контузени играчи, нито наказани ... групата за мача ми е пълна (заедно с резервите), ама не:

 

snag0001uk0.th.png

 

:blink: :blink: лелееее, аз съм нямал вратар :blink: :blink: :blink:

как така никой няма да ме предупредил???? такова нещо за първи път ми се случва .... да допуснат да почна сезона без вратар :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply
Излезе някъв пач за българското първенство в арена...мисля, че е дългоочакваният, а не някво друго менте. :P Някой да каже дали става ако го е играл

баца!!!

познайте снимка на публиката на кой отбор се показва отначало :woot

някой наистина обича ботев пд...лилчо е на 26г.

Link to comment
Share on other sites

Айде ще се прежаля и ще си я пусна само заради канарите!!Как се инсталва???

Има Text Document , в който е обяснено как се качва :)

 

Нз , аз още не съм си го качил :)

Link to comment
Share on other sites

Има Text Document , в който е обяснено как се качва :)

 

Видях го тоя text dokument и когато стигна да си инстална ''fathbhbuilder.exe намираща се в директорията

FIFA07/data и натиснете Build''-ми дава:Run-time error'9' ; Subscribe out of range

 

 

Някви идеи???? :( :( :( :(

 

 

П.П Бахти,досега си играх,правя всичко дословно,както е обяснено в текст документа,обаче нищо и нищо-пак същото-Run-time error'9' ; Subscribe out of range.Моля ви помогнете!!!

Link to comment
Share on other sites

Мдам... Хубав пач... Само дето няма стадион "Ботев", но иначе всичко останало е страхотно. Най-вече банерите :). Браво на екипа!!!

Link to comment
Share on other sites

Видях го тоя text dokument и когато стигна да си инстална ''fathbhbuilder.exe намираща се в директорията

FIFA07/data и натиснете Build''-ми дава:Run-time error'9' ; Subscribe out of range

Някви идеи???? :( :( :( :(

П.П Бахти,досега си играх,правя всичко дословно,както е обяснено в текст документа,обаче нищо и нищо-пак същото-Run-time error'9' ; Subscribe out of range.Моля ви помогнете!!!

пиши във форума на сайта дето са направили пача

Link to comment
Share on other sites

пиши във форума на сайта дето са направили пача

 

Вече го инсталнах,било се слагало в папката на играта,но в Program failes :D :D :D :D Ама кой да се сети да го уточни! :P Цъкнах 10-на минути,канарите нямат стадион и затова време не можах да чуя някви канарски песни.Има ли въобще нещо такова?

Link to comment
Share on other sites

ако го сложа този патч, прецаквам ли save-овете си? щото е посочено, че трябва да се делне папката fifa07 в my documents ....

 

Мисля че да.. като съм качвал други пачове..се изтриваха :huh:

Link to comment
Share on other sites

ако го сложа този патч, прецаквам ли save-овете си? щото е посочено, че трябва да се делне папката fifa07 в my documents ....

да.всякакви отключени работи,кариери и тем подобни заминават.

Link to comment
Share on other sites

да.всякакви отключени работи,кариери и тем подобни заминават.

 

е, тогава няма да я слагам ... поне докато не взема кеш с нотс каунти :woot (ама както върви засега - предпоследен във висшата лига съм, няма да е скоро)

Link to comment
Share on other sites

е, тогава няма да я слагам ... поне докато не взема кеш с нотс каунти :woot (ама както върви засега - предпоследен във висшата лига съм, няма да е скоро)

еми няма да я триеш бе,просто я премести някъде и като искаш после си я връщаш.то си е обяснено как се връща към оригиналната фифа

Link to comment
Share on other sites

еми няма да я триеш бе,просто я премести някъде и като искаш после си я връщаш.то си е обяснено как се връща към оригиналната фифа

 

как така да я преместя?

Link to comment
Share on other sites

"cut" и "paste" където си искаш

ти май не ме разбра - папката на самата игра или само тази, която е в my documents.

 

щото ако е цялата игра - абсурд. нямам толкова свободно място за една игра.

Link to comment
Share on other sites

някой има ли идея защо с тоя бг патч противника ми е в същите екипи като тези на моят отбор??? :wacko:

т'ва бъг ли е?

пробвах всички вариации за away/home ... все тая

 

оправих се. то си имали fix - тук

Link to comment
Share on other sites

Ptcha ne struva, s goliamo jelanie go deinstalirah 2 macha sled kato sum go ka4il.

Niama audio /pesni na agitkite i t.n.t/, inache snimkite sa dobri , vse pak bravo na tezi koito sa go suzdali /tova si e dosta trud/. No chetoh po forumite kolko mnogo se naduvat suzdatelite na tozi BFL patch, edva li ne che jivota ni zavisi ot tiah, mnogo vajni biaha, a ne napraviha koi znae kakvo....predishnia patch za 2006 beshe po- dobur i novatorski.

 

Vse pak : pozdravi za suzdatelite i da produljavat da ni radvat /poniakoga/.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...